Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinat vaikiukus daryti į puoduką?

Sveikos mamytes.

Pagalvojau kad jau laikas pradeti mokint mazuli sedeti ant puoduka. Mazuliui 9 menesiai. Kaip Jus juos mokinot? Nuo kada Jus pradejot mokint? Pasidalinkite savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
sita tema jau prirasyti 64 puslapiai biggrin.gif
stai cia:
http://www.supermama...showtopic=28595
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikutis: 25 rugpjūčio 2007 - 19:04
Tai, kad si tema jau uzdaryta g.gif
Atsakyti
kai buvo 6 mėn pasodinau, bet mniškė nusprendė, kad puoduką geriau paragaut nei ant jo sėdėt, na o dabar jau tris rytus iš eilės, po nakties mėgelio, pavyko puoduką panaudot pagal paskirtį biggrin.gif
Atsakyti
na o as savo vyresneli prie puoduko pradejau pratinti tik 1m ir 8 men. ismokom be problemu savaites begi, tik teko grieztai apsisarvoti kantrybe. po 2 men atsisakem sauskelniu ir naktimis. po to niekados jokiu bedu neturejom vos kelios nelaimes bet tik todel kad reikalas labai prispaude, o daryti kaip ir nebuvo kur.
Atsakyti
Mums 9 mėnesiai ir pradėjom pratintis prie puoduko.Kartais pasiseka jį panaudoti pagal paskirtį. 4u.gif
Atsakyti
Pirmagimiui kai suėjo 6mėn tai gyd jau liepė pratint prie puoduko. Taip ir dariau tik kelias dienas. Paskui prasidėjo isterikos ir pažystama pasiulė paslėpt puodelį kad pamirštu, nes matomai kartą išsigando. Taip padariau bet kai vėl bandydavau pasodint tai ir vėl tas pats. Taip prasikamavau iki metų, o poto jau pats norėj sėsdavosi ir darydavo ka reikia tongue.gif Manau kad ir antrąjį bandysiu sodint nuo metų, nes dabar jis kaip gyvas gyvsidabris, nei pro kur neišsėdi ant to puoduko, o ka jau kalbėt apie reikalą g.gif
Atsakyti
QUOTE(paklydusi_siela @ 2007 09 08, 17:55)
Pirmagimiui kai suėjo 6mėn tai gyd jau liepė pratint prie puoduko. Taip ir dariau tik kelias dienas. Paskui prasidėjo isterikos ir pažystama pasiulė paslėpt puodelį kad pamirštu, nes matomai kartą išsigando. Taip padariau bet kai vėl bandydavau pasodint tai ir vėl tas pats. Taip prasikamavau iki metų, o poto jau pats norėj sėsdavosi ir darydavo ka reikia tongue.gif  Manau kad ir antrąjį bandysiu sodint nuo metų, nes dabar jis kaip gyvas gyvsidabris, nei pro kur neišsėdi ant to puoduko, o ka jau kalbėt apie reikalą g.gif

Manoji tai puoduko nebijo,ir pasėdi ant jo ilgokai bet kai pirmą kartą sodinau tai su kelnytėmis,kad neišsigąstų 4u.gif
Atsakyti
O man blush2.gif , aš dar net nabandžiau savo 2.gif sodinti, o jau laikas būtų ax.gif . Dukrytė tai nuo 9 mėn viską jau ant puoduko atlikdavo, o dabar gal aš apsileidau doh.gif blush2.gif . Bet aš stengsiuos pasikeist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-spurgyta @ 2007 09 10, 12:41)
O man  blush2.gif , aš dar net nabandžiau savo  2.gif sodinti, o jau laikas būtų  ax.gif . Dukrytė tai nuo 9 mėn viską jau ant puoduko atlikdavo, o dabar gal aš apsileidau  doh.gif  blush2.gif . Bet aš stengsiuos pasikeist  smile.gif

na kokia cia geda.mano metu laiko bus maziukas,o ant puodo dar nesedi.tiksliau jo mociute nebesodina.pas manes jis padarydavo tuoj pabudes is miego.o vat mociutei gaila toki mazyli sodinti.tai vel teks pratinti prie puodo.
o dukra tai nuo 6men ant puodo pradejo sedet.maziukas biski veliau,kazkur 9-10men.nes atsisedo tik 8,5men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paola: 10 rugsėjo 2007 - 13:23
As manau,kad savaja su puoduku supazindinsiu,kai prades normaliai sedeti.Tai yra 6-7men. ax.gif
Atsakyti
mes ir draugaunam su puodu nuo 6 su biskuciu men.
Atsakyti