Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

ačiū už pagyrimus... smile.gif širdelę paglostė.. Nors tapkių meistrė kažin ar iš manęs gautusi....dar daug mokytis reikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2007 12 12, 21:15)
ačiū už pagyrimus... smile.gif širdelę paglostė.. Nors tapkių meistrė kažin ar iš manęs gautusi....dar daug mokytis reikia. doh.gif


Labai dailios katinukinės tapkės thumbup.gif

O čia dar vieni maži bačiukai mažam berniukui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikanas: 13 gruodžio 2007 - 09:59
QUOTE(silke:) @ 2007 12 12, 18:15)
ačiū už pagyrimus... smile.gif širdelę paglostė.. Nors tapkių meistrė kažin ar iš manęs gautusi....dar daug mokytis reikia. doh.gif

Bet mano mama zino, kad as busiu tikras dailininkas! Ji supermama! thumbup.gif Saunios slepetytes wink.gif
QUOTE(erikanas @ 2007 12 13, 08:59)
O čia dar vieni maži bačiukai mažam berniukui smile.gif

Faini labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 12 14, 13:44)
Faini labai  thumbup.gif


ax.gif ačiū
Atsakyti
sveikutes velejos,
as is kart prie reikalo blush2.gif gal kas galetu man pasakyti kur galeciau kaune ar aplink ji isigyti latekso? ax.gif
buvau senukuose galvojau gal ten kur netycia, bet man toksai "zinovas" isaiskino kad gryno latekso nera ir as jo niekur negausiu nebent gamykloje... yra tik balti dazai su lateksu lotuliukas.gif nemanau kad teisybe smile.gif gal nezinau kur ieskot, o gal nezinau kaip vadinas... va priveliau kaledoms tapuku o padukams latekso nerandu jau ir kaledos ant nosies verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 15 gruodžio 2007 - 17:43
QUOTE(ewidenta @ 2007 12 15, 16:43)
sveikutes velejos,
as is kart prie reikalo  blush2.gif  gal kas galetu man pasakyti kur galeciau kaune ar aplink ji isigyti latekso?  ax.gif
buvau senukuose galvojau gal ten kur netycia, bet man toksai "zinovas" isaiskino kad gryno latekso nera ir as jo niekur negausiu nebent gamykloje... yra tik balti dazai su lateksu  lotuliukas.gif nemanau kad teisybe  smile.gif gal nezinau kur ieskot, o gal nezinau kaip vadinas... va priveliau kaledoms tapuku o padukams latekso nerandu jau ir kaledos ant nosies  verysad.gif  verysad.gif


taisybe tas 'zhinovas' sake...latekso pienelio isigysi tik cia mano zhiniom....
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Labai noriu juodu veltinio aulinuku guminiu padu, gal butu imanoma pas kuria nors uzsisakyti toki dalyka ax.gif kazkas tokio
http://www.zaliojigr...mg/veilokai.JPG

gaila ten dydziai tik vyriski g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 21 gruodžio 2007 - 11:45
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 12 21, 11:42)
Sveikos smile.gif

Labai noriu juodu veltinio aulinuku guminiu padu, gal butu imanoma pas kuria nors uzsisakyti toki dalyka ax.gif kazkas tokio
http://www.zaliojigr...mg/veilokai.JPG

gaila ten dydziai tik vyriski g.gif

tokiu yra gariunuose tongue.gif is baltarusiojs tokius veza smile.gif tik nepaklausiau kiek kainuoja, labai skubejau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 12 21, 17:45)
tokiu yra gariunuose  tongue.gif is baltarusiojs tokius veza smile.gif tik nepaklausiau kiek kainuoja, labai skubejau  schmoll.gif


bet ar yra moterisku?bo bijau kad dydziai bus nuo 42-o g.gif

aciu uz informacija 4u.gif aaa o kalvariju turguj ner?arciau vaziuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 12 21, 15:52)
bet ar yra moterisku?bo bijau kad dydziai bus nuo 42-o g.gif

aciu uz informacija 4u.gif aaa o kalvariju turguj ner?arciau vaziuot biggrin.gif

va del dydziu nezinau... didelius tai tikrai maciau ax.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image

va dar tapkiuku... cia standartiniai uzsakymui blush2.gif
o fonas... ISSKIRTINIS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2007 12 23, 22:35)
va dar tapkiuku... cia standartiniai uzsakymui blush2.gif
o fonas... ISSKIRTINIS thumbup.gif


Kazin, ar labai patogios tos zaliosios del uzkulnio.. g.gif
Atsakyti