Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(*Diva* @ 2008 01 23, 13:28)
putplastis arba juros puta, jei liaudiskai:)


*DIVA* veltinių karalienė thumbup.gif kaip tik bus proga paklaust, dėl tų kurpalių, ar tu naudoji kokius spec. ar tiesiog veli ir formuoji rankomis? o gal imanoma ką nors gaut jau ir Lietuvoj būtent veltinių batų gamybai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 23, 14:22)
*DIVA* veltinių karalienė thumbup.gif  kaip tik bus proga paklaust, dėl tų kurpalių, ar tu naudoji kokius spec. ar tiesiog veli ir formuoji rankomis? o gal imanoma ką nors gaut jau ir Lietuvoj būtent veltinių batų gamybai?  g.gif



drinks_cheers.gif DIVA tu tikrai veltiniu karaliene wub.gif biggrin.gif

As tau parasiau pries pora dienu i az zinute, siandien uzpildziau JUSU puslapio forma.

SKUBIAI REIKIA IKI SIO SESTADIENIO! ax.gif

DIVA, LAUKIU JUSU ATSAKYMO 4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 23, 16:22)
*DIVA* veltinių karalienė thumbup.gif  kaip tik bus proga paklaust, dėl tų kurpalių, ar tu naudoji kokius spec. ar tiesiog veli ir formuoji rankomis? o gal imanoma ką nors gaut jau ir Lietuvoj būtent veltinių batų gamybai?  g.gif



aciu uz karaliene:))) Kaip toj dainoj- o karaliai be karunu..smile.gif))
siaip ilga laika veliau be jokiu kurpaliu ir formavau ant kojos, ar rankom jei mazuciai, ar ant vyro kojos- bet ji irgi tik 41 dydzio. O neseniai visai netycia skelbimuose radau ir nusipirkau senoviskus medinius kurpalius- na ne visi dydziai, bet nemaza dezute. Yra ir pliusu ir minusu:))) jei 38-39 dydis- vienareiksmiskai damusu ant kojos- tikrai lengviau ir paprpasciau.Jei didesnis- ant kurpalio- bet nezinau kaip papasakot- kurpalis jis neaukstas- pacia peda isformuoja, o jei baciukai su auliuku- jau ir neuztenka- vis tiek tenka maut ir pabaigt rankom formuot. be to ant savo kojos- trini abiem rankom, o su kurpaliu- viena ranka laikai kurpali - kita trini... ilgiau trunka. Uztat keletas kurpaliu moterisku bateliu smailiom nosim formos- tai su jais galima graziai kurpaites isformuot.. Maciau ebayuje tokius mediniu spardavineja is senu laiku, naujesni- juro putos- tik kad universaliu gaila nera, o visu dydziu sunku susipirkt ir nepigu- nebent netycia. Na bet va turiu kruva kurpaliu, o vaikiskiems batams- nei vieno- maziausias dydis pas man 35 berods....
didziausias- 43. Ir kaip tycia uzsakymai arba mazesniems arba didesniems... Tai va ir vis tiek formuoji kaip ir anksciau..smile.gif) nezinau ka patarciau pirkimui- zinau, kad labai norisi- ypac kai neturi. O kai turi- supranti, kad ir be ju puikiausiai gali issiversti...smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(ausrele @ 2008 01 23, 21:02)
drinks_cheers.gif DIVA tu tikrai veltiniu karaliene  wub.gif  biggrin.gif

As tau parasiau pries pora dienu i az zinute, siandien uzpildziau JUSU puslapio forma.

SKUBIAI REIKIA IKI SIO SESTADIENIO! ax.gif

DIVA, LAUKIU JUSU ATSAKYMO  4u.gif


aciu  4u.gif

parasysiu tuoj. as labai negreitai atsakau i mailus- skaitau, bet atsakyti vis to laiko pritruksta.. vis rytoj, rytoj, mamyte, sauke peledziukai....smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 05, 08:46)
imetu savo shlepkiu:
cia tos storosios, apie kurias kalbejom temoj:
user posted image



Labas Mergaites 4u.gif

Kokia turetu buti iskarpa tokiu tapkuciu kaip Upps, ir kiek gramu vilnos sluoksnos reiketu 43-44 dydziui?

