Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

QUOTE(JurgaSim @ 2009 07 06, 09:23)
As esu siek tiek kitokios nuomones. Kadangi dabar vasara, tai neprosal leisti vaiko odelei kvepuoti. Visa diena, kai bunam namie, sunui uzmaunu triusikelius ir kartas nuo karto pasodinu ant puoduko (su puoduku dragaujam nuo 9 men). Juk nesudetinga triusikelius isskalbti, o ir dziuna jie dabar labai greitai. O nauda akivaizdi: odele kvepuoja, vaikui ugdomi igudziai, susitaupo aibe sauskelniu. Net jei isivaizduosim, kad vaikas ir nesuvokia kam tas puodukas reikalingas - jis vis tiek duoda apciuopiamos naudos mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Pritariu!
Atsakyti
na,mums irgi tuoj 9 men ir jau po truputi pradedam zaist su puodu smile.gif
Atsakyti
As buvau nutarus dar ilgai jo nepirkt, nes vaikai iki 1.5 m. nesuvokia sio proceso ir samoningai nekontroliuoja, bet kaip ir kitos raset - dabar vasara ir labai smagu leist odelei pakvepuot ir nedet sauskelniu, tai ir as maunu namie triusikeliais ir prdedam po truputi jau su puoduku pazindintis. tik kad sedet joms nera laiko - lekt reikia biggrin.gif
Atsakyti
Mano kleckas mazytis, tik biski virs 5 men, puoduko dar net neturim, bet jis taip aiskiai parodo kada darys dideli reikala, kad as is 10 kartu 8 tikrai (jei esam namie) speju nusegti body, nuimt sauskelnes ir palaikyt virs klozeto doh.gif Puoduko dar neperku, naudojames tualetu doh.gif Tas jo stenejimas pries 3 min, paraudonavimas, susikaupimas lotuliukas.gif MB juokias, o kai reiks is tikruju pradet ant puodo sedet- baigsis visi jo parodymai kada ir ko nori blink.gif
Atsakyti
Maniskei 7men.bet galvoju kad reikia nupirkti puoduli ir vis patupdyti biggrin.gif
Atsakyti
manajam jau 8 men ir nuopirkau puoduka ax.gif na ir ka? pasodinu ant puoduko o maziukas ziuri i mane ir matyt galvoja " tu pati mamyt daryk ant to puodo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nei jam jo reikia nei ka tiesiog lipa salin ir bega kuo toliau rolleyes.gif natex laukti dar trupuciouka kol ta puoduka prades pamilti ax.gif
Atsakyti
norejau paklausti, nuo kada reiketu jau pratinti vaikuti prie puoduko. Mums dar kol kas ankstoka, bet tiesiog labai bijau, kad nebutu per anksti ir neisgasdinti vaiko, o tai po to is viso neis ant puodo.
Atsakyti
dar nemokinam
vaikui beveik 10 men.
Atsakyti
As pilnai pradesiu tik nuo 1,5 metuku, o vyresneli mokiau nuo 1,5 metu, bet visiskai atsisakem sauskelniu tik 2m ir 2 men kai buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 08 16, 19:45)
norejau paklausti, nuo kada reiketu jau pratinti vaikuti prie puoduko. Mums dar kol kas ankstoka, bet tiesiog labai bijau, kad nebutu per anksti ir neisgasdinti vaiko, o tai po to is viso neis ant puodo.

Tai labai individualu. Sunu pradejau pratinti nuo 9 men. Kadangi puoduko jis nebijojo, sedejo noriai (aisku, kartais ir dainuoti, ir sokti jam reikedavo, kad tik sedetu smile.gif ), tai ir sodinau ant puoduko kasdien. Siandien jis vis dar nesupranta kam tas puodukas reikalingas, taciau sedi sekmingai. Yra teorija, kad tik pusantru metuku sulauke vaikuciai ima valdyti savo instinktus ir suvokti puoduko paskirti. Bet man gaila vaiko, nenoriu jo laikyti su sauskelnem, juk odele blogai kvepuoja, o ir susitaupo - dabar mes sunaudojam 2-3 sauskelnes per para (miegui ir ejimui i lauka). Manau, kad tikslinga pratinti vaika ant puoduko, kai jis jau tvirtai sedi. Jei issigas, tai reikia koki menesiuka palaukti ir vel pabandyti sodinti. Svarbu nesodinti per prievarta, kad vaikas veliau neturetu baimes puodukui.
Atsakyti
Musu jau daro i puoda pilnai. Jokiu sauskelniu. 11 menesiu. Sodint po biskuti pradejau 6 menesiu. Sauskelniu atsisakem 9.
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 08 17, 10:13)
Musu jau daro i puoda pilnai. Jokiu sauskelniu. 11 menesiu. Sodint po biskuti pradejau 6 menesiu. Sauskelniu atsisakem 9.

O kaip sprendet sauskelniu klausima miego metu ar ejimo i lauka?
Atsakyti