Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Sveikos
Noreciau ir as tokias grozybes sau susivelti ,bet nerandu nuorodelės nuo ko pradeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Daivulyte, manau, reikia nuo pirmo šios temos puslapiuko pradėt - ten labai gerų pamokėlių ir reikalingos informacijos yra. Aš taip ir pradėjau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolytės,
Uups šaunios tavo tapcės ir pirštinaitės, Sedona- lux pirštinės bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nutellina @ 2008 01 05, 15:33)
Daivulyte, manau, reikia nuo pirmo šios temos puslapiuko pradėt - ten labai gerų pamokėlių ir reikalingos informacijos yra. Aš taip ir pradėjau  biggrin.gif

Aciu thumbup.gif
Tai va reikia tik gero spyrio siknon ir viska issiaiaskini lotuliukas.gif
Atsakyti
goote->niu visi labai faini batukai, o mini kerziukai wub.gif jau tokius jeigu mergaite tureciau griebciau lotuliukas.gif nerealus gavos thumbup.gif

viskas uzsikabinau su batukais. vaziuosiu vilneles ieshkoti.. biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
stai savaitgalis as ir vel susivelus apsivelus
troliu batai, nenaujiena bet kokie jie man smagus

aisku mergaiteas, perverskit temas, visko cia yra ir as is forumieciu velt ismokau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViduxKLP: 07 sausio 2008 - 21:44
ViduxKLP, labai gražus tie troliški batukai, ir spalvos labai malonios, šiltos tokios 4u.gif O mažučiukai batukai kam nuvelti? bigsmile.gif
Atsakyti
čia kaip supratau šeimyninis komplektas? bigsmile.gif

o kaip vyrija reaguoja į tokius riestanosius? smile.gif
Atsakyti
Cia radau puslapiuka apie vilnos kieki ir dydzius
http://www.peak.org/...ootPattern.html
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2008 01 08, 16:14)
Cia radau puslapiuka apie vilnos kieki ir dydzius
http://www.peak.org/...ootPattern.html


Daivulyte, cia geras puslapiukas - as dabar rozinius batukus veliu, tai sablona dariau butent is sio puslapio - labai gerai gavosi ax.gif
Atsakyti
Aciu aciu biggrin.gif
komplektas seimyninis- man, mano mama ir mano 1 metuku suneliui. kas del vyru, tai nzn (tetuko mes neturim)- bendradarbiams labai patiko, o paprastas tapkes ir vyrams esu dariusi visi labai laimingi smile.gif
Man atrodo, kad tokios tapkes tikra juoko terapija ziemos vakarais ir, silta ir nuotaika gera
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViduxKLP: 08 sausio 2008 - 18:26
aha smile.gif
aš gal kadanors mamai irgi nuvelsiu.. pati tapkių kažkaip nenešioju.... ax.gif
Atsakyti