Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

QUOTE(daisi @ 2007 11 03, 16:00)
kaip pirkau puoduka, pardaveja nepatare pirkt  dainuojancio schmoll.gif  skae kad kai kurie vaikai labai išsigasta

O del tu rietenu forume, na visos turim savo nuomone nuo kada sodint ar ne vaika ant puodo.Vienos jau bando nuo gimimo, kitos nuo puses metu kitos nuo metu ar nuo 2 metu.
Bet jei žinai kad kiekviena ryta vaikas atsikeles padaro siusiuka ir rimta reikala tai kodel jo nepasodint ant puoduko, juk lengviau puoduka išplauti nei vaika nešti i vonia ir prausti??? g.gif


Mano draugė sodino dukrytę ant puoduko nuo gal 6 mėnesių - tada kai jau sėdėdavo, atsikėlusią iš ryto, ar po pietų miego. Dažniausiai padarydavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2007 11 03, 16:00)
kaip pirkau puoduka, pardaveja nepatare pirkt  dainuojancio schmoll.gif  skae kad kai kurie vaikai labai išsigasta

O del tu rietenu forume, na visos turim savo nuomone nuo kada sodint ar ne vaika ant puodo.Vienos jau bando nuo gimimo, kitos nuo puses metu kitos nuo metu ar nuo 2 metu.
Bet jei žinai kad kiekviena ryta vaikas atsikeles padaro siusiuka ir rimta reikala tai kodel jo nepasodint ant puoduko, juk lengviau puoduka išplauti nei vaika nešti i vonia ir prausti??? g.gif


Sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 10 31, 16:07)
O nuo kokio amziaus savo vaikus pardejai partinti g.gif  g.gif  g.gif

Nuo 7 mėnesių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2007 11 03, 16:00)
Bet jei žinai kad kiekviena ryta vaikas atsikeles padaro siusiuka ir rimta reikala tai kodel jo nepasodint ant puoduko, juk lengviau puoduka išplauti nei vaika nešti i vonia ir prausti??? g.gif


thumbup.gif tikrai taip, mes pirmą kartą pabandėme 7 mėn., kadangi vaikas viską padarė iš karto (o aš netikėjau, kad taip bus doh.gif ), tai sodiname kiekvieną rytą ir pamiegojus pietų miegelio, kartais pavyksta ir kakutį pagauti, kai pasimato, kad mažiukas stena dar kartelį dienos eigoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 08 lapkričio 2007 - 09:04
QUOTE(Donalita @ 2007 10 26, 15:27)
Tau taip tik atrodo  mirksiukas.gif  Pasidomėk šiuo reikalu plačiau. Žiūriu, labai kategoriška esi šiuo klausimu. Pasauly seniai praktikuojamas toks dalykas kaip Elimination Communication. Net tema yra apie tai užvesta, bet, kaip ir spėjau, susidomėjimo nesulaukė.

Gal augat be vystyklų

Pampersai atbukina mūsų budrumą, dėmesingumą. Kitos gal ir taupumo sumetimais nekeičia, kol nepilnas. Vaikutis kuo puikiausiai jaučia, kada jis šlapinasi ir tuštinasi. Trečiojo pasaulio šalyse sauskelnės yra prabanga, o visos mamos nešiojasi vaikučius vaikjuostėse. Jos išmokę suprasti SAVO mažiuko signalus ir nevaikšto nei apsysiotos, nei apkakotos.
Yra "išprotėjusių" vakariečių mamyčių sėkmingai darančių tą patį  thumbup.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristine @ 2007 10 27, 23:02)
Pilnai sutinku su tavimi  smile.gif nes mane mane pacia stebina toks begalinis mamu poreikis dar pilnai net nevaikstancius ir nakalbancius vaikucius mokinti sedeti ir daryti i puoduka. Vaikai gali samoningai pradeti daryti i puoduka tik nuo 1,5-2 metuku amziaus, kai atsiranda supratimas tarp smegeneliu ir uzpakaliuko, nes tik tuomet vaikutis samoningai gali kontroliuoti savo puoduko reikalus. Iki to laiko, tai tik dresura ir susiuko ir kakucio gaudymas i puoduka. Sutinku, kad daugumai tikrai smagu, kad sauskelnes susitaupo ir giminem bei kaimynam negeda pasakyti, kad vaikas ne tik i pampersus daro  4u.gif


