Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaryte @ 2008 01 26, 01:57)
Sveikos mergaiciukes, noriu visoms labai labai padekoti uz jusu pasidalintas mintis, as tik sedejau ir skaitinejau...  4u.gif    ...su  jusu sukaupta patirtimi stai nuveliau pirmuosius batukus patiems maziausiems  blush2.gif 

na uzsukit ir ivertinkit : http://public.fotki....eb1/veltinukai/

4u.gif


kaip pirmieji batukai-tikrai neblogi thumbup.gif Gražios spalvos, įdomus dekoras wub.gif
tik nesupratau-čia du skirtingi vienoje poroje ar čia tik po vieną parodai? g.gif
Patarimai: mano manymu-trūksta vėlimo, kai kitus velsi, daugiau patrink, ilgiau pavelk, kokybiškiau atrodys, ne taip gausiai pūkuosis. Nors kiek nuomonių girdėjau-tai būtent kūdikiams specialiai batukų "nedavelia", kad minkštesni, lankstesni būtų. Taip pat-man atrodo (bet čia tik man atrodo). kad ta vieta,kur pirštukai, t.y. pėdutė bus-šiek tiek per aukšta.
Mano patarimai grynai teoriniai, nes pati esu nuvėlusi tik 4 poras batukų blush2.gif
Sėkmės!!!
Atsakyti
aciu uz pastabas man ju labai reikia ax.gif klausysiu jusu ir mokinsiuosi, nes jusu darbeliai tai tikrai be priekaistu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 01 25, 08:36)
Ausrele radau savo lobynuose ,gal padės biggrin.gif 

          user posted image
Papildyta:
spraktelėk ant nuotraukos ir ji pasididins.


111dalia

Aciu tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaryte @ 2008 01 26, 01:57)
Sveikos mergaiciukes, noriu visoms labai labai padekoti uz jusu pasidalintas mintis, as tik sedejau ir skaitinejau...  4u.gif    ...su  jusu sukaupta patirtimi stai nuveliau pirmuosius batukus patiems maziausiems  blush2.gif 

na uzsukit ir ivertinkit : http://public.fotki....eb1/veltinukai/

4u.gif

Sveika, spalcos geros, tik reiketu ilgiau pavelti
Atsakyti
labos....del tu kurpaliu pasisakysiu,- nerealiai geras dalykas yra tie baciukai, kurie skirti i jura eiti maudytis kad koju nesusizheist thumbup.gif vaikams tapkytems ir guminius batus panaudoju...svarbiausia suteikti forma, paskui jau beveliant ji daugmaz issilaiko smile.gif
user posted image
Atsakyti
Cia manosios, uppseli, didelis aciukas, as tokiu patogiu tikrai buciau nenusivelus. Nerealios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasisekė tau, Katinyti. thumbup.gif

O kur tų jūrinių batelių būna pirkti? Esu mačius nešiojant, bet nesu mačius pirkti...
Atsakyti
Vyriskus turiu biggrin.gif , sakiau pirksiu sau ir vaikams, nes mokinuosi vasara burlenciaut biggrin.gif ir maudytis su jais bais patogu ( gal as ne apie tokius kalbu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 01 29, 13:54)
Vyriskus turiu  biggrin.gif , sakiau pirksiu sau ir vaikams, nes mokinuosi vasara burlenciaut  biggrin.gif ir maudytis su jais bais patogu ( gal as ne apie tokius kalbu g.gif )


Nufotografuok tuo, kur turi ir parodyk mums visoms smile.gif O ir Uups pasakys, ar tokius ji turėjo omenyje mirksiukas.gif

Ooooooooooooo-burlenčiaut mokaisi... Kaip faina... rolleyes.gif
Atsakyti
patrauke ant melynos lotuliukas.gif matyt, lietus itakoja
uups, aishkus, tvarkingas rastas, ryskios grazios spalvos, tvarkinga "tapkishka"forma.
o cia mano naktinis darbelis
user posted image

user posted image

balta ir melyna vilna, storas baltas silkas, viskas marginta batikos budu smile.gif
Atsakyti
goote,- man tavo 'dredines' pacios paciausios biggrin.gif grazhu ta batika, reiks ir man pabandyt... g.gif
ievuschka, va toki kalioshai:
user posted image
Atsakyti