Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

QUOTE(Mide @ 2009 07 05, 20:42)
mano vaikinui 11mėn,kartą pasodinau ant puoduko,bet nemato reikalo sėdėti kai nėra ką veikt,jokio judesio nėra  doh.gif nuo šiol vis bandysim sodinėti.šiaip tikrai nemanau kad reikia naksčiau,vaikas turi suprasti kad čia reikia sysiu/kaku daryti.

niugi zinoma , kad ne zaisti jis ten sodinamas. Mano mazius rytais kuo puikiausiai suvokia, ko ten sedi, tik padaro reikaliuka ir kelitis bando nuo puodo.
Zinoma neraikai vaiko kas 15 min. ten sodinti arba pasodinus pora dienu laikyti. As daugmaz zinau kada rimtus reikalus atlikineja tada ir sodinu. Gi nekvaili tie kleckiukai greitai supranta kas prie ko.
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2009 07 05, 20:42)
šiaip tikrai nemanau kad reikia naksčiau,vaikas turi suprasti kad čia reikia sysiu/kaku daryti.

As esu siek tiek kitokios nuomones. Kadangi dabar vasara, tai neprosal leisti vaiko odelei kvepuoti. Visa diena, kai bunam namie, sunui uzmaunu triusikelius ir kartas nuo karto pasodinu ant puoduko (su puoduku dragaujam nuo 9 men). Juk nesudetinga triusikelius isskalbti, o ir dziuna jie dabar labai greitai. O nauda akivaizdi: odele kvepuoja, vaikui ugdomi igudziai, susitaupo aibe sauskelniu. Net jei isivaizduosim, kad vaikas ir nesuvokia kam tas puodukas reikalingas - jis vis tiek duoda apciuopiamos naudos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazyle jau pati nueina i tuoleta ir sedasi ant puodo jai nori,o jaai pasakai einam kakaka tai duoda ranka ir eimna patenkinta,nors dar buna visko,ir baluciu ir banduciu,bet dziaugiuosi kad nakti ir pietus miega neprisidariusi,o diena tai galima ir isvalytio,nors kartais tai isveda is kantrybes,bet uztat vaikui i nauda ,kvepuoja odele.
Atsakyti
vakar per TV kaip tik rode reportaza, kad anksciau 2 metu neverta pradet pratinti, nes vaikutis dar nesuvokia puodo paskirties ir neturi reflekso sulaikyt slapinimasi, tustinimasi.. nu bet cia viena is nuomoniu manau ir nesidomejau placiau nes mums dar per anksti.
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2009 07 06, 12:04)
vakar per TV kaip tik rode reportaza, kad anksciau 2 metu neverta pradet pratinti, nes vaikutis dar nesuvokia puodo paskirties ir neturi reflekso sulaikyt slapinimasi, tustinimasi.. nu bet cia viena is nuomoniu manau ir nesidomejau placiau nes mums dar per anksti.

Nesutinku,nes mano mazyle tikrai laiko,visa nakti ismiega nuo 9 iki 9 ryto neprisidariusi,bet jau atsikelusi tai puse puodelio padaro,o ir kaku tikrai esu kelis kart pastebejusi kad kenti,aisku gal ten ilgai ir nemoka sulaikyti,bet jai pratini tai manau ir vistiek kazkoks supratimas yra.Va daruges vaikas nemokinamas buvo,tai dabar net nezino kur ta puoda deti,uzsideda ant galvos ir vaiksto,ysivaizduoja kad zaislas.Na cia kiekvienu tevu asmeninis reikalas,nuo kada pradeti.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 07 06, 15:12)
Nesutinku,nes mano mazyle tikrai laiko,visa nakti ismiega nuo 9 iki 9 ryto neprisidariusi,bet jau atsikelusi tai puse puodelio padaro,o ir kaku tikrai esu kelis kart pastebejusi kad kenti,aisku gal ten ilgai ir nemoka sulaikyti,bet jai pratini tai manau ir vistiek kazkoks supratimas yra.Va daruges vaikas nemokinamas buvo,tai dabar net nezino kur ta puoda deti,uzsideda ant galvos ir vaiksto,ysivaizduoja kad zaislas.Na cia kiekvienu tevu asmeninis reikalas,nuo kada pradeti.


