Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

user posted image

baciukai 4u.gif
vaikiukai labai tiko ir patiko, bet laukiu latekso/silikono - siaubas kaip jie slysta
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 11 29, 12:16)
pakviesciau sudalyvaut procese, ale kaip suprantu tamsta - toli... klausk per AZ kas neaishku

ale, zinok, ir ash labai norec tavo procese sudalyvauti blush2.gif ... niekada nemaciau/negirdejau, kad kas vargtu 8 sluoksnius klot... unsure.gif
bet rezultatas nuostabus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lape_snape @ 2007 11 25, 14:19)
idomu kas ten ant to latekso butelio uzrasytra. Labai noreciau cia norvegijoje jo nusipirkti bet net nezinau kaip ieskoti... Gal kas zino?

dar gali buti parashyta 'latex milk', tiesiog 'latex', arba 'plasty-late', ziurint kokios firmos. Klausk parduotuvej, nes juos ivairiems tikslams naudoja, as, pvz, turiu juodalateksa skirta pieshimui ant kuno blink.gif moters-kates kombinezona galima nusipaishyt lotuliukas.gif arba buna dar skirtu besiulems 3D formoms daryti. Mano patyrimu jie visi vienodi....
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 11 30, 12:11)
ale, zinok, ir ash labai norec tavo procese sudalyvauti  blush2.gif ... niekada nemaciau/negirdejau, kad kas vargtu 8 sluoksnius klot...  unsure.gif
bet rezultatas nuostabus thumbup.gif

kaip tu sudalyvausi?
man tavo gyvenamaja vieta rodo
Vieta: Бoмж
???????
lotuliukas.gif
p.s. aciu uz rezultata
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 30 lapkričio 2007 - 15:00
na jei ,taip raso reiskias keliaujantis zmogus ,is vienos vietos i kita ... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2007 11 30, 01:40)
user posted image

baciukai 4u.gif
vaikiukai labai tiko ir patiko, bet laukiu latekso/silikono - siaubas kaip jie slysta

jau spalvytes wub.gif tiesiog mano stilius lotuliukas.gif nuostabu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
ViduxKLP - thumbup.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif
is tikruju daug jau visko priveliau. Gryztu is darbo ir veliu veliu... Dabar kankinausi kol pirstines nusiveliau, tik is trecio karto pavyko taip kaip norejau. Kokia diena idesiu nuotraukas NUO..IKI
Siaip jau visos poros nesiojamos, bet vienos mylimiausios thumbup.gif Apvelinejau juoda "gipiura" balta svelnute vilna. Idomiai gavosi ir labai mielos ant ranku
Atsakyti
Sveikutės mamytės, aš savamokslė pradedanti vėlėja mėgėja...čia visas temas perskaičiau ir jau kelis darbelius padariau, sau tapkiukus nusivėlaiu, gėlytę nuvėliau karolius ir pagaliau dykrytei dvejas poras tapukų nuvėliau vakar vakare...nusipirkau lateksą o kaip jį naudot nežinau...ar tiesiog užtept visą paduką?ar taškiukias?okaip džiovint?
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 20, 13:54)
O va mano "tretieji" smile.gif
user posted image



labai visi veltinukai gražūs ir man atrodo,kad jie tik kambario puošmena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 12 07, 15:51)
Sveikutės mamytės, aš savamokslė pradedanti vėlėja mėgėja...čia visas temas perskaičiau ir jau kelis darbelius padariau, sau tapkiukus nusivėlaiu, gėlytę nuvėliau karolius ir pagaliau dykrytei dvejas poras tapukų nuvėliau vakar vakare...nusipirkau lateksą o kaip jį naudot nežinau...ar tiesiog užtept visą paduką?ar taškiukias?okaip džiovint?


Labutis,
Šauniai darbuojiesi, tai ir nuotraukytes galutėm įkelti smile.gif .
O lateksą tepu lygiai visą paduką (2 kartus) su teptuku.

Sėkmės
Papildyta:
P.S. palik ant "pilvo" tapkes, kol savaime išdžius lateksas (gerai išdžiūsta per parą).
Atsakyti
Na tai pasirodau ką nuveikiau...

user posted image

user posted image

user posted image

O čia sau tapukus
user posted image

O čia dukrytei karnavalui nykštuku bus prie suknytės derinau
user posted image
Atsakyti
Gal galėtumėte kas padėti mirksiukas.gif . Labai norėčiau nuorodėlės, kaip pasigaminti pirštuotas pirštines. Neabejoju, kad kažkurioje temelėje apie tai buvo rašyta, bet nelabai turiu laiko sėdėti prie kompiuterio blush2.gif
Atsakyti