Tikrai ne smile.gif is savo patirties mačiau, kaip reaguoja, kai virš vonelės pakabini smile.gif Jie visai mažiukai žino, kada nori, ir tai pareiškia, tik gaila, kad nevisos žinom apie tai. Aš sužinojau, kai maniškiui buvo gal keturi-penki mėn. ir labai labai nustebau smile.gif) Bet pabandžiau, veikia wink.gif Bet užtruko gan ilgai, kol susiderinom, gal tik dabar pradedu pajaust, kada jis nori.
Papildyta:
QUOTE(pupa-oga @ 2007 10 29, 16:56)
vat sakau, ir pas mus tokie pat x-failai, normaliai tustintis pradejo tik pradejes sedet ant naktipuodzio  g.gif


Mazgiukus visai galima "pakabinti" - ty prilenkti kojytes prie jo pilvuko mazdaug ir taip daug lengviau išsikakoja - virš vonios voneles ar to paties puoduko. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Natuke @ 2007 10 31, 20:48)
aš taip pat su pagranduku pradėjau labai anksti, net gi senelės sakė, kad man stogas važiuoja  hah.gif -- mums pasiteisino. Jau nuo kokių keturių men miegojom sausai be sauskelnių ir vystyklų - naktį jaučiau kai vaikas nori. O jis sugebėdavo trupūti pakentėt ir niekada nedarė ant manęs arba lovoje - ne bent nebegalėjo kentėt. Slinge (nuo 5 men, ant manęs padarė gal vieną kartą). Tiesa, kai paleisdavau šliaužti, jautėsi grynam ore ir tada susilaukdavom daugiausia balų doh.gif 

Dabar vaikui metai ir 10 men, nemažai mamų dar vargsta, na ir mes vargom su dukryte , o aš neseniai supratau, kad sauskelnes net gi kelionėje mūsų neišgelbes  - kartą buvome Megoje, užsukom po ilgos kelionės, labai pavargau ir patingėjau nešti į tualetą, nes vaikas buvo su sauskelnem. Tai jis ilgai kentėjo, o kai padarė - baisiai verkė ir plius sauskelnes neatlaikė tokio smugio  lotuliukas.gif greitai ir jie ir drabužiai buvo šlapi lotuliukas.gif
[


Matyt su saviškiu pradėjau vėlokai, gal kai bus ketvirtas, tai bus 'second nature' smile.gif

kice, ir ko tamsta tokia kategoriška, jei yra kitokios patirties, tai nereiktų iš savo bokšto taip aiškinti, kad tamsta viena teisi ir teisinga, ir dar tokiu tonu! Pasiskaityk internete, plačiau, pamatysi, kad galima į tai žiūrėti visai kitaip.
Didesnė dalis viso pasaulio mamų išmoksta pajausti, kada vaikutis nori, ir jei jos poros mėnesių vaikutis apsisioja ne vietoj, tai mama laikoma žiopla. Mūsų bendravimas su kūdikiais gana užterštas Vakarų gyvenimo būdo, skubančio, lekiančio, tai ir gyvena mažiukai mūsų, pamynę savo poreikius ir įkalinti sauskelnėse. Aš su šituo vaikučiu dar nesugebėjau atsisakyti sauskelnių, dar nemoku taip į jį įsiklausyti, kad galėtume gyventi be 'tėvų pakaitalų', bet tikiuosi, kad išmoksiu. Ar bent mano mergaitės su savo vaikučiais jau mokės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 11 sausio 2008 - 02:15

