Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Ačiū, Sedona, 4u.gif taip tai mano pirmas veltas rankenukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 02 01, 18:32)
Seava, gražios rankinės wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aš ir esu keliatą nuvėlusi 4u.gif
čia pati pirma mano velta rankinė blush2.gif
user posted image
čia kaip ir paskutinė velta rankinė (taip sakau nes esu nusivėlus darvieną, bet niekaip nerandu laiko ranknom nuvelti savo naujajai tašei. Tai taip ir turiu nepabaigtą darbelį...)
user posted image
smile.gif



liuksiškos rankinės....o pirmoji -išvis labai thumbup.gif Kažin ,kada aš susikaupsiu kokiai terbelei? blink.gif
Atsakyti
Čia pirmoji mano "rankinė" blush2.gif

user posted image

(Kaip manot kokios rankenos labiausiai čia tiktų? Niekaip neapsisprendžiu... g.gif Gal turit pasiūlymų? rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bububla: 12 vasario 2008 - 17:16
Bubla miela rankinė mirksiukas.gif thumbup.gif tas šuniukas ant kampo taip mielai atrodo wub.gif Gal daryk paprastas neilgas rankenėles tos pačios splavos kaip rankenukas. Toks mano pasiūlymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 30, 20:23)
nežinau ar matėt, bet gal kam pravers  mirksiukas.gif

rankinė

ir dar

žaislai mažyliams


Vau kokia gera idėja vaikam.. Ne tik tas namukas bet ir knyga.. Darysiu savo mažąjai....
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Bandziau ieskoti info kaip nuvelti rankinukus? Praleidau forume begale laiko ir radau daug graziu darbeliuku ir naudingos informacijos... bet apie rankinuku gamyba nieko neuztikau. Labai prasau parasykite kaip pradeti arba jei zinote kur ieskoti - parasykite nuoroda. Didelis dekui wub.gif

PS. teko girdeti jog pradziai rankinukus numezga vilnoniais siulais, o paskui juos kazkaip suvelia?
Atsakyti
QUOTE(Ausrytei @ 2008 02 18, 21:01)
Labukas  4u.gif

Bandziau ieskoti info kaip nuvelti rankinukus?  Praleidau forume begale laiko ir radau daug graziu darbeliuku ir naudingos informacijos... bet apie rankinuku gamyba nieko neuztikau. Labai prasau parasykite kaip pradeti arba jei zinote kur ieskoti - parasykite nuoroda. Didelis dekui  wub.gif

PS. teko girdeti jog pradziai rankinukus numezga vilnoniais siulais, o paskui juos kazkaip suvelia?


ne, nu tave tikrai, Aušryte, sušaudys žodžiais, rolleyes.gif prasinešei pro visas temas kaip matau, padarei užklausas, tačiau info greičiausiai gausi 0, nes visos pradeda nuo skaitymo...
pasižiūrėk čia : www.veltinis.eforum.lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2008 02 18, 10:44)
ne, nu tave tikrai, Aušryte, sušaudys žodžiais, rolleyes.gif  prasinešei pro visas temas kaip matau, padarei užklausas, tačiau info greičiausiai gausi 0, nes visos pradeda nuo skaitymo...
pasižiūrėk čia :  www.veltinis.eforum.lt. mirksiukas.gif



Aciu ax.gif Jau pastebejau ne kai kuriu zmoniu sugebejima saudytis verysad.gif Tai, kad as ziurejau jau visus tuos forumus. Keleta savaiciu praleidau besiziurinedama. Kai ka radau, kai ko ne... Negaliu praleisti tiek daug laiko sededama internete unsure.gif Pagrinde visur sudeti darbeliai ir begalinis visu pasidziaugimas jais... O as turiu konkrecius klausimus, kurie niekur nera sukonkretinti. Kad ir apie rankinukus...

