Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

silke:) - labai puikios tavo šlepetės, o tiksliau-visi batai thumbup.gif Ir pirštinės-fainulkos wub.gif

sainara - tavosios be galo dailios wub.gif Jau kaip man gražu tie pasiuvinėjimai, labai labai thumbup.gif Ir tikrai nereikia sakyti,kad idėja neoriginali, jei tave įkvėpė matyti siuvinėti žaisliukai.Atvirkščiai-mano manymu, net labai originali. Gi tai nei žasiliukų, nei siuvinėjimo piešinio kopija, o tavo sugalvotas siuvinėjimo pritaikymas šlepetėse. Labai originalu clap_1.gif
Man pačiai irgi patinka kai ką pasiuvinėti, aš iš veltinio siuvu angeliukus ir pasiuvinėju jų apdarą. Tai peržvelgus tą nuorodą, ir man kilo kaip kokių minčių. Tikrai geras puslapiukas-įkvėpimo šaltinis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 21 sausio 2008 - 17:05
Ačiū labai ievuschka už tokį komentarą, tiesiog lenkiu galvą prieš tokią vėlėją kaip tu, su tokiu kruopštumu ir fantazija first.gif aciuks.gif

topsecret.gif papasakosiu, kaip čia man su tuo veltiniu nelengva: labai jau patiko velt, bet man baisiai sunku su spalvų derinimu mastau.gif tai radau tokią išeiti, pavartau žurnalus visokius, pasižiūriu medžiagas visokias ir įsidėmiu patikusius spalvų derinius. o tada jau tik vilnos reik tokios rast ax.gif
Ai, ir swap'as, tiesiog idėjų bankas aciuks.gif
Va ką merginos dar priswapino
Mėgstantiems spalvas

Atsakyti
Sveikutes,

Vakar pabandziau velti sau tapkutes. Nu ir ka, nu ir nieko verysad.gif Nesigavo... blink.gif nuliudau baisiai, aiskiai neisissavinau iki galo, tikriausiai nedaveliau ir pan. siandien is naujo analizuojuos.

Noras nepraejo bigsmile.gif Kai skaitai atrodo viskas paprasta, o kai pradedi velti, tai doh.gif Zemai lenkiu galva pries auksarankes velejas oro_buckis.gif

Po kiek laiko jums isejo nusivelti normalias tapkutes?

Tiesa, kuo skiriasi sluoksna nuo karsenos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 22, 10:15)
Sveikutes,


Po kiek laiko jums isejo nusivelti normalias tapkutes?

Tiesa, kuo skiriasi sluoksna nuo karsenos?  g.gif


O iš kokios vilnos tu vėlei? Sluoksna-tai ilgos vilnos gijos, tarsi plaukai kokie, sluoksną galima lygiau, ploniau iškloti, sluoksnius teisingiau suguldyti, t.y. vienas sluoksnis-skersai dedi atsiplėšas vilnos sruogas, kitas sluoksnis-išilgai. Tuomet gerai sukimba. O karšinys-parduodamas toks tarsi gniužulas, iškedenus kaip debesėlis atrodo, iš jo sunkiau šlapiai velti, sunkiau tolygius sluoksnius išdėlioti. Karšinys labiau tinka sausam vėlimui adatėlėmis.Nors tikrai galima ir šlapiai velti, iš jo gaminys bus kiek šiurkštesnis, gal labiau pasišiaušęs. Skiriasi ir jų sukibimo/susitraukimo greitis bei plotas, t.y. kiek susitraukia vilna, todėl prieš veliant kokį apimtinį daiktą, pvz. šlepetes ar kepurę ir pan. reiktų pasidaryti bandymuką-mažą gabalėlį nuūsivelti ir apskaičiuoti, kiek procentų susitraukia. Bus lengviau pasidaryti reikiamo dydžio šabloną.

