Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

QUOTE(JurgaSim @ 2009 08 17, 10:23)
O kaip sprendet sauskelniu klausima miego metu ar ejimo i lauka?

Nakti miegant as patiesdavau ta neperslampama pakloteli, bet ji tik pora kartu buvo ant jo paslapinus, ir tai kai as ryta negirdejau, kaip atsibudo ir ant piodo nepadejau. Ji padaro pries miega, o paskui ryte kokia 6 atsibunda ir as pasodinu, tada misinelio atsigeria arba sulciu ir vel uzmiega, tada kai jau suvisam atsikelia, vel pasodinu. O per miegus nakti nesysioja. Dienos megelio metu taip pat, pries miega puodukas, tik atsikelus iskart taip pat. Ji jau matyt priprato, kad toks rezimas. O lauke pradzioj risdavau pampa, o kai namie visiskai nuo ju atpratom, lauke pirmom dienom be pampu pabudavom kokia valanda,ne ilgiau, ir pries iseinant butinai puodas. Ji jau budama be pampu ismoko pasiprasyt sysio ir kako, nes kelis kartus namie prisisysiojus i kelnes buvo, tai jai gal nemalonus tas jausmas, nezinau. O kai silta dabar lauke tai bunam kiek norim, ir taip pat, po valgio, po miego nusysinu krumuose arba kavines tualete virs unitazo ar kriaukles, ir kai pasipraso taip pat. Buvo to vargelio pradzioj, aisku... Tik sek ir sek , ziurek i laikrodi. Bet dabar uztat mes patenkintos.
Atsakyti
Aisku, bandysiu pasinaudoti jusu patirtimi smile.gif
Atsakyti
Mano grazuoliukas tai pasedi kol atsibosta ( dabar beveik metukai ), o pirma kart pasodinai 7 men.
Bet siaip skao, jog vaikas samoningai supranta puoduko reikalus pusantru metu .
Atsakyti
QUOTE(Linamaja @ 2009 08 17, 20:29)
Mano grazuoliukas tai pasedi kol atsibosta ( dabar beveik metukai ), o pirma kart pasodinai 7 men.
Bet siaip skao, jog vaikas samoningai supranta puoduko reikalus pusantru metu .

Gal ir sako. As tikrai isitikinau, kad kiekvienam, matyt, individualiai. Nes musiske pasipraso nuo 10 menesiu pati. Nors ir nevaiksto dar ir net nesistoja pati.
Atsakyti
kuo anksciau pradesite, tuo anksciau ir ismoks, tokia jau mano patirtis
Atsakyti
Mes gavom puoduką dovanų, kai buvo 8 mėn. Bet nebandėm. Dieną kambaryje girdžių groja lambada, niekaip nesuprantu kur... g.gif žiūrinėjau, ieškojau, o ji tai nutyla, tai vėl užgroja. Pasirodo, kad šuniukas palaižo puoduką ir nueina, o šis groja lotuliukas.gif , o aš net nežinojau, kad tai puodukas su "pribombasais" lotuliukas.gif Tada pora kartų pasodinau ir dukrytę, bet ji nieko nesupranta ir pradeda niurgzti, tai kol kas puoduku naudojasi šuniukas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dirde @ 2009 08 19, 22:00)
Mes gavom puoduką dovanų, kai buvo 8 mėn. Bet nebandėm. Dieną kambaryje  girdžių groja lambada, niekaip nesuprantu kur... g.gif  žiūrinėjau, ieškojau, o ji tai nutyla, tai vėl užgroja. Pasirodo, kad šuniukas palaižo puoduką ir nueina, o šis groja  lotuliukas.gif , o aš net nežinojau, kad tai puodukas su "pribombasais"  lotuliukas.gif  Tada pora kartų pasodinau ir dukrytę, bet ji nieko nesupranta ir pradeda niurgzti, tai kol kas puoduku naudojasi šuniukas  lotuliukas.gif  thumbup.gif

PSODINKIT PRADZIOJE IS KART PO PIETU MIEGELIO. GARANTUOTAI PASYSIOS.
Atsakyti
Laba diena mano mazyliui 9 menesiukai,bet ant puoduko sodinsiu nebent gal ateinancia vasara,kolkas jis dar nerodo nepasitenkinimo,kai sauskelnese yra turinys biggrin.gif
Atsakyti
siandien mano suneliui suejo 9 men.,mano planuose artimiausias pirkinys puodukas,jau bandysim . . .
Atsakyti
drauges realiai pradejo suprast kada reik pasiprasyt ant puoduko kai buvo 1m ir 8 men.
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 08 19, 20:44)
kuo anksciau pradesite, tuo anksciau ir ismoks, tokia jau mano patirtis

nuo kada jus pradejote sodinti ant puoduko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neramilgedaa @ 2009 09 01, 13:20)
nuo kada jus pradejote sodinti ant puoduko? ax.gif

mes puoduką nusipirkome 5men, kiekvieną rytą mes į jį sisiojame ir kakojame thumbup.gif , vaikučiui ilgai gali patikti daryti į pampersą, tačiau ar tai ir patinka ir mamytei g.gif , man NE ,todėl vaikutį sodinu ant puoduko lotuliukas.gif
Atsakyti