Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

sunui 11 menesiu,tai bandem po truputi pazindintis su puoduku.pasodintas iskart lekia nuo to puodo kaip akis isdeges doh.gif idomu jam ta puoda paciupineti,pavartyti bet tik ne sedeti schmoll.gif atidedam mokinimasi bent jau iki pirmojo gimtadienio ax.gif
Atsakyti
Mes ant puoduko pradejome sestis nuo 4men , ir esu tuo patenkinta, gal kitiems ir keista, kodel taip ankti, bet jei vaikas bando jau sestis tai ir sodinau. O dabar mums 10men ir nera visai problemu su puoduku, matau kad vaiksto ir rodo kad nori pasodinu ir padaro.o kad jie nesupranta tai netiesa schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif .Tik kuo veliau pradesi pratinti tuo sunkiau buna. O ryte kai pabundame tai paprasau atnesk puoduka, tai suprata kas tai, atsinesa ir zino ka i ji daryti reikia smile.gif . Namie daznai vaiksto be pampersu , ir po nakties buna kad sausu pampersu atsikelia. Aiku negaliu sakyti , kad visada tik i puoda padaro, visko pasitaiko ax.gif . Pirma vaika ir pradejau anksti pratinti ant puodo, ir kai buvome 1,5 visai nebereikejo pampersu, thumbup.gif thumbup.gif .kiekviena mama daro kaip nori,as darau kaip man atrodo geriau, o kad kitos mamos nesodina tai man ju vaiku pampersu keisti nereikia ir dzin lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
visu pirma, tai 4 men vaiku is viso sodinti dar negalima. ir KUO ANKSCIAU PRADESI MOKINTI, TUO ILGIAU MOKINSI. tokia teorija. aisku, visada, kaip ir visur, buna isimciu, juk visi vaikai skirtingi mirksiukas.gif jau esu minejusi, kad viso pasaulio pediatrai nurodo idealu amziu pratinti ant puoduko - nuo 18 iki 36 men., priklausomai nuo kiekvieno vaiko individualiai, kada ismokinti yra lengviausia ir paprasciausia. na, man 36 men irgi daugoka atrodo g.gif , bet taip jau yra. ir zinau, daznai buna,kad vaikiukas, kaip ir taviskis, sedi ant puoduko labai anksti, bet po kiek laiko jis jau nebenori ant jo sedeti. kiekvienas turi savo laika, ir nieko cia nepaskubinsi...
Atsakyti
savo mergyte pratint ant puoduko pradejau nuo 10 men., o suneli nuo 9 men. wink.gif
Atsakyti
As pradejau sodint nuo 8 menesiu.Bet apie tai pradejau galvot todel,kad visada keiciant pampersa pasisiodavo,tai pamaniau kodel ji sisioja i nauja pampersa jei gali daryt tai i puoduka...Tai sedet ant puoduko labai patinka.Bet ilgai neuztrunkam dazniausiai,nes greit padaro ka reikia rolleyes.gif o ir kakuti tikrai maloniau is puoduko ispilti nei nuo uzpakaliuo valyt mirksiukas.gif
Atsakyti
mes pasedim bet sunkiai sekasi dar ax.gif
Atsakyti
pradėjau pratint nuo devinto mėn. bet kol kas geriausiai sekasi puoduką ant galvos užsimauti lotuliukas.gif . gerai, kad dar nebandė su pridarytu taip pasielgti... doh.gif ilgai nenusėdi, o greitai padaryti nieko neišeina. schmoll.gif tai eidamos ant puodo dar nešamės žaislų, kad ilgiau tupėt neatsibostų. rolleyes.gif labai džiaugiasi jei tai ką padarė pilu į klozetą ir rodau kaip nuleidžiamas vanduo. gaunasi savotiškas prizas už pastangas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes pradėjom ant puoduko po truputį sodinti nepilnai 6mėn.Dažnai pasiseka padaryti.
Atsakyti
mano 7 menesiu dukrytei irgi pavyksta jau padaryti, tik ne ant puoduko, o ant tuoleto sedint. dar tik rytais bandom ir beveik visada padaro. ir turim tokia kede, kaip puodukas, tai pastebejau, kad i ja pasodinta beveik visada pakakoja, tai dabar pirksim puoduka ir mokinsimes. as visada uz tai, kad kuo anksciau.. labai jau nemalonu ziuret kai vaikas jau paauges ir i kelnes daro schmoll.gif
Atsakyti
pradejau nuo 7men sodinti, bet nelabai nori sedeti-reikia nuolat uzimti.na, stengiuosi visada pasodinti jei gaunasi po miego, tai ir padaro biggrin.gif pagiriu, parodau, bet dar nesupranta smile.gif
Atsakyti
Laba. O mano "žulikas" ne už ka nenori daryti savo reikaliukus į puoduką schmoll.gif Jis tik jokiasi,nesupranta kodėl mama ji ant šito daiktčiuko sodina,gal žaidimas toks hihihi.gif Tikriausiai jam dar nelaikas,nors pirmas sūnus jau nuo 6 mėn.pradejo ant puoduko daryti kai be pamperso būvo. Visi mažiukai skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 08 12, 23:00)
As pradejau sodint nuo 8 menesiu.Bet apie tai pradejau galvot todel,kad visada keiciant pampersa pasisiodavo,tai pamaniau kodel ji sisioja i nauja pampersa jei gali daryt tai i puoduka...Tai sedet ant puoduko labai patinka.Bet ilgai neuztrunkam dazniausiai,nes greit padaro ka reikia  rolleyes.gif o ir kakuti tikrai maloniau is puoduko ispilti nei nuo uzpakaliuo valyt mirksiukas.gif


Na va mums lygiai taip pat buvo!!!Pradejau sodinti tuo metu , kai pastebejau , kad nusistovejo tam tikras rezimas pvz. rytais visada darom kakuti ir pradejau tuo metu sodinti.Nei asaru nei kaprizu nebuvo, todel dabar daznai keciant pampersa pasodinu ir vaikiukas is karto ka nors padaro!!Mes ant puoduko sedem nuo 7,5 men.
Atsakyti