kaip sakau, mazai dar apie tai domejaus, bet kazkaip labiau linkus tau pritart, pati pratinsiu tikrai nuo anksciau nei 2 metai manau. o cia ta teorija tik vakar per TV isgirdau per ta nauja laida per tv3. smile.gif
Atsakyti
Puoda turim nuo 6 men., bet naudos kol kas labai mazai. Sodinu gana daznai, tustinasi mano vyrukas kada jam i galva sauna, buna dienu nieko nedaro, o buna ir 5 kartus dideli reikala padaro, zodziu cia jau be sancu sukontroliuoti. Na maza retkarciais padaro, bet manau cia beda ta, kad jis tiesiog nesusikaupia nors kiek ant to puodo pasedeti. Cia ziurek pasodinau, o jis is karto soka nuo jo, uzdeda sauskelnes po keliu minuciu i jas jau padare sisi doh.gif Nu ir ka, kiekvienas vaikas skirtingas. Deciau triusikelius, bet namuose vien plyteles, todel nenoriu saldyti vaikucio, o lauke taip vaikscioti vis nesulaukiu siltu oru, nes pvz. siuo metu mano vyrukas vel serga rimtu bronchitu doh.gif Sunki mums ta puodo akademija sad.gif
Atsakyti
Suejo metukai,pirksim puoda ir bandysim prie naujo gyvenimo budo biggrin.gif
Atsakyti
mes nuo 7 menesiukupratinames ant puoduko smile.gif ir vaikas 3 kartus po pakaituku sysiu i puoduka padaro, o kai sian pasodinau siaip kaip neiprasta vaikinas pasistenge ir kelis lasiukus isiusiojo 4u.gif visalaik atsisuka ir ziuri ka padaro i puoduka ajsku pagyrimu ir bucinuku po to gauna ax.gif as manau kad tikrai neperanksti nes mano mama sake kad metuku as jau i kelnes nebesiusiojau biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi po truputi pratinames daryt i puoda,aisku ne visada sekmingai ax.gif Nemanau,kad vaikam gerai iki 2 metu vaiksciot su pampersais,dar neaiskus ju salutinis poveikis
Atsakyti
Mes savo mazule pradejom pratinti prie puoduko nuo 5men, tiesiog palaikydavau uz pazasteliu, ir dazniausiai kakuti padaro i puoduka, o jeigu nenori tai pasteni ir bent jau siusiuku padaro, nes kaip jau ir supranta ko ant to puoduko sedeti reikia smile.gif bet palaikau kokias 3minutes ne ilgiau,kad puodukas netaptu priesu. O del to,kad iki 2metu ar ten iki 18 men. vaikas nesupranta tikrai nesutinku, nes mano vyresnieji (pametinukai) jau metuku ir vienas ir kitas prasesi ant puoduko (tiek didelio tiek mazo) tik pasakydavo a-a-a ir tuoj pat turi paduoti,nes tokie maziukai tiesiog dar nemoka ilgai laikyti, todel puodukas turi buti po ranka kad neivyktu avarija mirksiukas.gif

p.s. o deltu straipsniu ir laidu,tai tik uzsakyta reklama,kad kuo ilgiau naudotu sauskelnes,nes isivaizduokit kas butu sauskelniu gamintojams jeigu staiga visi vaikai nuo metuku pradetu prasytis ant puoduko doh.gif ...kaip nukentetu biznis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritulkaa: 08 rugpjūčio 2009 - 23:42
Mes nuo 7-to men pradejom pazindintis su puoduku smartass.gif Kakiuka jau pagaunu,o su sisiuku dar sunkoka ax.gif
Atsakyti