Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

zurnale skaiciau, kad viskam ateis savo laikas. Vaikai patys jau prasosi ant puoduko nuo pusantru metuku ir daugiau. Del to musu puodukas dar stovi tuscias ir laukia savo valandos
Atsakyti
Puoduka jau turim nusipirke nuo 7 menesiuku, bet kazkaip nemokinam dar. Nuo metuku reikes rimciau uzsiimti siuo reikalu 4u.gif bandziau sosinti, bet vaikas stojasi, tai ir nesikankinome. Bet nuo metuku manau pats laikas pradeti sodinti, o per prievarta nesinori... 4u.gif
Atsakyti
mes dar net nupirke neturim ax.gif sakau gal per pirma gimtadieni padovanot reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
skaiciau kazkokia teorija kad galima leliukus nuo pat gimimo ismokint ant puoduko eit, ten visaip laikyti, ir tt.t.
na zodziu, man kvailokai pasirode ka ten toks maziukas supras , tik vargo bus smile.gif
turim ir mes jau puoduka ruzava grazu, nekantrauju kai ismoks sedet pradet treniruotis smile.gif)
Atsakyti
As irgi manau, kad nuo metuku reikia mokinti, nes jau ir mastymas vaikiuko kitoks. O dabar kai pajaute, kad gali ropoti lipti, tai be sansu vienoj vietoj nulaikyti butu ir ypac ant puoduko, o jau prievartos tikrai nenoriu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta--: 04 rugsėjo 2009 - 13:57
As saviski pasodinau kai pats atsisedo, tai yra 7.5 men., sodinu tik tada kai pradeda steneti, ar matau kad jau nori kakuti, tai visalaika padarome kaki i puoduka... sisioti dar nemokinu, nes manau, kad ankstoka... Puodo reikalais uzsiemem taip anksti todel, kad maniskiui kietejo viduriukai ir jis i pampersa negalejo pasitustinti, o ant puodo gaudavosi thumbup.gif . Jau musu viduriukai normalizavosi, bet taip pripratom ant puoduko kakoti, tai ir toliau sedim smile.gif
Neseniai kalbejausi su viena mamyte, tai ji sake padare klaida kad savo metuku dukrytes nepasodino anksciau ant puodo, nes dabar nesedi, iskart stojasi ir eina... teks islaukti laika, kol pati panores sest...
O is tikro su tuo laiku kada sodint, tai biesas zino, kiekviena mama manau nusprendzia kaip jai ir jos atzalai geriau... Bet as tarkim asmeniskai, tai desiu visas pastangas, kad mano mazius ismoktu reikalus ant puodo daryt iki darzelio, nes manau tai yra tevu pareiga tai ismokinti, o darzelyje yra daug ir net labai daug dalyku, ko reikes maziui ismokti...
Atsakyti
Kadangi dar tvirtai nesedime, tai ir nesedame ant puodo smile.gif
Atsakyti
savo sūnelį pradėjau sodint ant puoduko, kai buvo kažkur 6.5 mėn. žinoma, jis dar nesupranta kodėl reikia ant puoduko sėdėti, tačiau kai pasodinu, tai duodu kokį žaisliuką ir mes žaidžiam kol atlieka reikaliuką į puoduką, kartais ir nieko nepadaro (sėdi kažkur 20-30 min). mano manymu, kuo anksčiau pradedi, tuo greičiau jis apsipranta su puoduku ir po truputį pradeda suprast kam jis reikalingas. kadangi maniškiui jau 8 mėnesiukai, tai nusprendžiau namuose naudot tik vystyklus, kad suprastu kada prisidaro ir prašytųsi ant puoduko ax.gif tokie pastebėjimai iš mano pusės cool.gif
Atsakyti
Aš nuo 6 mėn iš pradžių virš tuliko palaikydavau, nes į pampą kai pridaro dirgina užpakaliuką, o ir plaut mažiau smile.gif. O kai įsigijom puoduką, sėkmingai padarom į jį ir sisiuką, pati, aišku, nesiprašo, bet kai pasodinu, padaro. Šiaip, patarimas mamoms, ilgiau kaip penkias min nelaikykit ant puodo, jei nieko nedaro, vaikui atsibos. Puodas yra trumpas reikalas ir per diena po pusvalandį kiekvieną kartą praleisti ant puodo - daugoka, sakyčiau.
Atsakyti
Mano dukrytei yra 8.5 mėn vakar pirmą kartą sodinau ant puoduko ir visus kartus atlikom tai ko ten sėdomės biggrin.gif
Turbūt pataikau,kad ji kaip tik norėjo,o padariusi tiesia rankytes,kad padėčiau atsistoti. biggrin.gif
Jei nepatiks nesodinsiu,bet va antra diena viskas liuks biggrin.gif
Atsakyti
Aš savo sūneli sodinu nuo 6 mėnesio ir tai, kada pradeda stenėti, aišku dar nesuvokia puoduko paskirties, bet su laiku supras : ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2009 09 12, 02:24)
savo sūnelį pradėjau sodint ant puoduko, kai buvo kažkur 6.5 mėn. (sėdi kažkur 20-30 min).
blink.gif doh.gif Jūs pati sėdite ,,ant puodo" 20-30min.??? g.gif geriau dažniau sodint, bet trumpai, po miego ar po valgio... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE((Lelija) @ 2009 09 12, 09:34)
Šiaip, patarimas mamoms, ilgiau kaip penkias min nelaikykit ant puodo, jei nieko nedaro, vaikui atsibos. Puodas yra trumpas reikalas ir per diena po pusvalandį kiekvieną kartą praleisti ant puodo - daugoka, sakyčiau.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti