Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

user posted image
wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
dar vienas ax.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
man labai patinka si rankine... besu nieko dariusi is veltinio... tai bus pirmas mano darbas...

http://images32.fotk...ALTATASE-vi.jpg
Papildyta:
smile.gif clap_1.gif beje, cia visi labai grazus dirbiniai.. saunuoles, auksines rankas turite!!!!
Atsakyti
ir dar blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 21, 22:18)

kokia puiki rankinė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazi rankine ,ir rankenos kaip tolygiai isveltos ,as bandziau ,man tai taip nesigauna ,pasiddaro vienur ploniau kitur storiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2008 01 23, 10:33)
Labai grazi rankine ,ir rankenos kaip tolygiai isveltos ,as bandziau ,man tai taip nesigauna ,pasiddaro vienur ploniau kitur storiau doh.gif

aciu blush2.gif
vargau ir as ilgai su rankenom.. doh.gif
dabar i viduriuka dedu vilnoni siula ,anksciau dedavau ir su sintetika,nesusiveldavo gerai,dar labai lygiai vilnele stengiuos isdeliot, o daugiau tai net ir nezinau kame reikalas.. blush2.gif
Atsakyti
visu labai grzios rankines wub.gif
Atsakyti
Seava, gražios rankinės wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aš ir esu keliatą nuvėlusi 4u.gif
čia pati pirma mano velta rankinė blush2.gif
user posted image
čia kaip ir paskutinė velta rankinė (taip sakau nes esu nusivėlus darvieną, bet niekaip nerandu laiko ranknom nuvelti savo naujajai tašei. Tai taip ir turiu nepabaigtą darbelį...)
user posted image
smile.gif

Atsakyti
as siandien nuveliau kolegei darbe telefonui dekliuka ,bet dar dziusta tai negaliu pasirodyti blush2.gif .ryt pasirodysim thumbup.gif
Atsakyti
Idomių darbų čia atsirado .Man tai Miglelės mėlynoji thumbup.gif . Ji pirmoji??? bigsmile.gif
Seavos tas padekoravimas siūlais ir burbuliukais gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti