Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Bet tai reiktų nuskalauti tą pačią minutę.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 03 07, 23:36)
Bet tai reiktų nuskalauti tą pačią minutę.

tai skalavau, apipyliau, bet taip ziauriai apipyliau, iskart nulekiau prie kriaukles ir skalavau, tik sunku skalaut, puse pado buvo ka tik lateksu nutepta, teko dar pada saugot. Zodziu kol kas matosi deme, ziuresiu, kas ryt bus. aj ajnu gult.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 07 kovo 2008 - 23:45
KAS CIA?
user posted image
man ju REIKIA!!!!!
Atsakyti
o kur tu sitai radai? kokia kaina? jei tai, ka as isivaizduoju tai oj aip butu kruta!!!!!!!!!!!!tie, kur persvieciami...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif seniai bematytos wub.gif
g00te, kokie daikciukai blink.gif thumbup.gif manau ne tau vienai ju prisireike blush2.gif lotuliukas.gif

na vat... o as kaip visada su savo kvailais klausimais doh.gif gavau isakyma padaryti batukus 1 metu vaikuciui rolleyes.gif kol nepradedi daryt viskas aisku, bet tik prisedau braizyt sablona, atsirado milijonas klausimu unsure.gif visu pirma kokio ilgio patartumet daryti batuka? g.gif mergina kaip savo amziui didoka, tai nelabai zina ar iprastinis 12-13cm tiks g.gif antras klausimelis ar krasta susitraukimui palikti kaip visada ~2-3cm, o gal didesni unsure.gif dzieve dzieve, jauciuos kaip pirmoke biggrin.gif
Atsakyti
dar vieni bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 08, 11:24)
KAS CIA?
user posted image
man ju REIKIA!!!!!


oi g00te, čia tau kaip obuolys Niutonui. Oi neatsilaikysi, tikrai neatsilaikysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir surask tu man, tokiam virtualiam chaose, kaip tik tai ko tau reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 03 07, 18:48)
pamishus boba wacko.gif
....jeez, kaip noreciau gyvai pamatyt kaip ten imanoma tiek suvelt  g.gif
ar bent pachiupinet tavo tapkes. Gal kada pasiseks tongue.gif
Pas jus, matyt, vilnos kazhkokios ypatingos g.gif

nu mano irgi ne dvigubai didesni šablonai. trečdaliu.
bet įsivaizduoju, kad jei plonai detum vilną, tai tas dvigubas susiveltų iki normalaus - bet jei storai...tai jaučiu neįmanoma suvelti iki to viengubo dydžio smile.gif
Atsakyti
Divai savimeile glosto, o man ... ka i krumus begt pomidorai2.gif nebegsiu liezuvis.gif

bet mano baciuku gamyba ir ju tobulinimas- atidedamas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solele: 12 kovo 2008 - 20:56
QUOTE(solele @ 2008 03 12, 20:37)
Divai savimeile glosto, o man ... ka i krumus begt  pomidorai2.gif nebegsiu liezuvis.gif

bet mano baciuku gamyba ir ju tobulinimas- atidedamas  cool.gif


na savimeile ir sirdi glostyti man rodos kiek skirtingi dalykai. atsiprasau, kad patrukdziau procesui....gerai dar kad niekas niekur nepasiunte...
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2008 03 13, 01:41)
na savimeile ir sirdi glostyti man rodos kiek skirtingi dalykai. atsiprasau, kad patrukdziau procesui....gerai dar kad niekas niekur nepasiunte...



Viskas gerai Diva mirksiukas.gif ne tu patrukdei. Atvirksciai, paskatinot mane dirbt ir kokybiskai. Paciai ieskot darbo stiliaus ir kokybes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 03 08, 12:54)
Sveikos  4u.gif  seniai bematytos  wub.gif
g00te, kokie daikciukai  blink.gif  thumbup.gif manau ne tau vienai ju prisireike  blush2.gif  lotuliukas.gif

na vat... o as kaip visada su savo kvailais klausimais  doh.gif gavau isakyma padaryti batukus 1 metu vaikuciui  rolleyes.gif kol nepradedi daryt viskas aisku, bet tik prisedau braizyt sablona, atsirado milijonas klausimu  unsure.gif visu pirma kokio ilgio patartumet daryti batuka?  g.gif mergina kaip savo amziui didoka, tai nelabai zina ar iprastinis 12-13cm tiks  g.gif  antras klausimelis ar krasta susitraukimui palikti kaip visada ~2-3cm, o gal didesni  unsure.gif dzieve dzieve, jauciuos kaip pirmoke  biggrin.gif

laba, na nzn, nzn maniskis ir neissmulkiuju, tai peda 13,5-14cm. nu bet cia vilna pedu nenuspaus smile.gif
Atsakyti