Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(g00te @ 2007 11 20, 21:08)

ir stai - mini kerziukai


na šaunuolė tu, šaunuolė, vis su naujom mintim, bendrai tos pajūrio moterys labai kūrybingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 21, 00:18)
jau gyriau tavo temelėje, bet dar kartelį nepakenks wink.gif šaunuolė  thumbup.gif tik kad man čia nelabai kerziukai - kur kas puošnesni  mirksiukas.gif

kerzai kerzai, patys tikriausi
jei jau g00te nuvele rozinius baciukus su rozem, sirdelem ir perlais... tai bent jau pavadino juos kerzais.... roziniai baciukui, fui kaip nekenciu rozines, sirdeliu, blizguciu, gelyciu... KAUKOLIU MAN!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 11 20, 22:32)
kerzai kerzai, patys tikriausi
jei jau  g00te nuvele rozinius baciukus su rozem, sirdelem ir perlais... tai bent jau pavadino juos kerzais.... roziniai baciukui, fui kaip nekenciu rozines, sirdeliu, blizguciu, gelyciu... KAUKOLIU MAN!!!  lotuliukas.gif



nerealus kerzai thumbup.gif ir kaip us taip mokat bigsmile.gif as savuosius bandziau parodyt, bet kazkodel foto nerodo, bandau dar, mano normalesni antri batukai blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomassella: 21 lapkričio 2007 - 12:43
Sveikos, saunuoles velejos ir prijauciancios!

Skaiciau jusu foruma ir kaifavau. Kiek jus cia prisivelusios ir susivelusios ir dar pasidalinusios patirtimi. Tai yra labai svarbu pasidalinti patirtimi, nes vat bus kokiam zmogui daug naudos ir dziaugsmo, kaip kad man buvo. Tai ir as pasidalinsiu patirtimi.
Su dviem pypliais namie nelabai kur speju o ypac retai prie kompo leidziu sau prisesti, mat buitis spaudzia, tai bandau greitai raportuoti ka nuveikiau sad.gif per pusmeti... na paskut 3darbelius per pask 2sav


batukai 6men suneliui

veltos pirstinaites 6men suneliui

siuti viln/polist batukai ir veltos dekoracijos

velt gele

velt takelis

trumpai pakomentuosiu...

batukus veltinius dariau remdemesi jusu nurodymais...
pirstinaites - iskirpau du pirst formos lakstus ir pridaigscius su adata dekora sudaiksciau su adata krastus ir veliau. isverciau ir veliau. Gavosi gan plonos, nes dejau tik viena sluoksni (naudoju merino viliina jau sudaigstyta ar kaip ja pavadinti angl prefelted is Suomijos pirkta).
ta pacia merino prefelted naudojau takeliui ir gelei.
Geles darymo aprasymas
http://www.feltfacti...r-by-elina.html

klaidos batuku ir pirstinyciu -
per mazi sablonai ir per mazai kantrybes, nes reikia dar du pyplius suziureti doh.gif
per trumpas kaklelis, tai sekanti karta darysiu super ilga, nes ypac vaikams reikia kad gerai laikytusi
patiko kad darba galiu padalinti i 2dalis - pirma sudelioti vilna ant traf ir pasiruosti viska o antra- su vandeniu tiurkstis.

reikia man dar normalu takeli susisaudyti ta sushi ir pirmyn...
Gaila kad rusiskai labai jau letai skaitau, nes matau yra ka paskaityti.

thumbup.gif
sekmes darbuose, dalinkites patirtim ir velkimes smile.gif


Papildyta:
As aisku milijona klausimu turiu, bet deja nepakankamai laiko. Na bet kai bus laisvo, prikursiu klausimu smile.gif iki
Atsakyti
labai faina gėlytė ir kūrybiškas takelis. thumb_yello.gif
Atsakyti
o man taip pat labai patiko baciukai ant mazyciu kojyciu tongue.gif , grazus darbelai thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kad kam patiko smile.gif
idomu kas ten ant to latekso butelio uzrasytra. Labai noreciau cia norvegijoje jo nusipirkti bet net nezinau kaip ieskoti... Gal kas zino?
Atsakyti
"liquid rubber"
Atsakyti
lape snape, labai grazus darbeliai, ypac takelis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos....
ohoho, bendziau didesni didi velti tapkes is paprastos vilnos, tai sakes... as tiek jegu neturiu???
Vilna nesukibo gerai, gal ja reikejo daugiau sudraskyti ir l.plonais sluoksniais deti? tai susiuvau ir i paformavus i skalbianke imeciau. tai kai istraukiau, tai nebezinau, nei koks ten dydi, nei ar koks 28d nesiotojas autusi tokius vailokus. Storumelis gavosi. Sakau savo 2m sunui, aukis, pabandyk, bet vaikams vos ne diskomfortas tokius vailokus aveti. Na pasidejau, ziuresim smile.gif
Ot idomu butu tikrai sudalyvauti visame procese, kad tikrai zinoti kaip ka ir kiek ilgai...

smile.gif nepasiduodam, veliam, veliam smile.gif
Atsakyti
Saunu Lape-snape,man patiko takelis tai tikrai sauniai atrodo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape_snape @ 2007 11 23, 15:18)
sekmes darbuose, dalinkites patirtim ir velkimes smile.gif
Papildyta:
As aisku milijona klausimu turiu, bet deja nepakankamai laiko. Na bet kai bus laisvo, prikursiu klausimu smile.gif iki

man patiko tavo darbai, potencialas yra, ar kaip ten sakoma

QUOTE(Lape_snape @ 2007 11 28, 13:41)
Sveikos....
ohoho, bendziau didesni didi velti tapkes is paprastos vilnos, tai sakes... as tiek jegu neturiu???
Ot idomu butu tikrai sudalyvauti visame procese, kad tikrai zinoti kaip ka ir kiek ilgai...

smile.gif nepasiduodam, veliam, veliam smile.gif

pakviesciau sudalyvaut procese, ale kaip suprantu tamsta - toli... klausk per AZ kas neaishku
Atsakyti