Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(miss X.Y. @ 2008 03 08, 16:30)
dar vieni  bigsmile.gif 
user posted image



grazus balti tapkiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 08 25, 22:33)
Manieji keli darbeliai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

labai gražūs tavo darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 29, 02:08)
Papildyta:

labai sauni ideja cia su ta dirbtine koja thumbup.gif .Bet cia kiekviena batuka reiks atskirai velti?
Atsakyti
neisikelia citata doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dragon.fly: 06 balandžio 2008 - 15:59
Parodysiu ir aš vienas savo šlepetes. Aišku nesilyginu su profesionalių darbais, bet pafotografavau su šablonu, gal kuriai pradedančiai padės smile.gif
Čia trečios mano veltos šlepetės. Pabandymui prieš kiek laiko nuvėliau mažajai, gal būtų tuo ir pasibaigę, bet visiems vaikams prireikė. Tai teks matyt nuvelti bent penkias doh.gif

Pirmą kartą vėliau iš sluoksnos. Dydis maždaug 39.Sunaudojau 100 g vilnos. Klojau 6 sluoksnius. Bet man rodos dar kiek ir plonokos. Nors aišku nečiupinėjau gyvai patyrusios vėlėjos šlepečių. Dekorą išdėliojau iš karto klodama vilną irgi iš vilnos, tiesiog truputį sausai pasukdama tarp pirštų vilnos sruogeles.

Toks buvo šablonas. Viduryje kojos kontūras.
user posted image

Formavau iš pradžių ant bato, įdėto į maišelį. Bet buvo dar per didelės Tada tiesiog tryniau rankomis lyg skalbdama ir tarpuose išlygindama, apglostydama, kad nesusimestų kokios raukšlės. Ir pabaigoje keletą kartų keičiau šiltą - karštą vandenį: paskalbiu šiltame po to šaltame. Taip greičiau susitraukė, bet nežinau, ar gerai dariau, nes tokios lyg grubesnės pasidarė. Kai veli sluoksną visada veltinyje tokios lyg bangelės būna mažytės, tai pas mane jos išėjo kažkokios didokos.
Toks galutinis rezultatas ant šablono:
user posted image

Ir dar keli vaizdeliai:
user posted image

user posted image

Labai sunku juodas nufotografuoti, kad perteiktų tikrą vaizdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 21 balandžio 2008 - 15:38
Kerpena-labai fainuoliškos šlepetės thumbup.gif
Ar tau jautėsi,kad būtent juoda vilna sunkiau veliasi? NEs man kiek vėliau lyg ir traukėsi normaliai, tik liko toks labai minkštas veltinis, man vis atrodo,kad "nedaveltas".
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 04 21, 17:42)
Kerpena-labai fainuoliškos šlepetės  thumbup.gif
Ar tau jautėsi,kad būtent juoda vilna sunkiau veliasi? NEs man kiek vėliau lyg ir traukėsi normaliai, tik liko toks labai minkštas veltinis, man vis atrodo,kad "nedaveltas".


Mano patirtis dar labai maža, tai nelabai galiu lyginti. Iš sluoksnos iš vis vėliau pirmą kartą. Vilną pirkau iš "Veltino namų". Man nepasirodė, kad sunkiau veliasi. Tik, kaip sakiau, man pasirodė, kad tos "bangelės" tokios grubios išėjo, bet čia gal mano nemokšiškumas kaltas - nežinau, ar suklojau netobulai, o gal tas kontrastinis vanduo kaltas.

Gal gali kuri labiau patyrus pakomentuoti?

Ir dar vienas klausimas. Nutepiau lateksu prieš tai nuveltas šlepetes, tai jos jau apsilupinėjo. Ar tikrai jis taip greit atsilupinėja (čia gal mėnuo, ar du praėjo), ar aš kaip nors ne gerai nutepiau. Tepiau du sluoksnius. Vienas išdžiuvo, tada kitą...
Atsakyti
Čia visų darbeliai nepakartojami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miss X.Y. @ 2008 03 08, 12:30)
dar vieni  bigsmile.gif 
user posted image

maciau realiai juos-nu idomus tas dalykas veltinis.tikrai fainuciai ir maziukui kaip patogu bei silta bus su jais! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu manau, kad nerealus vaizdas turejo buti pamacius juos wub.gif
Atsakyti
Sveikos! Turiu tokia problemyte... Labai noriu nusivelti rimtus "laukinius" veltinius. Tokius, kaip senoves baltai nesiojo(kad nesiojo, faktas, tikrai zinau), bet nelabai isivaizduoju, kaip jie atrode, na nenoriu labai nusiimprovizuoti. Gal kuri matet uzmatet foto, arba gal zinot kur ieskotis man? o ir dar - akivaizdu, kad ne guma ir ne latexu padas dengtas buvo....

P.S. Atsiprasau uz offtopic'a
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2008 05 07, 14:55)
Sveikos! Turiu tokia problemyte... Labai noriu nusivelti rimtus "laukinius" veltinius. Tokius, kaip senoves baltai nesiojo(kad nesiojo, faktas, tikrai zinau), bet nelabai isivaizduoju, kaip jie atrode, na nenoriu labai nusiimprovizuoti. Gal kuri matet uzmatet foto, arba gal zinot kur ieskotis man? o ir dar - akivaizdu, kad ne guma ir ne latexu padas dengtas buvo....

P.S. Atsiprasau uz offtopic'a

apie baltus tai nezinau,bet zinau,kad seneliai nesiojo(nesioja) biggrin.gif -tai jie i kaliosus juos isimauna biggrin.gif-kad nesuslaptu ..
siaip bandau paspeliot-manau,kad jie juos lajuje (avies taukuose) ismirkydavo-kiek zinau,tada dregmes nepraleidzia(ar beveik nepraleidzia)..tai va..o daugiau as tai nieko nenusimanau ax.gif
Atsakyti