O jei konkrečiai-kas tau nepavyko?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 01 22, 09:34)
O iš kokios vilnos tu vėlei? Sluoksna-tai ilgos vilnos gijos, tarsi plaukai kokie, sluoksną galima lygiau, ploniau iškloti, sluoksnius teisingiau suguldyti, t.y. vienas sluoksnis-skersai dedi atsiplėšas vilnos sruogas, kitas sluoksnis-išilgai. Tuomet gerai sukimba. O karšinys-parduodamas toks tarsi gniužulas, iškedenus kaip debesėlis atrodo, iš jo sunkiau šlapiai velti, sunkiau tolygius sluoksnius išdėlioti. Karšinys labiau tinka sausam vėlimui adatėlėmis.Nors tikrai galima ir šlapiai velti, iš jo gaminys bus kiek šiurkštesnis, gal labiau pasišiaušęs. Skiriasi ir jų sukibimo/susitraukimo greitis bei plotas, t.y. kiek susitraukia vilna, todėl prieš veliant kokį apimtinį daiktą, pvz. šlepetes ar kepurę ir pan. reiktų pasidaryti bandymuką-mažą gabalėlį nuūsivelti ir apskaičiuoti, kiek procentų susitraukia. Bus lengviau pasidaryti reikiamo dydžio šabloną.

O jei konkrečiai-kas tau nepavyko?


4u.gif Aciu uz issamu paaiskinima. smile.gif

g.gif Supratau, kad ten buvo karsinys, nes vienas gniuzulas. Ir jo neimanoma buvo taip sudeti: vienas sluoksnis skersai, kitas isilgai. ax.gif

Nu gerai isigysiu as sluoksna apie 150 gr taip. Savo kojai 39 dydziui.
Tu plonu sluoksniu skersai ir isilgai kiek turi buti? Kazkur skaiciau, kad 8, ar ne?

Zodziu isklojus viena puse karsena as sulaisciau karstom pamuilem ir dar muilu itryniau. O kaip velti, tik glostyti, ar ne? Skaiciau, kad apie 100 kartu.
Paskui apverciau, uzlanksciau krastus ir ta pati padariau su kita puse.
Isemiau sablona. Dar paglosciau, pamuilavau.

Tiesa kokia paskirtis bambukinio kilimelio? Ir "burbuliuotos" pleveles? Na, as sukau i ta kilimeli, kad skystis isbegtu.
Veliau ant kojos ir dar glosciau.

Zodziu reikes pabandyti koki mazesni daikta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 22 sausio 2008 - 15:58
ausrele - vistiek neparašeikonkrečiai,kas tau nepavyko: ar iširo per siūles, ar per daug sumažėjo, ar kaip tik per didelės gavosi, ar formos nepavyko išgauti, ar dar kas nors. Pagal tavo pasakojimą atrodo teisingai darei, tik tie skaičiai-tai nebūtina jais taip aklai vadovautis. Sluoksnių skaičius priklauso ir nuo to, kokio storio tu vieną sluoksnį iškloji.Jei atplėši vilnos gana plonai, vos peršviečiamai-tai gal ir 8-ių reiks, o jei storiau-užteks 4-ių. Svarbu,kad būtų porinis skaičius.Tada vienodai trauksis ir į ilgį, ir į plotį.Ir reikia stengtis kiekvienąkart vienodo storio gijelę atplėšti, tolygiau išsiklos.

kaip supratau-esi pradedančioji, tai gal tikrai geriau būtų pradėti nuo ko nors paprastesnio, kad ir plokščio gaminio, pvz. staltiesėlės, servetėlių komplekto, kuriuos veldama tikrai pajusi, kaip vilna traukiasi, kada pradeda sukibti,kiek ilgai reikia tik atsargiai/švelniai glostyti,o kada jau galima ir stipriau trinti pradėti. O bambukinis kilimėlis skirtas suvynioti gaminuką ir kočiojant velti. Tolygiai traukiasi visos gaminio vietos, tik nereikia pamiršti gana dažnai išvynioti, pakeisti kočiojimo kryptį, paglostyti, palyginti veltinį.

