Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Pagalvojau, kodel nesulaukiu jokiu komentaru del savo pirmu tapkiu -patikrinau, o pasirodo mano nuoroda neveikia.... Idedu dar karta - cia pirmos tapkes, mano dovana mamai gimtadienio proga - po savaites dovanuosiu 4u.gif

Pelytes sūryje
Atsakyti
Kokios šmaikščios tapkikės mamai biggrin.gif Iš karto pagalvojau , kad ten kirminukai išlindę lotuliukas.gif , bet paskui iš pavadinimo viską supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 01 09, 00:41)
Kokios šmaikščios tapkikės mamai  biggrin.gif  Iš karto pagalvojau , kad ten kirminukai išlindę lotuliukas.gif , bet paskui  iš pavadinimo viską supratau  doh.gif

Sedona, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai mane

O stai ka tik pabaigiau tapkytes sau mylimajai nestuke.gif

Greitai tapsiu mažos mergaitės mamyte

Atsakyti
Nutellina - super šlepsės thumbup.gif
Į tą sūrį net baugu būtų koją įkišti, o jeigu kas nors tik capt už piršto! Taip ir atrodo,kad viduj pelytė slepiasi lotuliukas.gif
O rausvosios-tokios romantiškos wub.gif Nėrinukus privėlei ar prisiuvai? Ir kokiais ten įdomiais kvadračiukais papuošei, niekaip neįžiūriu, kas per daiktas? g.gif

Ir tai-pirmosios šlepetės? Nieko sau doh.gif Tikrai šaunuolė clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 09 sausio 2008 - 00:15
QUOTE(ievuschka @ 2008 01 09, 01:14)
Nutellina - super šlepsės  thumbup.gif
Į tą sūrį net baugu būtų koją įkišti, o jeigu kas nors tik capt už piršto! Taip ir atrodo,kad viduj pelytė slepiasi  lotuliukas.gif
O rausvosios-tokios romantiškos  wub.gif  Nėrinukus privėlei ar prisiuvai? Ir kokiais ten įdomiais kvadračiukais papuošei, niekaip neįžiūriu, kas per daiktas?  g.gif

Ir tai-pirmosios šlepetės? Nieko sau  doh.gif  Tikrai šaunuolė  clap_1.gif


Ievuschka, ačiū biggrin.gif Sūrį greitai mamai padovanosiu - ji dar nematė biggrin.gif ax.gif

O prie rausvų nerinukus priveliau su adatele, o kvadračiukai - tai MADA pardei pirkau - karoliukai tokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nutellina @ 2008 01 08, 21:51)
Pagalvojau, kodel nesulaukiu jokiu komentaru del savo pirmu tapkiu -patikrinau, o pasirodo mano nuoroda neveikia.... Idedu dar karta - cia pirmos tapkes, mano dovana mamai gimtadienio proga - po savaites dovanuosiu  4u.gif

Pelytes sūryje



Labai fainos tapkutės thumbup.gif Labai originaliai sugalvota lotuliukas.gif
Ir "sūrinės" ir rausvosios tiesiog labai labai.. wub.gif
Kaip man knieti pabandyti tapkes nusivelt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingushka @ 2008 01 09, 18:29)
Labai fainos tapkutės thumbup.gif Labai originaliai sugalvota lotuliukas.gif
Ir "sūrinės" ir rausvosios tiesiog labai labai.. wub.gif
Kaip man knieti pabandyti tapkes nusivelt. g.gif


Ačiukas, Ingushka smile.gif Būtinai sau tapkites nuvelk - neisivaizduoji, kaip su jais malonu ir šiltaaaa..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nutellina: 09 sausio 2008 - 19:00



Dar vieną spėjau pafotografuoti ,kita dar truputį nebaigta doh.gif tongue.gif Pridekoravau blush2.gif
user posted image
[color=blue]

Sedona, ar galiu paklausti, kiek sluoksniu dejai pirstinem ir kaip ta papuosima pridejai, pribadei???

Nuostabi pirstine, uzsidegiau siandien pati pabandyti, bet nesu tikra, kad gausis. g.gif
Atsakyti
A, va ir čia radau tą klausimą. biggrin.gif Dekorą įvėliau darbo eigoje. Iš karto klojau . Beveliant kai kas pasislepia, kai kas ryškiai pasimato , man dar įdomiau .
Atsakyti
Sedona, man tai tavo pirštinės fantastiškai gražios 4u.gif O irgi iš karto dvi pirštines velei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nutellina @ 2008 01 09, 00:02)
Sedona,  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif prajuokinai mane

O stai ka tik pabaigiau tapkytes sau mylimajai  nestuke.gif

Greitai tapsiu mažos mergaitės mamyte

nu vat, jau ir nerinukai madoje
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 10 sausio 2008 - 19:58
Nutellina, taip, vėliau iš karto abi. Perkirpau vėliau, jau įpusėjus vėlimą.
Atsakyti