Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

Aš sūnų pradėjau pratinti panašiai nuo 9 mėn, bet vis kantybė po pelių mėn dingdavo, apsiramiu ir vėl iš pradžių, ir taip iki 2 metukų, bet kai sukako 2,2 metukų, kai metė pampersą į šoną ir pagaliau suprato kodėl geras daiktas tas puodas.
Tai saku, kad dukros nežadu kankinti ir sau nervų gadinti, sukaks 2 metukai ir atsikratysime sauskelnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 16 spalio 2007 - 14:07
Mano paneleijau bus8men dar nsodinu ant puoduko.Nes nelabai zianu kada ji daro kakiuka,tai viena kartatada,tai kita karta tada.Gal dar koki menesiuka reiks palaukti
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-spurgyta @ 2007 09 10, 12:41)
O man  blush2.gif , aš dar net nabandžiau savo  2.gif sodinti, o jau laikas būtų  ax.gif . Dukrytė tai nuo 9 mėn viską jau ant puoduko atlikdavo, o dabar gal aš apsileidau  doh.gif  blush2.gif . Bet aš stengsiuos pasikeist  smile.gif



jus neisprotejot? gal kur matet vaika, kuris pats seda ant puoduko nuo 9 men ar nuo metu? Jei pradedate taip anksti, tai teks patiems kankintis, kol ateis tinkamas amzius - kam 1,5; kam 1,8, o kam ir virs dvieju metuku.. iki to laiko vaikelis nejaucia kada nori ant puoduko, tiesiog tevai ismoksta, kas kiek laiko, kada ta vaikeli sodint..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 10 18, 19:11)
jus neisprotejot? gal kur matet vaika, kuris pats seda ant puoduko nuo 9 men ar nuo metu? Jei pradedate taip anksti, tai teks patiems kankintis, kol ateis tinkamas amzius - kam 1,5; kam 1,8, o kam ir virs dvieju metuku.. iki to laiko vaikelis nejaucia kada nori ant puoduko, tiesiog tevai ismoksta, kas kiek laiko, kada ta vaikeli sodint..

Visokiu vaiku irvisokiu ammauyra,galanksti sodindamos ant puoduko,galvoka,kad greiciau jamedaryti prades
Atsakyti
Mano mažius nedraugauja su puoduku nors tu ką doh.gif . Nė nežinau ką daryti. Jei vieną kartą padaro į puoduką, tai artimiausius 20 kartų jo neįmanoma priprašyti. Nei geruoju nei piktuoju. Kartais laksto ir sako si-si, tačiau tai nieko nereiškia. Belieka laukt darželio. Daugiau nematau jokių galimybių.schmoll.gif verysad.gif .
Atsakyti
as tai bandysiu sodinti 7 menesiu, reiks nupirkti puoduka, nes kakoja tik sededama, tai turetu ir i puoduka padaryti. tik nezinau koki pirkti ar su muzikele ar be. nes nuo 1,5 metu vesiu i darzeli o ten puodukai be muzikeliu tai gal i toki nenores daryti. net nezinau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugutele: 20 spalio 2007 - 08:27
mes pirmą kartą atsisėdom kokių 8 mėn., bet tai buvo tokis pažaidimas daugiau nei "rimti reikalai" lotuliukas.gif
paskui kažkaip buvom užmiršę ir kokių 9,5 mėn. sėdam reguliariai, tai kiek tik sėdam taip ir padarom. tongue.gif po miego sėdam, prieš miegą ir šiaip jei gera nuotaiką. tongue.gif
tik nežinau kada jau prašytis pradės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 20 spalio 2007 - 09:28
QUOTE(drakosa @ 2007 10 20, 09:27)
mes pirmą kartą atsisėdom kokių 8 mėn., bet tai buvo tokis pažaidimas daugiau nei "rimti reikalai"  lotuliukas.gif
paskui kažkaip buvom užmiršę ir kokių 9,5 mėn. sėdam reguliariai, tai kiek tik sėdam taip ir padarom.  tongue.gif po miego sėdam, prieš miegą  ir šiaip jei gera nuotaiką.  tongue.gif
tik nežinau kada jau prašytis pradės...


xixi, tai bajeris tame ir yra, kad be kokiu 1,5 metu neprades prasytis wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 10 20, 13:03)
xixi, tai bajeris tame ir yra, kad be kokiu 1,5 metu neprades prasytis wink.gif)

smagus bajeris lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nupirkau puoduka ir ta pacia diena pabandziau pasodyti tai padare sysiuka ir jai labai patiko. kita diena ir kakuti padare. thumbup.gif
Atsakyti
priklauso ne tik nuo vaiko, o ir nuo tevu kiek turite kantrybes.As dukra pradejau sodinti nuo 6men ir tikrai efektinga, jau 1,2m, pati imdavo naktipuodi ir i ji darydavo, o nuo 1,6m visai atsisakem sauskelniu, net nakti nebereikejo, ji pati nuimdavo ir ismesdavo is lovytes. Manau, kad 1m, vaikas gali suprasti kam skirtas puodas mirksiukas.gif Aisku pasitaikydavo kad kartais pasimirsdavo ar uzsizaizdavo ir tada prisisiodavo bet labai retai.
Atsakyti
as tai kai keiciu pampersa tai sodinu ant puoduko, tai visada pasisioja, rytais jai patinka daryti i puoduka. ir viena dalyka pastebejau kad ant puoduko lengviau jai pakakoti, negul i pampersa.
as turiu daug kantrybes, jei tik maziukei patika tai ir as galiu pasistenkti. ax.gif
Atsakyti