Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Laba aš taip pat labai noriu išmokti šlepetes nusivelti bet nelabai man sekasi blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif gal kuri galėtų viską aiškiai ir detaliai išdėstyti darbo eigą kas po ko eina kaip padą su viršum sujungti blush2.gif ax.gif ax.gif būčiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(saulėgrąža23 @ 2008 01 14, 11:21)
Laba aš taip pat labai noriu išmokti šlepetes nusivelti bet nelabai man sekasi blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif gal kuri galėtų viską aiškiai ir detaliai išdėstyti darbo eigą kas po ko eina kaip padą su viršum sujungti blush2.gif  ax.gif  ax.gif būčiau labai dėkinga

yra sitoj temoj yra itin aishki ir detali Divos pamokele......nevyk dievo i medi ir nenorek, kad uz tave dar ir sukramtytu doh.gif




Nuska, bent is pradziu galima sau neblogai pagelbeti veliant ant vaiko guminiu batuku, pvz... veliau toliau veliant forma labai neblogai issilaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 01 14, 10:30)
yra sitoj temoj yra itin aishki ir detali Divos pamokele......nevyk dievo i medi ir nenorek, kad uz tave dar ir sukramtytu doh.gif
Nuska, bent is pradziu galima sau neblogai pagelbeti veliant ant vaiko guminiu batuku, pvz... veliau toliau veliant forma labai neblogai issilaiko mirksiukas.gif


...arba ant kaliosu, suaugusiems tapkes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Oi suzaveta as jusu darbeliais wub.gif

Idomu, per kiek tapkes suveliate???
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 14, 16:04)

Idomu, per kiek tapkes suveliate???



Man trunka apie 3 valandas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2008 01 14, 12:18)
Man trunka apie 3 valandas.  4u.gif


aha...o ar ant pado dedate ka nors,pvz, odos, nes isivaizduoju, labai slidzios turetu buti...
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 14, 19:27)
aha...o ar ant pado dedate ka nors,pvz, odos, nes isivaizduoju, labai slidzios turetu buti...

na kiek girdejau tai *Diva* tepa padukus silikonu arba klijuoja padukus bigsmile.gif bigsmile.gif
jei neklystu jei suklydau tai *Diva* sorry tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 30, 05:08)
Va cia aprasymas, kaip velti siuos baciukus rusu kalba:
http://community.liv...861.html#cutid1

sekmes!



Aciu Diva! 4u.gif uz labai issamu papasakojima thumbup.gif butinai bandysiu daryti

Nu visu tapkutes super wub.gif

Ziurineju nerealiasias Uups tapkutes wub.gif Kaip tas gelytes ir taskiukus, su adata jau po to ibadyti reikia,ar ant slapio?

Aciuks! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 14 sausio 2008 - 21:00
QUOTE(g00te @ 2007 11 17, 16:26)
raudonos slepetes- puantai , kaip dekoras ivelti juodi lininiai neriniai, kaspinai lengvai issitraukia
KARMEN... gal?  lotuliukas.gif
user posted image

user posted image


Vau kaip grazu! !!! thumbup.gif Superiniai wub.gif
Atsakyti
Niu va perskaiciau pagaliau visa tema. Suzaveta visu darbeliais! Saunuoles mergaites ir as taip noriu! biggrin.gif

Artimiausiu metu pradesiu velti vyriskas tapkes dovanu. Domintu tokios kaip Upss tapkes, t.y. paparastos, ispiriamos, ne nykstuku smile.gif

Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 01 14, 18:06)
na kiek girdejau tai *Diva* tepa padukus silikonu arba klijuoja padukus bigsmile.gif  bigsmile.gif
jei neklystu jei suklydau tai *Diva* sorry tongue.gif  tongue.gif


Atsakysiu už Divą (tikiuosi nesupyks mirksiukas.gif ):Diva tepa lateksu, t.p. yra siuvusi odinį paduką (arba odos pakaitalo). Bet visgi patogiausia, greičiausia-nutepti lateksu. Silikonas-tai statybinė medžiaga , nors kažkas yra bandęs ir silikonu tepti, bet jis po kiek laiko atsilupinėja.Taip kad geriau naudoti medžiagas pagal paskirtį mirksiukas.gif
Atsakyti
kokios fainos raudonos "baletkės" wub.gif dar su nėriniukais....
Atsakyti
Sveikutės,
gal galit pasakyti kiek sunaudojat gramų vilnos porai pirštinių ir porai tapkių. 4u.gif
Atsakyti