Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

kol kas dar ne ax.gif
Atsakyti
kai pradėsime sedėti iš kart ir pratinsimės, taip darydavau ir su viresnėliais
Atsakyti
as kai pasodinu tai padaro ax.gif
Atsakyti
Mes jau pratinames irgi kai pasodinu tai padaro bet padaro tim maza reikaliuka didelio dar ne
Atsakyti
siandien pabandziau, tai neissedejo nei minutes, pradejo verkti ir kai padaviau ranka tai ciupo ir atsistojo kuo skubiau, bijau kad ilgai uztruksim kol ismoksim doh.gif
Atsakyti
nu matau pats laikas eiti pirkti puoduko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 05 25, 23:30)
kai pradėsime sedėti iš kart ir pratinsimės, taip darydavau ir su viresnėliais



Aš taip pat bandysiu taip daryti. mama pasokojo, kad aš ir sesuo tik pradėjom sėdėti tuoj pat buvome mokomos į puoduką daryti, ir lb anksti išmokome thumbup.gif jeigu pavyks tai lb puiku tiek finansiškai, tiek ir leliukams geriau thumbup.gif
Atsakyti
Mano ant puodo pasedi,gal 5min. ir soka lauk nuo jo lotuliukas.gif taip ir nieko nepadariusi.Po to pradeda zaisti su puoduku doh.gif deti zaislus biggrin.gif
Butu gerai,kad kuo greiciau suprastu to daikto paskirti ax.gif
Atsakyti
dar nenupirkus as to puodo schmoll.gif kai prades vaiksciot ir mokinsiu
Atsakyti
Kai vaikas supras viso sio reikalo prasme tuomet ir mokinsiu.
Atsakyti
puoduka jau turime... bet dar nebandziau sodinti.
paskaiciau kad tik 22 men vaikai ima suprasti pati procesa. g.gif Na bet per vasara meginsim, o kaip bus, taip.
Atsakyti
QUOTE(septyntaske @ 2009 06 03, 17:51)
puoduka jau turime... bet dar nebandziau sodinti.
paskaiciau kad tik 22 men vaikai ima suprasti pati procesa.  g.gif Na bet per vasara meginsim, o kaip bus, taip.

Mes pratinames prie puoduko jau pora menesiuku. Aisku, vaikas dar nesupranta kas per daiktas tas puodas ir ko cia mama ji sodina n kartu per diena, taciau esu isitikinusi, kad daug sveikiau mazylio uzpakaliukui buti su triusikeliais, nei susti sauskelnese.
Atsakyti