kaip pirkau puoduka, pardaveja nepatare pirkt dainuojancio schmoll.gif skae kad kai kurie vaikai labai išsigasta

o as kaip tik ieskojau tokio. kai tik maze padaro ka,tai is karto pradeda rankytemis ploti,jai labai patinka muzika thumbup.gif
Atsakyti
Mano sunui dar tik 1 menesiukas, bet jau dabar esu tvirtai nusprendusi, kad ant puodo tikrai nesodinsiu bent jau iki metu, gal net iki 1,5 ar veliau. Ir manes niekas neitikins, kad geriau sodinti anksciau, kad anksciau pripras be sauskelniu ir pan. Kazkuri cia labai dziaugesi savo pasiekimais su 8 men vaikeliu ir kazkodel isivaizduoja esanti superine mama, bet po keliu postu vel raso, kad kodel to nedarius, jei lengviau isplauti puoda, nei nesti vaikeli i vonia prausti. Tai ar cia ne egoistiskas poziuris? Sitoje vietoje pirmiausia ir lieka tai, kad geriau mamai, o ne vaikui, o as noriu, kad vaikui butu geriau. Kai supras, kas tas puodas ir kada juo naudotis, tai ir mokysiu ant jo sedeti. Man jau dabar mano mama aiskina, kad sodinciau nuo kokiu 6 menesiu, bet mano manymu toks poziuris tik senu laiku palikimas. Ir nemanau, kad ilgas nesodinimas ant puodo yra vakarietisko "skubancio" gyvenimo pasekme smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(sirocco @ 2008 01 14, 11:04)
Mano sunui dar tik 1 menesiukas, bet jau dabar esu tvirtai nusprendusi, kad ant puodo tikrai nesodinsiu bent jau iki metu, gal net iki 1,5 ar veliau. Ir manes niekas neitikins, kad geriau sodinti anksciau, kad anksciau pripras be sauskelniu ir pan. Kazkuri cia labai dziaugesi savo pasiekimais su 8 men vaikeliu ir kazkodel isivaizduoja esanti superine mama, bet po keliu postu vel raso, kad kodel to nedarius, jei lengviau isplauti puoda, nei nesti vaikeli i vonia prausti. Tai ar cia ne egoistiskas poziuris? Sitoje vietoje pirmiausia ir lieka tai, kad geriau mamai, o ne vaikui, o as noriu, kad vaikui butu geriau. Kai supras, kas tas puodas ir kada juo naudotis, tai ir mokysiu ant jo sedeti. Man jau dabar mano mama aiskina, kad sodinciau nuo kokiu 6 menesiu, bet mano manymu toks poziuris tik senu laiku palikimas. Ir nemanau, kad ilgas nesodinimas ant puodo yra vakarietisko "skubancio" gyvenimo pasekme smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 01 14, 10:04)
Mano sunui dar tik 1 menesiukas, bet jau dabar esu tvirtai nusprendusi, kad ant puodo tikrai nesodinsiu bent jau iki metu, gal net iki 1,5 ar veliau. Ir manes niekas neitikins, kad geriau sodinti anksciau, kad anksciau pripras be sauskelniu ir pan. Kazkuri cia labai dziaugesi savo pasiekimais su 8 men vaikeliu ir kazkodel isivaizduoja esanti superine mama, bet po keliu postu vel raso, kad kodel to nedarius, jei lengviau isplauti puoda, nei nesti vaikeli i vonia prausti. Tai ar cia ne egoistiskas poziuris? Sitoje vietoje pirmiausia ir lieka tai, kad geriau mamai, o ne vaikui, o as noriu, kad vaikui butu geriau. Kai supras, kas tas puodas ir kada juo naudotis, tai ir mokysiu ant jo sedeti. Man jau dabar mano mama aiskina, kad sodinciau nuo kokiu 6 menesiu, bet mano manymu toks poziuris tik senu laiku palikimas. Ir nemanau, kad ilgas nesodinimas ant puodo yra vakarietisko "skubancio" gyvenimo pasekme smile.gif


