Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

jėga namelis smile.gif tik va kapi su tuo kad vaikai viską kiša į burną, o veltinio nenuvalysi taip paprastai kaip kitų žaislų
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norejau paklausti, gal kuri veleja (tinka ir megeja bigsmile.gif) galetu man pagelbeti uz atlygi be abejo blush2.gif

Reikia paprasta plona sasiuvini kazkaip isdekoruoti ax.gif Nezinau, galbut kaip koki atskira idekla padaryti, kazkaip mandrai apvelti ar tik detale kokia... Pati nezinau ko noriu doh.gif Bet cia yra tokia dovana - knygute ir noriu, kad butu daili isore rolleyes.gif

Labai lauksiu pasiulymu 4u.gif 4u.gif

Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2007 12 10, 01:13)
Sveikos 4u.gif
Norejau paklausti, gal kuri veleja (tinka ir megeja bigsmile.gif) galetu man pagelbeti uz atlygi be abejo blush2.gif

Reikia paprasta plona sasiuvini kazkaip isdekoruoti ax.gif Nezinau, galbut kaip koki atskira idekla padaryti, kazkaip mandrai apvelti ar tik detale kokia... Pati nezinau ko noriu doh.gif Bet cia yra tokia dovana - knygute ir noriu, kad butu daili isore rolleyes.gif

Labai lauksiu pasiulymu 4u.gif  4u.gif

Kaunas

gali bandyt atskirai apvelt. 4u.gif
1.suvelk toki kilimeli paprasto popieriaus lapo formato.
2.palauk kol jis isdzius bigsmile.gif
3. ir paskui ziurek pagal ta savo sasviuvinio formata ir lankstyk, karpyk kaip tau tinka wink.gif

P.S. virseli paskui galesi pasiuvineti karoliukais ar subadyti su adatelem bigsmile.gif paskui pasakyk cia gera mano ideja ar nelabai g.gif jei ko nesupratai tai parasyk i az smulkiai isdestysiu tongue.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Telefonu deklai 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
viduxKLP darbelis tai labai gražus thumbup.gif ,tik fonas schmoll.gif

Atsakyti
aciu aciu lotuliukas.gif cia pas mane underground bigsmile.gif vienintele vieta kur geras apsvietimas, o ir originalumo netruksta
Atsakyti
ViduxKLP thumbup.gif lb grazu, o fono net nepastebejau uzsiziopsojus i toki grozi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erickaamerika: 04 sausio 2008 - 16:08
As vakar ir veliau dekla telefonui ,bet gavosi truputi per trumpas ir siek tiek per platus ,tai panaudosim kaip dekla raktams thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 07 sausio 2008 - 20:35
na ir as pasirodysiu blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rankine su aguonom man labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 08, 00:00)
na ir as pasirodysiu blush2.gif

Gražūs darbeliai ax.gif
Atsakyti