Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(Katinytis @ 2008 01 29, 13:54)
Vyriskus turiu  biggrin.gif , sakiau pirksiu sau ir vaikams, nes mokinuosi vasara burlenciaut  biggrin.gif ir maudytis su jais bais patogu ( gal as ne apie tokius kalbu g.gif )

pas ka mokysies burlenciauti? lotuliukas.gif burlenciavimui yra spec. batukai, tik jie brangus, ale su jais silta ir neslysta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 29 sausio 2008 - 15:21
QUOTE(uups @ 2008 01 29, 16:12)
goote,- man tavo 'dredines' pacios paciausios biggrin.gif  grazhu ta batika, reiks ir man pabandyt... g.gif
ievuschka, va toki kalioshai:
user posted image


Tokie bačiukai tai įtariu pats tas velt, nes forma tikrai gera, ir va ranką vidun galima įkišt beveliant, didelis patogumas. thumbup.gif

Atsakyti
Siaip mano vyras neblogai moka , o ir vyro draugai keli isvis jau desimti metuku tuo uzsiima thumbup.gif, dar Elektrenuose buna tokios savaitgalines pamokos mirksiukas.gif . Sie batukai liuks, na tie burlenciavimui panasus, tik aukstesni , bet pritaikyt galima butu g.gif . Brangus, tai tikrai apie 100lt , o tokiu kaip uppsa ikele kazin ar pas mus buna. Kaliosu tai tiksliai yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 29 sausio 2008 - 17:10
QUOTE(111dalia @ 2008 01 25, 12:36)
Ausrele radau savo lobynuose ,gal padės biggrin.gif 

          user posted image
Papildyta:
spraktelėk ant nuotraukos ir ji pasididins.

sveikos mergaites 4u.gif
perskaiciau visa sia temele ir norejau paklaust kaip tokiem tapkiukam jus lygiai iskerpat skyles g.gif kad butu vienodo dydzio...neperaukstai ....neperzemai..... g.gif
ar cia jau akis ir ranka igudusi ir kerpat "is akies" bigsmile.gif
tapiukai nerealus.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 02 01, 10:04)
sveikos mergaites 4u.gif
perskaiciau visa sia temele ir norejau paklaust kaip tokiem tapkiukam jus lygiai iskerpat skyles g.gif  kad butu vienodo dydzio...neperaukstai ....neperzemai..... g.gif
ar cia jau akis ir ranka igudusi ir kerpat "is akies" bigsmile.gif
tapiukai nerealus.... wub.gif


as iskerpu ne didesni kaip 2,5x2x5x1,5 cm trikampi. Paskui, pavelus apkerpu kiek reikia. Siaip, ranka ir aki reikia 'atkalt' tongue.gif svarbiausia ne per arti kulno kirpt...ir geriau maziau, nei daugiau...nukirpt visada veliau galima...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 02 01, 13:22)
as iskerpu ne didesni kaip 2,5x2x5x1,5 cm trikampi. Paskui, pavelus apkerpu kiek reikia.  Siaip, ranka ir aki reikia 'atkalt' tongue.gif  svarbiausia ne per arti kulno kirpt...ir geriau maziau, nei daugiau...nukirpt visada veliau galima...

aciuks.gif taip ir galvojau kad ranka ir akis "atkalta" bigsmile.gif
sliopancai tavo superiniai:)
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 01 29, 17:03)

balta ir melyna vilna, storas baltas silkas, viskas marginta batikos budu smile.gif


Viskas jau matau, jog vystosi priklausomybė vilnai....pradedu reikalingos darbui medžiagos internete ieškoti, o žiūrėk -atsiduriu vis tiek ten pat - vėlimo forume... doh.gif lotuliukas.gif

labai apžavėjo ta batika, kažin ,kur galėčiau rasti daugiau info apie vilnos dažymą batikiniu būdu?
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 29, 17:04)
Tokie bačiukai tai įtariu pats tas velt, nes forma tikrai gera, ir va ranką vidun galima įkišt beveliant, didelis patogumas.  thumbup.gif


4u.gif o gal jus galit papasakoti velimo eiga ant tokiu baciuku, bandau issivaizduoti ,bet butu gerai is jusu isgirsti kaip ten viskas vyksta g.gif Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Gintaryte @ 2008 02 03, 14:29)
4u.gif  o gal jus galit papasakoti velimo eiga ant tokiu baciuku, bandau issivaizduoti ,bet butu gerai is jusu isgirsti kaip ten viskas vyksta  g.gif  Aciu labai


Tai kad vėlimo eiga nelabai skiriasi, priklausomai turi kurpalius ar ne. Pirmiausia vilną išsidėlioju ant plokščio šablono iš abiejų pusių, šlapinu vilną, muiluoju, švelniai pradedu velt. Kai vilna sukimba, išemu šabloną ir tada jau formuoju tūrinį veltinį. Va bent jau tada tai toks bačiukas guminis pats tas, kad graži forma gautųsi ir kad dydis atitiktų norimą ax.gif

Iš tiesų tai nelabai iš manęs kokia komentatorė, nes per mažai patirties. *Divos* master classe yra viskas super thumbup.gif parodyta, tai va pagal jos pamokėles, tą guminį batą galima naudot vietoj savo kojos.
Dar kartą idedu smile.gif
Elfų batukai
Atsakyti
Aciu dar karta, jau as seniai pagriebus Elfu batukus i savo asmenini albuma lotuliukas.gif
ax.gif na reiks ir man sporto prekese tokiu batuku paieskoti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Prisiruošiau ir aš padirbėti biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sedona, kaip gražu! Man ypač tos sagos paduose wub.gif Štai kodėl laiko skiautiniams nebelieka smile.gif Pirštinės, šlepetės...
Aš irgi svajoju nusivelti šlepetes, bet dar neprisiruošiu tokiam dideliam darbui.
Kažkaip veltiniui reikia didelio susikaupimo ir susiruošimo. Čia ne koks mezginys, kur pamezgei kelias eilutes ir gali padėti, po to vėl paimti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 vasario 2008 - 10:34