Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

Mums 8men ir taip pat ant puodo pratinames, po kiekvieno miegelio, pries ir po lauko. kartais buna kad 15min reik issedet kol ka nors sumasto, o kartais tai pora minuciu ir ohoho kie privaro i puoda thumbup.gif, ypac po miego jei nepasodinu tai kartais net supyksta. Aisku veikla ir zaislai butini. Bet labai dziaugiuosi kad nebijo, ir manau kad vasara atsisakysim jau sauskelniu.


o del supratimo ar nesupratimo, manau kad kol bus patogu su sauskelnem tol ir nejaus poreikio ir tipo nesupras kam tas puodas reikalingas. O tik duokim kelis kartus tiesiai i kelnes privaryt, tai is kart supras kam puodas reikalingas. Kaip musu mamos, tik pradejom sedet tai is kart ant puodo, nes juk nepriskalbsi tiek vystikliu kiek tie krupiai varo, ir metu jau ant puodo drasiai sesdavom
Papildyta:
svarbiausia kantrybes, kantrybes ir dar karta kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes puoduka jau turime, bet mazyte eina 6 men, ir sedi jau tvirtai, galvojau pradeti, kai paskaiciau kad nuo 8 men geriausiai, tai ir nekankinsiu. mes visada vakare bunam valandike be pamperio, pasitiesiam kad nelaimes nebutu tai labai patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
nuo 8 mėn pradėjome mokintis ir neblogai sekasi clap.gif
Atsakyti
Puoduka turim nuo 5 men, mano mama vis sake, kad jau laikas... 6 men bandziau sodint su pampersu, parodyt, kos cia per daiktas, o mazius issigando doh.gif tai nuo tada daugiau ir nekliudziau kuri laika. Pries pora sav bandziau sodint - irgi nepatiko doh.gif O va pries 4 dienas pasodinau ir pasiusiojo thumbup.gif ir dabar kasdien po kelis kartus pasodinu ir padaro thumbup.gif Tik rimtesnio nieko dar nedare, bet ateis laikas ir padarys drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Puoduka turim jau seniai, bet ant jo nesedim nei akimirkos doh.gif Mums jau virs 10 menesiu, o kaip ji pratinti prie puodo jau neisiviazduoju. Buvo stebuklas - 2 kartus padare maza reikala, bet daugiau viskas, negaliu net pasodinti doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Giorgita @ 2009 01 25, 16:25)
mano ir dukryte labai judri,tai ant puoduko issedi tik tuomet,kai duodi zaisliuku.Tada zaisdama padaro.Bet jei nebutu sedint kuom uzsiimt,tai iskart pabegtu nuo puoduko lotuliukas.gif

Mums nepadeda nei zaisliukas rankose unsure.gif Maniskis net kai valgo ramiai nesedi, o makaluojasi po visa kedute, tai isivaizduoju, kad su naktipuodziu mums bus juodas vargas verysad.gif
Atsakyti
nors anksciau rasiau, kad dar nebandysiu bet buvo taip pasodinau ir padare, veliau pasodinau ir vel padare. tai kiekviena diena be problemu sedam, zaidziam su zaisliukais ir sysiu darom, tik rimto dar nera buve. ax.gif
Atsakyti
Na as skaiciau,kad vaikas savo slapimo pusle ismoksta valdyti tik tarp 18 ir 30 men,tai mes dar nesivarginam schmoll.gif Pradesim tik gal nuo metu mirksiukas.gif naudoti puoda 4u.gif
Atsakyti
Mums jau beveik 11 mėn. Ant puoduko pirmą kartą bandžiau pasodinti 7 mėn. mergina klykė, isterikavo ir nepavyko pasodinti g.gif Aisku, as labai ir nesistengiau. Antrą kartą pabandžiau 9 mėn. įvyko tas pats doh.gif Tai delsiau iki dabar, bet galvoju einu pasisemt stiprybės Jūsų temoje smile.gif Greitai gi metukai, būtų gerai , kad po biškeli pratintųsi bent jau sėdėt unsure.gif Bus man vargelio su tuo reikalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(briede @ 2009 02 24, 14:54)
Mums jau beveik 11 mėn. Ant puoduko pirmą kartą bandžiau pasodinti 7 mėn. mergina klykė, isterikavo ir nepavyko pasodinti  g.gif  Aisku, as labai ir nesistengiau. Antrą kartą pabandžiau 9 mėn. įvyko tas pats  doh.gif  Tai delsiau iki dabar, bet galvoju einu pasisemt stiprybės Jūsų temoje  smile.gif  Greitai gi metukai, būtų gerai , kad po biškeli pratintųsi bent jau sėdėt unsure.gif  Bus man vargelio su tuo reikalu  ax.gif

Sveikute, vargas vargas vargas, zinok pas mus tip top situacija, nesedi nors tu ka nori daryk, nepadeda nei TV, nei zaislai, niekas.... Buvo stebuklas, du kartus maza reikala padare, gal labai norejo g.gif
Atsakyti
puoduko dar neturime, bet jau ruošiamės įsigyti.. kai lelytė mūsų jau tvirtai sėdės, bandysim atlikti jame kokius reikaliukus, žiūrėsim kas gausis.. visų pirma reikia su juo supažindinti biggrin.gif
Atsakyti
mes bandysim sestis apie 10 men. kaip ir su vyresnele ji puikiai priprato ir jokiu baimiu nebuvo, tai tikesimes ir mazajai bus nesunku susidraugauti su puoduku mirksiukas.gif
Atsakyti
Maziukai iki metu net neverta sodinti. Man tai keista kai mamos sako kad ju vaikas jau sisioja i puoduka nesulaukes nei metu. Juk ir pataria gyditojai, kiek skaiciau zurnaluose juos sodinti kai jie buna virs metu. Mano pirmas vaikutis pradejo tik nuo 1metu 5 men , dabar su mazuoju net neisivaizduoju bet pradesiu sodinti vasara, jau jam bus virs metuku. Manau vasaros metu yra geriausia mokinti ant poduko. Cia mono nuomone.
Atsakyti