Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

Mum 7 mėn. kartą bandžiau , bet puolė į ašaras g.gif
Atsakyti
As pradejau sodint ant puoduko 9 men ir kolkas mums puikiai sekasi thumbup.gif Kaku visada daro tik i puoduka na su sysiu biski sunkiau bet... Puodukas manajam patinka duodu koki zaisla jis sededamas zaidzia ir reikaliukus daro biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba visoms mamytems ir ju mazyliams! 4u.gif Mums 8 men ir pradesiu pratinti prie puodo. Siandien bandau zaisti su palutem, kad suzinociau, kas kiek laiko mazius daro.. Maniskis sisioja kas 10- 20 minuciu. doh.gif verysad.gif Ar taip bus visa laika? unsure.gif Ar cia pampersu meskos paslauga?
Atsakyti
QUOTE(langolf @ 2010 03 23, 15:59)
As pradejau sodint ant puoduko 9 men ir kolkas mums puikiai sekasi  thumbup.gif  Kaku visada daro tik i puoduka na su sysiu biski sunkiau bet... Puodukas manajam patinka duodu koki zaisla jis sededamas zaidzia ir reikaliukus daro biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif


Labai panasi situacija mirksiukas.gif
Tik as pradejau sodinti apie 7 menesi thumbup.gif
Atsakyti
Aš pradėjau sodint nuo 6 mėn. Iš pradžių daviau jam puoduka apžiūrėt, paragaut ir visaip kitaipsusipažinti su nauju daiktu smile.gif dabar jau naudojam jį pagal paskirtį ir puikiai sekasi - "rimtesnį reikaliuką" beveik visuomet padaro į puoduką, na o sisiuką vis dar į pampersiuką biggrin.gif
Atsakyti
mes bandysim vasarą, nes šiuo metu bute vėsoka. gal jau ir protingesnis bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2010 04 13, 15:32)
Laba visoms mamytems ir ju mazyliams! 4u.gif Mums 8 men ir pradesiu pratinti prie puodo. Siandien bandau zaisti su palutem, kad suzinociau, kas kiek laiko mazius daro.. Maniskis sisioja kas 10- 20 minuciu. doh.gif  verysad.gif  Ar taip bus visa laika? unsure.gif  Ar cia pampersu meskos paslauga?


Kai daugiu alaikysite be pamperso, nesiusios taip daznai. Kita vertus, pvz., po miego vaikas ir 3 kartus sysiu gali padaryti kas 5-10 min.
Bet kokiu atveju, bent jau maniskis i ampersa siusioja reciau negu, kai buna nuogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 16 balandžio 2010 - 13:46
Mums 8 mėnesiai, bet aš dar nesodinu ant puodo, tiesiog laukiu, kada atšils orai ir protingesnis pasidarys. Drastiškai tikrai nesodinsiu, tik stengsiuos supažindinti. Lauksiu to suvokimo, susitarimo su juo. Gal pradės rečiau siusioti. Be to, pradėjus sodinti, reikia reguliariai užsiimti tuo. O mes ruošiamės kelionei. Kelionės metu ne visada yra galimybė vaiką sodinti vaiką ant puodo. Įpratęs vaikas lauks to momento, kada galima padaryti reikaliukus ant puoduko. nesulaukęs-kentės. O tai irgi manau nėra gerai, nes gali pertempti šlapimo pūslę ir pan.
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 02 23, 16:17)
nesutikciau su tuo, kad reikia laukti kol leliukas prades vaiksciot. pora draugiu jau turi beda, nes pasodina vaika ant puodo, o jsi atsistoja ir nueina.
O siaip pamastymui - jei nebutu sauskelniu ir skalbimo masinu, ar tiek daug butu teoriju kad iki 1.5 metu neverta vaiko ant puodo sodint? g.gif  rolleyes.gif
Mano pirmagimis ir nemokėdamas vaikščioti sugebėdavo garsiai rėkdamas ir raitydamasis nusirist nuo puodo. Na, nepatikdavo jam nat puodo būt ir viskas. ir senesniais laikais vaikai kartais ilgai nedarydavo į puodą, nors nuo gimimo augdavo su vystyklais. Pavyzdys-mano sesers sūnus, jis iki 2 metu nedarydavo į puodą jokių reikaliukų ( tai buvo prieš 20 metų).

Papildyta:
QUOTE(tundriukas @ 2010 03 05, 13:35)
SVARBU, kad mamytes netingetu ir uzsiimtu "puoduko reikalais", nes bus taip, kad tik darzelyje aukletojos "Savo grieztais metodais" ismokys per kelias dienas... tongue.gif

Paminklą reikia toms auklėtojoms statyti, kurios taip daro ir netingi su vaikais užsiimti (dėl mažo atlyginimo atseit). Aš tokių nežinau. Kažkada mano 2,5 metų vaikui jos reikalaudavo dėti sauskelnes, kad joms mažiau problemų būtų, nors mano vaikas visus reikaliukus darydavo be problemų, nepasitaikydavo avarijų. Na, joms taip paprasčiau atseit vaikus žiūrėt.
Atsakyti
Man viena sena sena močiutė pasakojo, kad jų laikais vaikai kaime vaikščiodavo plikais užpakaliais ir darydavo gamtinius reikaliukus kur papuola. Niekas paskui juos su puodais nelakstydavo. Aišku mokydavo juos. Ateidavo laikas ir tie vaikai suvokdavo, ką ir kur "tai" reikia daryti.
Atsakyti
Prieš mėnesį pradėjau sodinti, po valgio, padarydavo, nors nelabai patinka. o dabar nebepagaunu kada sodinti, nes kai išmiega kelnės jau būna pilnos, tai tik sisiuka bepadro, bet vistiek sodinu, gal pripras doh.gif
Atsakyti
Mes irgi jau po truputi pratinames, kolkas po miegelio pavyksta pagauti tik siusiuka, o kakoja is karto po valgio arba valgydamas, tai jei pulciau nuimineti pampersa ir kelnes, tai turbut kolkas tik isgasdinciau
Atsakyti