Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Tikrai liuks slepkes. Santurus grozis....... smile.gif Man idomu kaip ten tos paskutines padarytos...tas krastelis, kur kaspinelis ivertas???....
Atsakyti
Sedona, tapkytes - tiesiog thumbup.gif
Ypac su sagutemis !!!! wub.gif
Atsakyti
Sedona, super kokie bateliai wub.gif thumbup.gif pasaka wub.gif wub.gif wub.gif labai dailūs tie su sagutėm, jie labiausiai man krito į akį wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū , mergaitės. Kažkaip norėjau santūresnes padaryti , be gausios puošybos. O tas su bantuku tai apkantavau įstrižo audinio juostele . Į ją įvėriau veltą juostelę.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 02 04, 20:15)
Ačiū , mergaitės. Kažkaip norėjau santūresnes padaryti , be gausios puošybos. O tas su bantuku tai apkantavau įstrižo audinio juostele . Į ją įvėriau veltą juostelę.



Aaaa, vat kaip, o aš ir galvoju kas ten, lyg ir audinys atrodo, bet galvojau gal ir........ lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai puikios tapkytes thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
o as kaupiuosi.....noriu ir as tapkuciu ax.gif namuose pasibandau pavelt....bet turiu tik karsinio o ir burbulinukes reikia nusipirkt.....bet jau baigiu susikaupt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 02 04, 10:25)
Labas rytas  4u.gif Prisiruošiau ir aš padirbėti  biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

stilingos smile.gif
thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gražu ir faina kad atsiranda žmonių gebančių ir galinčių padaryti kokybiškai ir stilingai. thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū. biggrin.gifJūsų vertinimas pastiprina. Atsimenu , kokios pirmosios ližės gaudavosi, o pačiai atrodydavo kaip nemažas pasiekimas lotuliukas.gif
Papildyta:
Dar pabandžiau iš šiurkščios lietuviškos vilnos pavelti.Niekam tos vilnos nepritaikau, o tapcėm visai pravertė. biggrin.gif Tokios netgi kietokos ir tvirtos susivėlė.
user posted image

Atsakyti
vau, sedona...vat shitos tai tikrai pasaka thumbup.gif mmmm...tikros, tiesiai nuo aveles wub.gif
Atsakyti
Sedona šakės kokios fainuolės tapkės thumbup.gif
Atsakyti