Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(Victor*photo* @ 2008 01 24, 12:27)
smile.gif) viskuom:)) mano kaip U raide- kerpu per viduri- gaunas du baciukai, o uups- du ovalai, ji kerpa skyle kiekviename kojai ikisti. nezinau ar suprantamai- man rodos ir sitoj temoj buvo- na mano masterklasej rusiskai gali paziuret sablono forma

oj, sorry-  cia Diva- neissiloginau is vyro niko


Na taip, ziurejau, analizavau masterklasej rusiskai, kai dariau pirma "blyna" tai kaip tik U raides formos. Ten du batai sujungti.

O tie du ovalai ir neturi buti sujungti, ar turi? g.gif

Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 24, 15:50)
Na taip, ziurejau, analizavau  masterklasej rusiskai, kai dariau pirma "blyna" tai kaip tik U raides formos. Ten du batai sujungti.

O tie du ovalai ir neturi buti sujungti, ar turi?  g.gif

ne siuo atveju- du atskiri sablonai
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

Zinokit supratau, kodel man pirmosios tapkytes neisejo. Nusipirkau vakar zurnaliuka apie velima. Analizavau, analizavau ... smile.gif As slapindavau gaminio krastus, o is pradziu negalima, nes paskui blogai "sukimba". Man taip ir buvo. Skyresi per siules. Neteisingai naudojau "burbuline" , naudojau karsena o ne sluoksna. Ir tikriausiai jos buvo per mazai verysad.gif


Aciu visoms mergaitems uz pagalba ir komentarus, bandysiu dar 4u.gif smile.gif

Tiesa, zurnaliuke radau info, kad krastai turetu buti siek tiek plonesni. Kaip isploninate? Ir kur perkate "burbuliuotos" pleveles?

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 25 sausio 2008 - 09:04
Ausrele radau savo lobynuose ,gal padės biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
spraktelėk ant nuotraukos ir ji pasididins.
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 25, 10:40)
Labas rytas, 4u.gif

Zinokit supratau, kodel man pirmosios tapkytes neisejo. Nusipirkau vakar zurnaliuka apie velima. Analizavau, analizavau ... smile.gif As slapindavau gaminio krastus, o is pradziu negalima, nes paskui blogai "sukimba". Man taip ir buvo. Skyresi per siules. Neteisingai naudojau "burbuline" , naudojau karsena o ne sluoksna. Ir tikriausiai jos buvo per mazai  verysad.gif
Aciu visoms mergaitems uz pagalba ir komentarus, bandysiu dar  4u.gif  smile.gif

Tiesa, zurnaliuke radau info,  kad krastai turetu buti siek tiek plonesni. Kaip isploninate? Ir kur perkate "burbuliuotos" pleveles?

4u.gif


Nemanau, kad čia tame esmė, jog šlapinai kraštus. Aš nuo pat pradžių šlapinu kraštus ir muiluoju ir sukimba viskas puikiai. Ir naudoju taip ir sluoksną ir karšinį. Tik kraštus užlenkimui reikia manau tokiu atveju didesnius biškelį palikti, aišku jie turi būti plonesni( plonini paprasčiausiai ploniau vilnos atplėšdama). Ir be abejo, jei vilnos bus per mažai suklota, tai jau niekas nepagelbės, liks gaminys skylėtas ar geriausiu atveju labai "Skystas".
Atsakyti
Moteris su "dredais"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 01 25, 13:02)
Moteris su "dredais"
user posted image


Wow, labai fainiai ! wub.gif tikras meno kurinys....
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 25, 16:28)
Wow, labai fainiai !  wub.gif tikras meno kurinys....

del meno tai abejoju, o uz pagyrima - dekui
biggrin.gif
Atsakyti
g00te labai saunios tapkytes 4u.gif
Atsakyti
g00te, cool tapkes! thumbup.gif
O viduje su kuo veidukai padaryti - su kokiais tekstiliniais dazais? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes, noriu visoms labai labai padekoti uz jusu pasidalintas mintis, as tik sedejau ir skaitinejau... 4u.gif ...su jusu sukaupta patirtimi stai nuveliau pirmuosius batukus patiems maziausiems blush2.gif

na uzsukit ir ivertinkit : http://public.fotki....eb1/veltinukai/

4u.gif

Atsakyti
lb gražūs ir tokie spalvingi 4u.gif
Atsakyti