Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(Pieninė @ 2007 01 05, 01:51)

Atsakyti
O cia- vel giriuosi naujausiais baciukais:)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Va cia aprasymas, kaip velti siuos baciukus rusu kalba:
http://community.liv...861.html#cutid1

sekmes!
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 30, 08:08)
Va cia aprasymas, kaip velti siuos baciukus rusu kalba:
http://community.liv...861.html#cutid1

sekmes!


Kokia tu šaunuolė biggrin.gif , taip išsamiai ir aiškiai viską aprašei. Tokį didelį darbą nudirbai. Visą laiką norėjau pamatyti kaip tu veli tapkiukus ir štai - išsipildė mano norai clap.gif clap.gif clap.gif
Ačiū Tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 01 22, 19:01)
nu nuo vilnos priklauso- ir nuo to kiek sluoksniu. batu sablonas mano didesnis- nu gal pusantrokarto nei reikalingi batukai-nors jei norisi labai kietu- darau ir dvigubo dydzio. o kepures kloju 2 sluoksniais ir sablonas praktiskai dukart didesnis nei reikia kiepkos. cia jei is sluoksnos velsi- karsinys kiek suprantu maziau traukiasi.
bet siaip gal pabandyt geriau maza kvadratuka suvelt iki norimo standumo ir ismatuot pries ir po:))) nes ir nuo velejo daug kas priklauso:) be to man patinka kietoki daiktai- galTau tokie nepatiks:)


Papildyta:
QUOTE(espera @ 2007 01 23, 12:51)
siap siules tikrai nesusidarys, jei isklojusi pirma puse, aisku kloji vilna kad ir uz sablono krastu uzeitu, suslapinsi ir muiluosi viska, apart krastu, paliksi juos sausus wink.gif tada apversi - tuos sausus krastus uzlenksi, klosi vel vilna, ir jau vel viska slapinsi. tada labai gerai susilydo ir ne zymes jokios siulytes nelieka. aisku, nuo sablono anksti irgi reikia nuimt ir pakeitinet padeti trynimo smile.gif


Papildyta:
QUOTE(espera @ 2007 01 23, 13:04)
na palieki sausus tik galiukus, kurie eina uz sablono ribu - o viska, kas ant sablono, suslapini, tai lenkimas vis tiek gaunasi nuo slapiu, o va tai, kas uzsilenkia - lieka sausa. tada labai gerai susiaudzia. kita puse kai dengi, tai irgi uzlankstai paskui ir viska jau slapini.
man kai slapinau viska, tai siules vis gaudavosi arba reikdavo labai trinti tas siuliu vietas, o kai sitaip darau, tai nereikia ne ypatingai trinti, iskart susiaudzia



QUOTE(MAGPIE @ 2007 01 23, 13:05)
Prašau patarimo - veliant nykštuko kepuraite (tokią, su smailu užriestu galu - kaip visai neseniai rodyta kepurele kiaušiniui:) -  šabloną kepuraitei darot trikampio formos ar apvalios formos ir smailąją dalį priveliat atskirai?  rolleyes.gif



QUOTE(saullute @ 2007 01 23, 13:10)
As tai iskart kerpu trikampio formos...


Papildyta:
QUOTE(espera @ 2007 01 25, 23:48)
cia linkas su intrukcijom ir vaizdine medziaga, kaip pasidaryti skrybelaite http://www.hatshaper...Wet Felting.htm


Atsakyti
QUOTE(espera @ 2007 02 06, 15:04)
lateksa ir tapkutem, ir kilimeliam, kad neslidinetu naudoja wink.gif ir tepasi teptuku, kaup dazai smile.gif



QUOTE(espera @ 2007 02 06, 17:05)
tai kad visai nekvailas klausimas smile.gif jis kaip tirstu dazu konsistencijos. tepasi keliais sluoksniais, kiekvienam pries tai leidziant isdziuti
vilnos fabrike


Papildyta:
QUOTE(MIRNA @ 2007 02 07, 10:54)
Siuti batukai

Ir cia batukai
Jumi tavo begemotuke labai miela wub.gif


Papildyta:
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 09, 15:40)
aha, isbandziau- Va Tokom viena pirmuju gavo sliopkes su lateksiniais padais. Na idomus toks daiktas.. tepiau 2 sluoksnius. vyras taip ir iki siol testuoja- prademonstravo, kaip su lateksu batai gerokai maziau slysta nei su dirbtine oda. o tepti tai reikia treniruotis- reikia labai lygiai uztepti, nes kitaip lieka ruozai. na man dar iki idealaus paduko reik treniruotis, bet su kiekvienais batais vis geriau gaunasi..Gerai, kad pradejaU nuo Gusto ir vyro batu, o tai buciau sugadinus..:)Bet pas man biski rankos klisos, gal jums iskarto gerai gausis:))
chi- netgi zinau, kur Tu ja matei..smile.gif)) Labai jau ji ten faina..smile.gif)

Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 15, 01:48)
Ištraukti tada kai lekalui darosi mažoka vietos, arba kai jis ten pradeda banguotis. Kad nesuliptų reikia dažnai  tikrinti.
Lekalą daryti iš ploniausios akytosios plėvelės.
Pagal tave dar reikia velti. Velk kol gausi norima dydi mirksiukas.gif  O jei skylės ne piršto storumo, užsitrauks biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Agnužė @ 2007 02 18, 09:26)
Man patogu, nes mano kojos nuolat šąla, tai aš tas šlepkes dar ant vilnonių kojinių aunuos lotuliukas.gif  Nors pabandžiau, ir nuo basų nenukrinta, tik šlepsi. Reikėtų joms dirželių arba mažesnę landą kojai daryti. Čia panašios:
user posted image
O lekalą taip dariau:
user posted image

Atsakyti
Diva, sitie man patys nuostabiausi is taviskiu!!! wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Diva,norėčiau paklausti kaip tau pavyksta taip nuostabiai nufotagrafuoti? blink.gif
Bačiukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2007 08 30, 18:49)
Diva,norėčiau paklausti kaip tau pavyksta taip nuostabiai nufotagrafuoti? blink.gif
Bačiukai thumbup.gif  wub.gif

ot pas juos šeimoj yra dar ir fotografas profesionalas ax.gif
Diva thumbup.gif thumbup.gif tavo darbelių gražumas ir šiltumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2007 08 30, 18:49)
Diva,norėčiau paklausti kaip tau pavyksta taip nuostabiai nufotagrafuoti? blink.gif
Bačiukai thumbup.gif  wub.gif


Nuostabūs batukai ir gera fotografija-Divos vizitinė kortelė smile.gif

Diva - tu tiesiog šaunuolė thumbup.gif Ačiū tau už išsamų reportažą aciuks.gif
Norėjau paklaust-o ant kokios ten lazdelės viską kočiojai? Gal tinka paprastas medinis kočėlas?
Gal pagaliau ir man pasiseks kokius bačiukus nuvelt g.gif Ar ir vėl eilinį kartą dydžio nepataikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu Diva uz paaiskinima thumbup.gif
Bandysiu ir as ziemai ruostis lotuliukas.gif
Atsakyti