Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

O . Ačiū , merginos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
niu labai grazus jusu veltinio darbeliai wub.gif ,ilgai skaitinejau,varvinau seile...vakar nuveliau pirmus batukus -iki tol tik gelyte esu su adata subaksnojus ax.gif
likau visai savim patenkinta rolleyes.gif sorry nededu tiesiogiai,nes fotke nemaza smile.gif
tapkutes
Atsakyti
Velai velaiu kazka nedaveliau... norodysiu savo kaliosu blush2.gif geda

tik norejau visu paklaust ar muiluojat vamdeni, kuriuo slakstot sluoksnius?
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2008 03 05, 14:29)
Velai velaiu kazka nedaveliau... norodysiu savo kaliosu  blush2.gif geda

tik norejau visu paklaust ar muiluojat vamdeni, kuriuo slakstot sluoksnius?

as tai taip-nuo iki su muilu-ir man kuo jo daugiau tuo geriau biggrin.gif as savosiom ne tu kilimeliu ar burbulines pleveles nenaudojau-rankom suveliau... ax.gif gal man vilna labai gera papuole mastau.gif beje,as slapinu ne kiekviena sluoksni-skaiciau(o ir pasitvirtino) viska sudedi-tada slapini mirksiukas.gif
Atsakyti
oi kiek man reiks dar kantrybes kol ismoksiu... antri nevykeliai stovi... unsure.gif

bet kazkaip dorai a nei vienas doras lietuvis nenori parodyti kaip daryti. Va tautiete uzsienyje , amorikonus moko , o kad normaliai parodytu... tai ne ax.gif
gal cia kokias paslaptis g.gif FILMUKAS APIE LIETUVAITE
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2008 03 07, 08:38)


bet kazkaip dorai a nei vienas doras lietuvis nenori parodyti kaip daryti.

bet pirmuose puslapiuose temos yra bent dvi nuorodos,kaip tuos batukus velti mastau.gif as tai jas issinagrinejau ir nuveliau-nieko sudetingo.antrus irgi va nuveliau ana diena
user posted image
dbr laukiu kol vilna pristatys,ir vel velsiu bigsmile.gif -uzkabino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss X.Y. @ 2008 03 07, 12:07)
bet pirmuose puslapiuose temos yra bent dvi nuorodos,kaip tuos batukus velti mastau.gif as tai jas issinagrinejau ir nuveliau-nieko sudetingo.antrus irgi va nuveliau ana diena
user posted image
dbr laukiu kol vilna pristatys,ir vel velsiu  bigsmile.gif -uzkabino  biggrin.gif


Kokios fainulkos boruzeles!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2008 03 07, 10:38)
oi kiek man reiks dar kantrybes kol ismoksiu... antri nevykeliai stovi... unsure.gif

bet kazkaip dorai a nei vienas doras lietuvis nenori parodyti kaip daryti. Va tautiete uzsienyje , amorikonus moko , o kad normaliai parodytu... tai ne  ax.gif
gal cia kokias paslaptis  g.gif FILMUKAS APIE LIETUVAITE

dazniausiai burbu sau tyliai. Na bet nenutylesiu sikart- nezinau ka galima daugiau padaryt- kaskart vis labiau gailiuosi, kad sedejau ir rasiau ilgiausia romana kaip velti batus, fotografavau, dejau.. O kazkas tingi viena puslapi pasiskaityt ir tik kaltina, kad jam niekas nesukramto ir neideda i burna... tokiu budu tikrai nieko nenuvelsit- tai ilgas, ruopstus ir antrybes reikalaujantis darbas. Ir lai as busiu pikta burbanti senbuve- tiek to, na bet, merginos NA PASISKAITYKIT NORS TAI KAS JAU SUKRAMTYTA, o jau tada kaltinkit kokie tie lietuviai- niekuo nesidalina ir nieko nemoko...
miss X.Y.- grazus baciukai, tik stipriai nedavelti- dar tiek pat patrink kiek jau trynei ir pamatysi kas gausis- tokie ilgai nesinesios, greit apsivels, greit skyles atsiras- o ai davelsi- dziaugsiesi ilgai. tik, aisu dydis irgi bus gerokai mazesnis:) Na bet kuo daugiau bandysi- tuo geriau gausis. sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 07 kovo 2008 - 11:30
prasau ant manes nepykti 4u.gif perskaiciau visus puslapius ne tik super mamos , bet ir kitus.
Man irgi kai kuriu babiukai mazum ir butu grazus jei butu kokybiski. As irgi , tokia neismanele matau kad batukai bedavelti pas daugeli is cia rodziusiu. blush2.gif

