Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

G00te- tavo raudonieji puantai labai emocingi thumbup.gif Dailūs, estetiški, nepriekaištingi wub.gif (ir nuotrauka,aišku, ko verta rolleyes.gif )

O čia mano antrieji leliukiški batukai(tik nespėjau normaliai nufotografuoti-pradėjo temt, o gero fono paieškoms nebebuvo laiko doh.gif Tai užnugaryje matomas vienaragio arklio fragmentas lotuliukas.gif ):

user posted image

Tomassella- fiani tavieji bačiukai, tik man atrodo,kad per aukšti per tą vietą,kur pėdutė kišasi, gali būti "tabalai, tabalai" vaikiukui smile.gif O gėlytė šone-labai miela, tikrai suteikia subtilumo ir mergaitiškumo įspūdį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 18 lapkričio 2007 - 20:38
QUOTE(ievuschka @ 2007 11 18, 06:34)
G00te- tavo raudonieji puantai labai emocingi  thumbup.gif Dailūs, estetiški, nepriekaištingi  wub.gif  (ir nuotrauka,aišku, ko verta  rolleyes.gif )

O čia mano antrieji leliukiški batukai(tik nespėjau normaliai nufotografuoti-pradėjo temt, o gero fono paieškoms nebebuvo laiko  doh.gif Tai užnugaryje matomas vienaragio arklio fragmentas  lotuliukas.gif ):

user posted image



kokie grazus bigsmile.gif kaip jums taip graziai nosys iseina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 11 18, 20:36)
kokie grazus  bigsmile.gif kaip jums taip graziai nosys iseina?  rolleyes.gif


Negaliu dar gerai pasakyti (tai tik antrieji normalesni batukai), bet kažkaip beveliant pirščiukais paformavau ir tiek ... Man kažkaip gražesni batukai,kai žemesni būna, įsivaizduoju,kad tarsi palei pėdutę apgulę, tai stengiausi taip ir daryt.O nuo ko čia priklauso-ar šablonas siauresnis turi būt, ar pavelt iš pločio daugiau reikia, ar paformuot kažkaip kitaip-va čia dar trūksta patirties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 11 18, 06:43)
Negaliu  dar gerai pasakyti (tai tik antrieji normalesni batukai), bet kažkaip beveliant pirščiukais paformavau ir tiek ... Man kažkaip gražesni batukai,kai žemesni būna, įsivaizduoju,kad tarsi palei pėdutę apgulę, tai stengiausi taip ir daryt.O nuo ko čia priklauso-ar šablonas siauresnis turi būt, ar pavelt iš pločio daugiau reikia, ar paformuot kažkaip kitaip-va čia dar trūksta patirties ax.gif


na manieji irgi normalus tik antri blush2.gif tik niekas neivertina naujokes biggrin.gif blush2.gif o tavo labai grazus, visai ne kaip pradedancios bigsmile.gif
Atsakyti
aciu uz komentarus
QUOTE(Tomassella @ 2007 11 18, 20:29)
o cia mano trecias bandymas  blush2.gif
ttp://images32.fotki.com/v1059/free/ebb95/1/1162560/5588888/CIMG4913-vi.jpg[/img]

Tomassella, negaliu nieko pasakyt, tavo foto nematau..
ievuschka, puikiai isformavai, o mazus baciukus, sunkiau anei suaugusiems...
erikanas, copijuok i sveikata... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 11 18, 20:34)


O čia mano antrieji leliukiški batukai





wub.gif labai mieli bačiukai
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 11 18, 22:34)
O čia mano antrieji leliukiški batukai(tik nespėjau normaliai nufotografuoti-pradėjo temt, o gero fono paieškoms nebebuvo laiko  doh.gif Tai užnugaryje matomas vienaragio arklio fragmentas  lotuliukas.gif ):


Puikus!!!!! Nė neįtartum, kad tik antrieji lotuliukas.gif

QUOTE(g00te @ 2007 11 19, 04:32)

erikanas, copijuok i sveikata...  lotuliukas.gif


Oj, kada ors atradus papildomas 3 valandas... doh.gif 4u.gif
Atsakyti
O va mano "tretieji" smile.gif
user posted image
Atsakyti
labai gražios tapkytės, tokias avėti būtų gaila, jos man būtų kaip interjero puošyba. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ilgai galvoje kirbejo mintis- o ka jei velt aulinus, bet suvarstomus kaip kerzus su liezuviu ir pan..
ir stai - mini kerziukai
balta merino vilna, silkas - sifonas(tas kur fone), 2 spalvu silko pluosta, mini perliukai.

user posted image

user posted image

user posted image
p.s. po medali ievuschka, erikanas uz mini baciuku formavima, siaubas as suaugusiu batus mformuodama maziau sugaistu, negu tokius mini mini...
Atsakyti
jėga, labai originalūs kerziukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 11 20, 22:08)
ilgai galvoje kirbejo mintis- o ka jei velt aulinus, bet  suvarstomus kaip kerzus su liezuviu ir pan..
ir stai - mini kerziukai


jau gyriau tavo temelėje, bet dar kartelį nepakenks wink.gif šaunuolė thumbup.gif tik kad man čia nelabai kerziukai - kur kas puošnesni mirksiukas.gif
Atsakyti