Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

manau, kad tikrai nepatogios...tik kaip ispiriamos, o veliau ir tas 'sugofravimas' pasileis... unsure.gif

pasirodysiu savo pirstines kelias:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Uppsa, a kokia proga tiek roziu ax.gif
Grazios pirstukes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 12 27, 16:50)
Uppsa, a kokia proga tiek roziu  ax.gif
Grazios pirstukes  biggrin.gif

be progu... smile.gif pas mus jas pundeliais pardavineja, tai taip ir gaunu vis:)))
Atsakyti
Na matai taviskis ne tik grazus ir protingas, bet dar ir romantiskai nuovokus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 12 27, 16:54)
Na matai taviskis ne tik grazus ir protingas, bet dar ir romantiskai nuovokus  drinks_cheers.gif

topsecret.gif nenudyvyk...dar pasigadins paskui lotuliukas.gif
Atsakyti
ar ne per šiltos tos pirštinės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 12 27, 21:40)
ar ne per šiltos tos pirštinės? g.gif


Kai šalta, jokios pirštinės ne per šiltos rolleyes.gif
liuks pirštinytės thumbup.gif
Atsakyti
Uups - nu liuks, ką čia ir bepridursi clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2007 12 12, 00:24)
sveikos merginos
as taip pat veliu jau ir veliu. Tik iskilo klausimelis... veliau ir vaikuciui tapkutes ir sau, tokios siek tie pasisiausiusos gaunasi. Vaikucio baciukai siek tiek liiusiusiburbuliavo - nuemiau burbuliukus ir ok., bet cia mano klaida (ne iki galo  jau suveliau) ar jau siuliukai tokie  g.gif veltinis gaunasi tvirtas, standus. Veliau ir
pirstines kumstines ir nieko - nesioju, o vat tapkes...
patarkit ka nors dovanoms gaminu tapkutes, tai susipergyvenau. Dazniausiai naudoju sluoksna, padui karsini


Labutis,
Neesu didelė meistrė (esu nuvėlusi virš 60 porų tapcių), bet turiu šiek tiek patirties. Žinau, kad sluoksna su karšiniu gerai susivelia, bet aš taip nedarau, tad ir tau nepatarčiau. Jei veli iš sluoksnos tapkes, tai susiklok visas tapkes tik sluoksnos(kam tas karšinys schmoll.gif ), tada sluoksniai bus lygūs, gražūs. Jei tapkės iš sluoksnos būna pasišiaušusios, tuomet jos nedaveltos. O karšinys yra šiurkštesnis, tad gali būti vos pasišiaušęs.
Sėkmės smile.gif

Papildyta:
Uups, tavo pirštinės LUX thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
tai va, sugofruotos tapkutes patogios, ten nesimato bet yra idubimas kulnui labai puikiai laikosi ant koju. sugofravimas neturetu pasileist
- taip pat yra viduje sutvirtintas.
pirstinytes labai fainos as vis savo neikeliu, jau keletas poru yra.

ir tikrai ne per silta thumbup.gif
Atsakyti
Uups , tavo tai labai jaukios ir spalvingos 4u.gif
Rodau ir savo lepioškes . Mano tai paprastos bokso pirštinės doh.gif lotuliukas.gif Džiaugiuosi , kad pagaliau šilta rankoms biggrin.gif
user posted image

o čia pirštuotas pabandžiau suvelti
user posted image
Atsakyti
Labai gražios tapkės, pirštinės, kepurės, super thumbup.gif Ar nešiojat viska ka padarot? ax.gif Neisivaizduoju kai jos neišyra g.gif
Atsakyti