Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

Mes su puoduku draugaut pradejom pries menesiuka, kai suejo 1 metukai ir sekasi visai neblogai. Per diena kokius 6-7 kartus i puoduka padaro. Per prievarta neverciam, kad tik neissigastu, bet kol kas jam visai patinka. Pora kartu jau ir pats pasisake, kad nori si-si.
Atsakyti
As taip pat stengiuosipratinti ant puoduko, bet neiseina mum visai. Nenori sedeti ir viskas, kaip tik pasodinu is karto verkti pradeda su isterijom. nezinau net ka daryti! o mum jau metukai manau kad pats laikas butu, jei nepavelavau ax.gif ir dar vienas klausimas is kur zinot kada jis nori ant puoduko manasis tai nesneka ir nepratinu prie vaikisku zodeliu mokintis sneku Musu kalba su juo visada! zinau kad tik atsikelus pasisioja o kaip suzinot kitus kartus... jauciu bus mum vargo del to... patarkit mamytes smile.gif
Atsakyti
Man jau irgi reikia mokinti savajį daryt į puoduką, bet net neįsivaizduoju, kaip pradėt. Jis dar ne visai tvirtai sėdi, o be to toks strakalas makalas - kad nors minutę išbūtų doh.gif Dar nė nežinau, kokių puodukų būna, koks geriau. Mamos, kuo jūs užimat mažius, kad jie ilgiau sėdėtų?
Atsakyti
mano maziukas jau nuo 6men daro "rimtus reikalus" ant puoduko thumbup.gif o dabar tai zuikis pries ruosiantis kazka rimto nuveikti steni ir ziuri i mane akutem didelem .. wink.gif laukia kol ant puodo pasodinsiu mirksiukas.gif bet manau visiems skirtingai tas laikas ateina. manau svarbiausia kaip ir su viskuo -neisgasdinti ir nepersistengti is didelio noro ismokyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Donalita @ 2007 09 14, 22:06)
Man jau irgi reikia mokinti savajį daryt į puoduką, bet net neįsivaizduoju, kaip pradėt. Jis dar ne visai tvirtai sėdi, o be to toks strakalas makalas - kad nors minutę išbūtų  doh.gif  Dar nė nežinau, kokių puodukų būna, koks geriau. Mamos, kuo jūs užimat mažius, kad jie ilgiau sėdėtų?


bent jau mano zuikutis megsta koki zaisliuka rankose vartyti wink.gif tikriausiai taip susikaupti jam lengviau smile.gif kita vertus tada pats puodas kaip daiktas maziau rupi... nes kartais rankutes vidun ivairuoja biggrin.gif
Atsakyti
Buvau nusprendusi pradėti pratinti maždaug nuo 8-9 mėn, tačiau kažkuriam mamyčių žurnale (berods "Mažylis") perskaičiau labai įdomų straipsnį apie mamyčių patirtis pratinant prie puoduko. Ir dabar esu tvirtai apsisprendus nesodinti bent iki 1,5m. Kažkodėl man labai absurdiškai atrodo, kai vaikas nuo 6mėn pradedamas sodinti. Juk jis kada nori nei nenueis ant to puoduko, nei pasiprašys. O mamai jį kiaurą dieną stebėti ir pastoviai nešioti ant puoduko beprasmiška. Geriau tą laiką išnaudoti naudingiau. Mano nuomone, vaikas turi sąmoningai suprasti tai, ką daro, ir bendradarbiauti su suaugusiaisiais. Nuo 1,5m planuoju vesti į darželį. Bus puiki proga išmokti susidraugauti ir su puoduku ir su kitais suaugusių pasaulio atributais. Matys, kaip kiti vaikai daro, norės irgi būti "didelė", todėl be vargo išmoks. Visa tai iš vieno pažįstamo tėvelio patirties rolleyes.gif Lygiai taip pat buvo susidraugauta su puodeliu ir atsisakyta buteliuko bei žinduko.
Papildyta:
QUOTE(Aistyyte @ 2007 09 14, 16:08)
As taip pat stengiuosipratinti ant puoduko, bet neiseina mum visai. Nenori sedeti ir viskas, kaip tik pasodinu is karto verkti pradeda su isterijom. nezinau net ka daryti! o mum jau metukai manau kad pats laikas butu, jei nepavelavau  ax.gif  ir dar vienas klausimas is kur zinot kada jis nori ant puoduko manasis tai nesneka ir nepratinu prie vaikisku zodeliu mokintis sneku Musu kalba su juo visada! zinau kad tik atsikelus pasisioja o kaip suzinot kitus kartus... jauciu bus mum vargo del to... patarkit mamytes  smile.gif