Aciu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Daivulyte @ 2008 01 22, 19:09)
ausrele,"Zodziu isklojus viena puse karsena as sulaisciau karstom pamuilem ir dar muilu itryniau. O kaip  velti, tik glostyti, ar ne? Skaiciau, kad apie 100 kartu.
Paskui apverciau, uzlanksciau krastus ir ta pati padariau su kita puse.
Isemiau sablona. Dar paglosciau, pamuilavau.
"

As tik vienas tapkytes suveliau ,net negaliu labai mokyti ,bes as  manau jei viena puse trinsi 100 k ir tik tada uzlanstysi krastus apvertusi ir vel 100k ,tai jie ne prisivels prie pagrindo. g.gif As viena puse kelis kart patrynusi su kocelu apverciau uz lansciau krastus ir vel isdeliojusi vilna kitoje puseje  patryniau ,kad galeciau apvesti ir vel uzlanstyti . o tada puosiau ir kaip reikiant pakociojau mirksiukas.gif
skersai isilgai mirksiukas.gif


Tai kaip suprantu tu kocela naudoji vietoj bambukinio padekliuko, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2008 01 24, 01:09)
nezinau ka patarciau pirkimui- zinau, kad labai norisi- ypac kai neturi. O kai turi- supranti, kad ir be ju puikiausiai gali issiversti...smile.gif)



Ačiū, kad pasidalinai patirtim 4u.gif Mačiau ir aš ebay (jei kas norės pažiūrėt, galima ieškot kaip shuhleisten), ir liko šiokios tokios abejonės. Kiek aš čia tų veltinių vėliau, tai sunaudojau savo senus suplyšusius batelius, bet nuo vandens ir muilo, po paskutinių tapkių jie visai išskydo doh.gif Bateliai labai patogu, nes galima ranką į vidų įkišt ir patogu laikyt formuojant. reik jaučiu kreiptis į irmulia kad iš gipso išlietų tuščiavidurį kurpalių, kokios reik formos rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 24, 08:15)
Ačiū, kad pasidalinai patirtim  4u.gif  Mačiau ir aš ebay (jei kas norės pažiūrėt, galima ieškot kaip shuhleisten), ir liko šiokios tokios abejonės. Kiek aš čia tų veltinių vėliau, tai sunaudojau savo senus suplyšusius batelius, bet nuo vandens ir muilo, po paskutinių tapkių jie visai išskydo  doh.gif Bateliai labai patogu, nes galima ranką į vidų įkišt ir patogu laikyt formuojant. reik jaučiu kreiptis į irmulia kad iš gipso išlietų tuščiavidurį kurpalių, kokios reik formos  rolleyes.gif  lotuliukas.gif


O kodel aulinuku nenaudojate? Arba kaliosiuku? Isivaizduoju, kad turetu buti labai patogu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gipsas kaip suprantu vandens bijo. ar ne?
O kaliosai - bandziau- visu pirma gan minksti, o be to- forma nekokia- jie dar su padu- nelabai patiko...Na isties ne taip ir sudetinga rankom formuot - ypac pradedant tikrai neverta prisipirkti visokiu kurpaiu- auksine baciuku savikaina gausis...smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 24, 09:11)
Kokia turetu buti iskarpa tokiu tapkuciu kaip Upps, ir kiek gramu vilnos sluoksnos reiketu 43-44 dydziui?


Iškarpa - apsibrėži pėdą ir dar 'dapieši' paraštes (kokio platumo,priklauso, kiek trauksis klojinys, aš esu dadėjus gal apie kokius 15 cm)

O kiek vilnos, tai nepasakysiu- visai nemoku skaičiuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 01 24, 08:42)
Iškarpa - apsibrėži pėdą ir dar 'dapieši' paraštes (kokio platumo,priklauso, kiek trauksis klojinys, aš esu dadėjus gal apie kokius 15 cm)

O kiek vilnos, tai nepasakysiu- visai nemoku skaičiuot  ax.gif


Del gramu Diva parase 4u.gif kad turetu buti apie 300-400 gr. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 24, 11:18)
Del gramu Diva parase  4u.gif kad turetu buti apie 300-400 gr.  blink.gif

na as cia apie savas rasiau- cia jei su auliukais- jei tokios kaip uups uzteks ir 250 man rodos
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2008 01 24, 09:23)
na as cia apie savas rasiau- cia jei su auliukais- jei tokios kaip uups uzteks ir 250 man rodos


Aha supratau, aciuks 4u.gif o kaip del iskarpos? kuo skiriasi sablonas nuo Upps tapkuciu ir tavo?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 24, 14:39)
Aha supratau, aciuks  4u.gif o kaip del  iskarpos?  kuo skiriasi sablonas nuo Upps tapkuciu ir tavo?
4u.gif

smile.gif) viskuom:)) mano kaip U raide- kerpu per viduri- gaunas du baciukai, o uups- du ovalai, ji kerpa skyle kiekviename kojai ikisti. nezinau ar suprantamai- man rodos ir sitoj temoj buvo- na mano masterklasej rusiskai gali paziuret sablono forma

oj, sorry- cia Diva- neissiloginau is vyro niko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victor*photo*: 24 sausio 2008 - 14:32