del to man ir noris ant kitu burbet tongue.gif

tada konkreciais klausimais "uzmetysiu" tiksliau savo nesekmem:
man baciukus drekinakt atsisluoksniuoja vilna. Per daug vandens?
ir ar reikia trinti po kiekvieno sluoksnio ar tipk sudejus visus?
Busiu dekinga jei kas atsakys be pykcio 4u.gif
na einu dar paskaitysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2008 03 07, 11:41)
prasau ant manes nepykti  4u.gif  perskaiciau visus puslapius ne tik super mamos , bet ir kitus.
Man irgi kai kuriu babiukai mazum ir butu grazus jei butu kokybiski. As irgi , tokia neismanele matau kad batukai bedavelti pas daugeli is cia rodziusiu.  blush2.gif

del to man ir noris ant kitu burbet  tongue.gif

tada konkreciais klausimais "uzmetysiu" tiksliau savo nesekmem:
man baciukus drekinakt atsisluoksniuoja vilna. Per daug vandens?
ir ar reikia trinti po kiekvieno sluoksnio ar tipk sudejus visus?
Busiu dekinga jei kas atsakys be pykcio  4u.gif
na einu dar paskaitysiu  ax.gif

nesuprantu ka reisia atsisluoksniuoja vilna. slapinu visus sluoksnius. per tinkleli, atsargiai, is pradziu tik svelniai ir atsargiai reiia dirbt, kol vilna nesukimba ir tik paskui jau galima is jos "tyciotis", stipriai trinti ar metyti. O is pradziu tik svelniai, atsargiai ir su meile..smile.gif o vandens per daug nebuna.. kas per daug- tas nulasa:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 07 kovo 2008 - 11:45


Va va , tik is kelinto karto man "dasilo" kad per tinkleli.
Dabar jau per tinkleli viena veliau.
Aciu 4u.gif

o kaip greitai isimat lekala?

O atsisluoksniuoja, kai vandens pili. Suprantu , kad per didele srovele uzpilu, tai ir issiskiria...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solele: 07 kovo 2008 - 11:48
QUOTE(*Diva* @ 2008 03 07, 09:29)
..
miss X.Y.- grazus baciukai, tik stipriai nedavelti- dar tiek pat patrink kiek jau trynei ir pamatysi kas gausis- tokie ilgai nesinesios, greit apsivels, greit skyles atsiras- o ai davelsi- dziaugsiesi ilgai. tik, aisu dydis irgi bus gerokai mazesnis:) Na bet kuo daugiau bandysi- tuo geriau gausis. sekmes!

aciu uz patarima 4u.gif -aga jau ir paciai kaip ir dasilo-kad ne visai davelti smile.gif -mazoji panesiojo-ziuriu,kad veliasi.na bet kadangi cia pirmieji-tai,kaip ir sakai- kiti bus labiau pavyke.tik zulint labiau reiks smile.gif

o burbejimas tikrai pelnytas drinks_cheers.gif -tikrai tavo visi smulkus aprasymai su nuotraukom ir dar kazkurios mamytes(nepamenu nicko blush2.gif ) ir padejo ryztis nuvelt tapkutes. 4u.gif aciu jums,kad dalinates 4u.gif
Atsakyti