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
ausrele,"Zodziu isklojus viena puse karsena as sulaisciau karstom pamuilem ir dar muilu itryniau. O kaip velti, tik glostyti, ar ne? Skaiciau, kad apie 100 kartu.
Paskui apverciau, uzlanksciau krastus ir ta pati padariau su kita puse.
Isemiau sablona. Dar paglosciau, pamuilavau.
"

As tik vienas tapkytes suveliau ,net negaliu labai mokyti ,bes as manau jei viena puse trinsi 100 k ir tik tada uzlanstysi krastus apvertusi ir vel 100k ,tai jie ne prisivels prie pagrindo. g.gif As viena puse kelis kart patrynusi su kocelu apverciau uz lansciau krastus ir vel isdeliojusi vilna kitoje puseje patryniau ,kad galeciau apvesti ir vel uzlanstyti . o tada puosiau ir kaip reikiant pakociojau mirksiukas.gif
skersai isilgai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 22 sausio 2008 - 21:10
QUOTE(sainara @ 2008 01 21, 17:54)

Tiesa, va silke:) batai tai  thumbup.gif ir taip nuo pačių pirmų tapkių.  4u.gif



QUOTE(ievuschka @ 2008 01 21, 19:04)
silke:) - labai puikios tavo šlepetės, o tiksliau-visi batai  thumbup.gif Ir pirštinės-fainulkos 



Ačiū mane pagyrusioms...Stengiuosi darydama ir džiaugiuos, kad kiekvienas darbelis yra geresnis už buvusijį...Tikiuos, kada nors nebeturėsiu visai jiems priekaištų... lotuliukas.gif Nors kažin , ar taip būna... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2008 01 23, 11:11)
...Stengiuosi darydama ir džiaugiuos, kad kiekvienas darbelis yra geresnis už buvusijį...Tikiuos, kada nors nebeturėsiu visai jiems priekaištų... lotuliukas.gif  Nors kažin , ar taip būna... rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Aš irgi, kad apsirgau vilna, tai tiesiog vyras nebesupranta "vėl tapkes veli?smile.gif" lotuliukas.gif Sakiau, tiesiog noriu, kad būtų be trūkumų, o taip besimokydama, dar ir dovanų draugėms priveliu. Nors ta vilna, tai oi kokia kaprizinga, tai jai per karštas vanduo, tai jai per šaltas doh.gif Dabar mintis sukasi, kur galima būtų įsigyt kurpalius, kad nereiktų visą laiką ant savo kojos pribaiginėt. Gal merginos kur Lietuvoj matėt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 23, 12:01)
Dabar mintis sukasi, kur galima būtų įsigyt kurpalius, kad nereiktų visą laiką ant savo kojos pribaiginėt. Gal merginos kur Lietuvoj matėt?  mirksiukas.gif


Taigi labai paprasta pačiam pasigamint bigsmile.gif Pirmame puslapyje uups labai aiškiai parodė ir paaiškino kaip. Aš tokias iškarto pasidariau, tai pirma rankomis veliu, o po to (kai viskas gerai sukibo), uždedu tapkes ant tu kurpalių ir į skalbimo mašiną mirksiukas.gif Puikiai davelia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nutellina @ 2008 01 23, 12:23)
Taigi labai paprasta pačiam pasigamint  bigsmile.gif  Pirmame puslapyje uups labai aiškiai parodė ir paaiškino kaip. Aš tokias iškarto pasidariau, tai pirma rankomis veliu, o po to (kai viskas gerai sukibo), uždedu tapkes ant tu kurpalių ir į skalbimo mašiną  mirksiukas.gif  Puikiai davelia  mirksiukas.gif


Dėl tų savadarbių tai aš irgi jau senai turiu pasidarius , aciuks.gif uups už idėja. Va ką radau
Vokiečiai parduoda

Čia turbūt Uups reik paklaust, ar čia ir yra tokie lyg kurpaliai (kažkodėl man nerodų nuotraukų g.gif )? Kas per medžiaga ta Styroporus?
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2008 01 23, 11:30)
Dėl tų savadarbių tai aš irgi jau senai turiu pasidarius , aciuks.gif uups už idėja. Va ką radau
Vokiečiai parduoda

Čia turbūt Uups reik paklaust, ar čia ir yra tokie lyg kurpaliai (kažkodėl man nerodų nuotraukų  g.gif )? Kas per medžiaga ta Styroporus?


putplastis arba juros puta, jei liaudiskai:)
Atsakyti