Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(bububla @ 2008 03 07, 19:02)
thumbup.gif tapkės, bet ten taip sagos "įsiūtos" ir bus? keistokai kažkaip atrodo... kodėl ten saga adata pritvirtinta? g.gif

nu, adata...taigi kad visas 'dizainas' matytusi...gi neverta siut dar, bo dar velsiu, kad ta bjaurmerge g00te raukshlyciu nematytu wacko.gif... kuriu ir ner, jeika, ten rankom 'celiulita' sustumiau bedzhiovindama, vis, galvoju, sumazhes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 kovo 2008 - 20:06
QUOTE(miss X.Y. @ 2008 03 07, 12:55)
cia rimtai,ar nelabai?  ax.gif paziurejau Tavo darbelius  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  ,tai ten is manuju nedaveltu shliopkiu juokas ima  ax.gif

Aciu! O taviskiai tikrai patiko - nes savo pirmuosius isvis i siukliu deze ismeciau lotuliukas.gif Visai nesigavo! O tavo tapkuciu spalvos grazios, o davelt visada galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 03 07, 20:05)
nu, adata...taigi kad visas 'dizainas' matytusi...gi neverta siut dar, bo dar velsiu, kad ta bjaurmerge g00te raukshlyciu nematytu wacko.gif... kuriu ir ner, jeika, ten rankom 'celiulita' sustumiau bedzhiovindama, vis, galvoju, sumazhes  lotuliukas.gif

nieks cia nebepades, velk nevelusi, jos - tobulos, gali jau siut sagas...
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 07, 20:18)
nieks cia nebepades, velk nevelusi, jos - tobulos, gali jau siut sagas...

atsiprashytum del to dvigubo dydzhio shablono, arka lotuliukas.gif
Atsakyti
ziurau neliudna cia. Ir visos su manim sutinka- sirdi taip glosto.... Uuups- nu nesikankink gi- nu bus didesnes- gi ne visu vienodos kojos:))))
O siaip- pas mane irgi dvigubi sablonai- bet kai persistengiu ir sukloju vilnos storiau nei reiketu tai irgi vos ne dantim damusineju- nu tik jos tada tokios nepersaunamos, kad oj:) Nu bet grazios tada- lygios lyguteles...Taip kad jei nori netrint puse nakties- biski ploniau reik klot ant to dvigubo sablono:)))
Bet as nemoau-ginkDie- kiekvienam vis kitaip ir butu neidomu jei butu vienodai- tadu gautusi fabrikine kitaicu gamyba.. O dabar- autorinis gaminys..ane, mergickos?smile.gif))
Atsakyti
Laba vakarėli,

Kaip gera matyti kad vis daugiau žmonių pradeda suprasti, ir matyti kokybę. O buvau viena psikė, laidanti niekam nesuprantamus komentarus apie kokybę.
DIVOS, GOOTĖS, UUPS, kiekvienos tapkės puikios ir kiekvienos savitas stilius.
O raukšleles dar galima ištemti mirksiukas.gif
O pradedančioms pasakysiu, kai suvelsit 10kg vilnos va tada ir galima bus kalbėti apie vėlimą mirksiukas.gif
Atsakyti
tai liksminates, ane?
o man riesta, apipyliau slepeciu sona lateksu, AR IMANOMA KA PADARYT?
NESIKEIKIANT
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 08, 00:08)
tai liksminates, ane?
o man riesta, apipyliau slepeciu sona lateksu, AR IMANOMA KA PADARYT?
NESIKEIKIANT


Greitai skalauti kol neišdžiūvo
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 07, 23:08)
tai liksminates, ane?
o man riesta, apipyliau slepeciu sona lateksu, AR IMANOMA KA PADARYT?
NESIKEIKIANT


saunuole:) rankele sudrebejo?smile.gif))
teks daba visas nutept lateksu:)))))
o siaip dar lateksas vandens bijo- as pilstelciau kokiu verdanciu ir pabandyiau atlupti- nes gerai paskalbus tai gabalais nueina...
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 03 07, 23:25)
Greitai skalauti kol neišdžiūvo

aciu
joooo, skalavau is karto, ale liko deme doh.gif kazi kas bus isdziuvus?
kai nesekas, reik daryt pertrauka. einu atostogu. ate.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 07, 22:08)
tai liksminates, ane?
o man riesta, apipyliau slepeciu sona lateksu, AR IMANOMA KA PADARYT?
NESIKEIKIANT


Nu nesikeikiant, bent jau ash tai nesugebechiau schmoll.gif
ash tai nekisciau nagu, apversciau, akd neisigertu labai i vilna ir bandyciau krapshtyt skutimosi peiliuku paskui... g.gif
voo, Doseth protingai pataria bigsmile.gif mazhu tikrai nusiskalaus? g.gif

shiaip tai amoniako tirpale lateksas tirpsta, ale po ranka kazhi ar turetum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 03 07, 23:32)
Nu nesikeikiant, bent jau ash tai nesugebechiau  schmoll.gif
ash tai nekisciau nagu, apversciau, akd neisigertu labai i vilna ir bandyciau krapshtyt skutimosi peiliuku paskui... g.gif
voo, Doseth protingai pataria bigsmile.gif  mazhu tikrai nusiskalaus? g.gif

shiaip tai amoniako tirpale lateksas tirpsta, ale po ranka kazhi ar turetum  unsure.gif

jo ir as velniavausi po namus lakstydama, nuskalavau, nutryniau, nupesiojau matomiausius latekso trupiniukus, o amoniako tirpalo neturiu. Teks padaryt nuolaida ir tiek. gaila, grazus batai buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 07 kovo 2008 - 23:36