va cia tai netiesa kalbi schmoll.gif paklausk savo mamos, anytos ar pan. mes augom ne su sauskelnem o su vystyklais ir pratinami ant puoduko buvom nuo tada kai tik ismokom sedeti ir tikrai nebuvo tokiu atveju kad 2 metu vaikas ar vyresnis vis dar darytu i kelnes..nebent kartais netycia.
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 01 14, 09:04)
Mano sunui dar tik 1 menesiukas, bet jau dabar esu tvirtai nusprendusi, kad ant puodo tikrai nesodinsiu bent jau iki metu, gal net iki 1,5 ar veliau. Ir manes niekas neitikins, kad geriau sodinti anksciau, kad anksciau pripras be sauskelniu ir pan. Kazkuri cia labai dziaugesi savo pasiekimais su 8 men vaikeliu ir kazkodel isivaizduoja esanti superine mama, bet po keliu postu vel raso, kad kodel to nedarius, jei lengviau isplauti puoda, nei nesti vaikeli i vonia prausti. Tai ar cia ne egoistiskas poziuris? Sitoje vietoje pirmiausia ir lieka tai, kad geriau mamai, o ne vaikui, o as noriu, kad vaikui butu geriau. Kai supras, kas tas puodas ir kada juo naudotis, tai ir mokysiu ant jo sedeti. Man jau dabar mano mama aiskina, kad sodinciau nuo kokiu 6 menesiu, bet mano manymu toks poziuris tik senu laiku palikimas. Ir nemanau, kad ilgas nesodinimas ant puodo yra vakarietisko "skubancio" gyvenimo pasekme smile.gif



o kuo vaikui geriau, jei jo nesodina ant puodo? argumentuokite prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirocco @ 2008 01 14, 09:04)
Mano sunui dar tik 1 menesiukas, bet jau dabar esu tvirtai nusprendusi, kad ant puodo tikrai nesodinsiu bent jau iki metu, gal net iki 1,5 ar veliau. Ir manes niekas neitikins, kad geriau sodinti anksciau, kad anksciau pripras be sauskelniu ir pan. Kazkuri cia labai dziaugesi savo pasiekimais su 8 men vaikeliu ir kazkodel isivaizduoja esanti superine mama, bet po keliu postu vel raso, kad kodel to nedarius, jei lengviau isplauti puoda, nei nesti vaikeli i vonia prausti. Tai ar cia ne egoistiskas poziuris? Sitoje vietoje pirmiausia ir lieka tai, kad geriau mamai, o ne vaikui, o as noriu, kad vaikui butu geriau. Kai supras, kas tas puodas ir kada juo naudotis, tai ir mokysiu ant jo sedeti. Man jau dabar mano mama aiskina, kad sodinciau nuo kokiu 6 menesiu, bet mano manymu toks poziuris tik senu laiku palikimas. Ir nemanau, kad ilgas nesodinimas ant puodo yra vakarietisko "skubancio" gyvenimo pasekme smile.gif


Aš nesutinku schmoll.gif .Idomu kas mamai lengviau??? g.gif Manau,kad kaip tik mamai lengviau pakeisti "pampersą" ir užsiimti savo reikalais,nei užsiimti su vaikeliu,sodinti kastkart ant puoduko g.gif . Čia tik apsileidimas....
Kai maniškė pradės tvirtai sėdėti,iškart pratinsimės daryti į puoduką thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaLe: 14 sausio 2008 - 16:24
ula nuo 7 men sekmingai daro i puoduka. nebutinai reikia laukti iki metu, galima ir anksciau pabandyti. as tai labai dziaugiuosi kad anksciau pabandziau ja sodyti. anksciau budavo problemu su kakojimu, o kai pradejo ant puodo daryti dingo visos problemos. ir jai labai patinka sedeti ant puodo 10 minuciu sedi ir zaidzia
Atsakyti