Beja, Aciu uz nuoroda i veltinio foruma - ten daugiausiai ir radau savo klaustuku panaikinimo metodus wub.gif Ir tas puslapis atrodo daug tikslingesnis thumbup.gif

O jei ne - tai teks eksperimentuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytei: 18 vasario 2008 - 21:24
QUOTE(Ausrytei @ 2008 02 18, 21:22)
O as turiu konkrecius klausimus, kurie niekur nera sukonkretinti. Kad ir apie rankinukus...


Na - rėžk savo konkrečius klausimus, ir gausi konkrečius atsakymus. Ir tikrai niekas be reikalo 'nesišaudo'.
Į tai ką paklausei, galiu atsakyt , kad besiūlės rankinės veliamos ant šablono. Dar gali būt karpomas plokščias veltinis ir siuvama.

Ar padėjau? Manau , kad nelabai. Nes nemačiau konkretaus klausimo. O pradėt paskaitą 'nuo adomo ir ievos..." neturiu nei laiko nei noro mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 02 18, 16:42)
Na - rėžk savo konkrečius klausimus, ir gausi konkrečius atsakymus. Ir tikrai niekas be reikalo 'nesišaudo'.
Į tai ką paklausei, galiu atsakyt , kad besiūlės rankinės veliamos ant šablono. Dar gali būt karpomas plokščias veltinis ir siuvama.

Ar padėjau? Manau , kad nelabai. Nes nemačiau konkretaus klausimo. O pradėt paskaitą 'nuo adomo ir ievos..." neturiu nei laiko nei noro  mirksiukas.gif .



Aciu Magic smile.gif uz paskaita. Zinau, kad viena moteriske rankinukus numezga vilnoniais siulais ir paskui suvelia. Bet kaip tai padaro nezinau. Ar tai masininemis adatelemis, ar tai iskalbdamos skalbimo masinoje (nes girdejau ir toki varianta) ir paskui apveldamos dar labiau. Tai norejau pasiteirauti gal kuri yra tokiu budu dariusi rankinukus.

Cia lekcija apie Ieva ir Adoma? wink.gif

Dar karta dekui. O saudymas is esmes prastas sumanymas.... Cituojant zinomo veikejo zodzius: "..... gyvenkime draugiskai" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytei @ 2008 02 19, 16:24)
Zinau, kad viena moteriske rankinukus numezga vilnoniais siulais ir paskui suvelia.


Na mezginių vėlimas , tai ne visai tas pats , kas vėlimas iš vilnos pluošto.
Visas meistriškumas tokiame rankdarbiavime- mezgimas.
Suvėlimas vyksta skalbyklėje (daryti viską priešingai, nei rekomenduojama skalbti vilnonius rūbus, kad nesugadint smile.gif - aukšta temperatūra, medvilnės rėžimas, pagerint trinčiai- dedami kokie nors rankšluosčiai ar teniso kamuoliukai)
O kad žinoti kokio dydžio megzti , kiek trauksis ir ar išvis velsis konkretūs siūlai. Tai kiek žinau, mezgami pradžioje maži mėginukai (jau iš karto norimu raštu iš norimų siūlų) ir išsimatuojama prieš vėlimą- tada skalbiama ir matuojama vėl. Apskaičiuojama kiek procentų sumažėjo . Tokiu būdu sužinai kokio didumo reik megzt mezginį, kad suvėlus gautųsi norimo didumo. Taip pat svarbu pasirinkt besiveliančius siūlus, nes ne visi siūlai, kad ir vilnoniai veliasi. Yra spec. 'Filz-it' firmos siūlai tokiems megztiems vėliniams.
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 02 19, 18:39)
Taip pat svarbu pasirinkt besiveliančius siūlus, nes ne visi siūlai, kad ir vilnoniai veliasi.


Renkantis siūlus žiūrėkit kaip jų priežiūros instrukcijoje parašyta:
Galima skalbti mašina - nesivels.
Skalbti tik rankomis - gali veltis, bet reikia išbandyti su pavyzduku prieš mezgant didesnį darbelį.
Atsakyti