Nepavėlavot tikrai. Geriau kurį laiką paslėpkit puoduką ir vėliau pratinkit vėl, nes su tokiom isterijom ir verksmais gali labai ilgam su puoduku susipykti ir nenorės visai sėdėti.
Atsakyti
Mes taipat nedraugaujam su puoduku. Bandau sodint tai stojasi, stumia puoduka lotuliukas.gif Greiciausiai darzelio lauksim. Sako kad ten greit ismiksta
Atsakyti
pakeiciau kita puoduka smile.gif nupirkau daug didesni ir grazesni su dideliu meskinu 4u.gif manau jam patiko, ir sedi jau daug ramiau. reikia tik laiko gal ismoksim po truputi ir mes. Manajam buvo svarbi puoduko isvaizda ax.gif
Atsakyti
Bandysiu sodint kai sėdės 2.gif
Atsakyti
as tai galvoju nupirkti puoduka artimiausiu metu ir tiesiog palikti kambaryje kaip zaisla, tegu paziuri, apsipranta. tiesiog pastebejau, kad ji labai bijo nauju daiktu, kurie atsiranda namuose, tai jei nupirksim ir iskarto sodinsim, manau vaikas labai issigas. O jau kada pripras tai bus matyti...cia nuo kiekvieno vaiko priklauso
Atsakyti
QUOTE(vetra72 @ 2007 10 04, 10:25)
as tai galvoju nupirkti puoduka artimiausiu metu ir tiesiog palikti kambaryje kaip zaisla, tegu paziuri, apsipranta. tiesiog pastebejau, kad ji labai bijo nauju daiktu, kurie atsiranda namuose, tai jei nupirksim ir iskarto sodinsim, manau vaikas labai issigas. O jau kada pripras tai bus matyti...cia nuo kiekvieno vaiko priklauso


As taipat nupirkau kaip zaisla, bet kad visiskai jis jam nepatinka. Net i jo puse neziuri.. Tai paslepti nusprendziau, istrauksiu po men kokio, gal tada bandysim smile.gif
Atsakyti
Nupirkau jau aš mažajam puoduką.

Puodukas

Tai dabar leidžiu apčiupinėt, paragaut biggrin.gif pasodinu karts nuo karto. Bet žiūriu, žiūriu ir nesuprantu - gal puodukas per didelis? Kaip žinoti ar 9 mėn. vaikas(normalaus sudėjimo) neperdaug įsmukęs į jį ? O ir negilus atrodo, bet rankos užkišt ir pačiupinėt negaliu. Tiesa, kojytės tai nelabai žemę siekia. Parduotuvėj dar buvo toks

Kitas puodukas

Gal tą reikėjo pirkti? Tas žemesnis, nu bet kad irgi toks negilus... Nu nežinau, kaip čia seksis unsure.gif
Atsakyti
Savo dukrą ant puoduko sodinu nuo 6 mėn. Prieš tai ji su juo "susipažino", t. y. apčiupinėdavo, paragaudavo. Jos puodukas su muzikėle ir tai laaaabai patinka mažylei. Tiesą sakant truputį bijojau, kad muzika jos neišgąsdintų, bet gavosi viskas atvirkščiai, ji labai džiaugiasi ją išgirdusi. Nors dukrai jau 10 mėn., pasiprašyti ant puoduko dar nelabai moka, todėl visus tuos reikaliukus savo nuožiūra "gaudau".
Atsakyti