Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(g00te @ 2008 01 10, 20:58)
nu vat, jau ir nerinukai madoje
lotuliukas.gif


Taip, ypač kai norisi romantikos ir mažos mergaitės nestuke.gif

QUOTE(Sedona @ 2008 01 10, 21:13)
Nutellina, taip, vėliau iš karto abi. Perkirpau vėliau, jau įpusėjus vėlimą.


O kiek laiko velei tas pirštines ir kaip nešiojasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Keletą valandų niurkau jas , tiksliai nežinau kiek laiko. biggrin.gif Rankom šilta, -pakankamai plonos ir patogios. Šiek tiek atsiranda pūkeliai nešiojant , kaip ir ant gero vilnonio megztinio. Manau , kartais reikia juos ''nudepiliuoti'' mirksiukas.gif
Atsakyti
Lenkiu zemai galva pries tas, kurios velia pirstuotas pirstines bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif

Salikus, rankinukus, batukus moku jau pati nusivelti, o vakar nutariau pabandyti pirstine, informacijos pakankamai prisiskaiciau, bet .....nepavyko, tada nusprendziau, kad kai uzsimanysiu tokiu pirstiniu, reiks uzsisakyti.

Pagarba sedonai, jos pirstines nerealios, kiek tokios kastuotu, su neriniais????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 11 sausio 2008 - 10:46
Pabandžiau pavelti keletą riešinių ,ir sąnariukams gera ( ypač dirbančioms prie kompiuterio) ir šiaip smagu biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
ooooo labai super dalykėlis ir lb praktiška... bigsmile.gif

gal galima paklausti kaip vėlei? aš irgi noriu... blush2.gif
beje, ten tie nėriniai prisiūti ar siuvinėti?
Atsakyti
Dariau lekalą daug didesnį , negu realios riešinės. Dėjau 2 sluoksnius vilnos. iš karto klojau ir dekorą . Vėliau vėliau vėliau bigsmile.gif Prakirpau galus . Išėmiau lekalą ir dar vėliau visaip , kol tiko ant rankos.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
oooo tai ten dar ir prakirpt reikėjo? o iškart su skylėm neina velti? ax.gif
Atsakyti
Man taip patogiau buvo. Gal atrasi ir savo būdą.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 01 12, 19:19)
Pabandžiau pavelti keletą riešinių ,ir sąnariukams gera ( ypač dirbančioms prie kompiuterio) ir šiaip smagu  biggrin.gif
user posted image
user posted image


Šaunios riešinukės, Sedona thumbup.gif
Atsakyti
Sedona, man riešinukai tavo - super thumbup.gif kaip ir pirštines biggrin.gif
Atsakyti
Sedona, labai gražios tavo riešinės thumbup.gif Sakyčiau, netgi prabangios bigsmile.gif
Atsakyti
Niu va, mano pirmosios tapkės biggrin.gif
user posted image

nelabai vykę, jau žinau ką negerai dariau, bet į šlepetes panašios ir pakankamai tvirtos. Ko labiausiai vėlimo eigoje pasigedau, tai kojytės manekeno biggrin.gif na kad būtų galima užmauti ant kurpaliaus ir baigti išformuoti. Būčiau sau vėlusi, tai ant savo kojos būčiau užsimovusi, bet čia dukrytei, o jos kojytė dar visai maža, net mano ranka nelabai lindo į šias šlepses. O blogiausia, kad galiausiai dukrytė kažkodėl kategoriškai atsisakė jas bent pasimatuoti doh.gif vėl teks meškinams kojinėmis džiaugtis lotuliukas.gif
Atsakyti