Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(zeniania @ 2009 12 22, 22:01)
Nu nerealus grozis  4u.gif  Pagarba  drinks_cheers.gif

Aciu 4u.gif , man ir patimko ax.gif , nes sia deze padariau nuo a iki z rolleyes.gif Ispradziu suklyjavau ir sutvirtinau stai toki karkasa dezutei, o po to viska apveliau flirt.gif

user posted image

Tai dezute gavosi nors ir dydele, bet labai lengvute smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė Oksyte tokį didelį ir gražų darbelį sukūrei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 12 22, 20:01)
Kaip apvelt virseli cia galima suprast is nuotrauku  mirksiukas.gif
http://loretablog.bl...k-tutorial.html

O as stai pabandziau dezute padaryti ir apvelt, tokia Kaledine tematika  biggrin.gif 


labai grazi ideja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 10 26, 20:30)

O cia idedu dar viena dekliuka. Ji veliau jau su karsiniu  ax.gif, tai man kazkaip paprasciau su juo, kazkaip labiau pasiduoda mano norams  smile.gif 

user posted image


koks grožis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oksyte, jusu darbeliai labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 10 05, 15:18)
Jumi grazus komplektukai  thumbup.gif Na is tokios profesionales, kitko, manau, ir tiketis neverta  mirksiukas.gif  4u.gif

O stai ir mano tase  ax.gif
user posted image

user posted image
user posted image




Nuuuuuuuu suuuuuupeeeer pirma kart issiziojau pamaciusi blush2.gif bigsmile.gif 4u.gif
kokia cia medziaga ivelta? pasakok viska! blush2.gif
Atsakyti
Be galo dekoju mergaites uz tokius siltus ivertinimus wub.gif aciuks.gif Po to tik sparnai kyla ir norisi kurti, kurti, kurti... wub.gif Aciu visoms oro_buckis.gif

QUOTE(batuke @ 2010 01 08, 01:44)
Nuuuuuuuu suuuuuupeeeer pirma kart issiziojau pamaciusi blush2.gif  bigsmile.gif  4u.gif
kokia cia medziaga ivelta? pasakok viska!  blush2.gif


Aciu 4u.gif

Kadaise turejau rudu atspalviu sali, ji cia ir panaudojau ax.gif Medziagos spalvele istikruju labai dekinga wub.gif bigsmile.gif O pacia tase kaip veliau, jau atrodo kazkur rasiau mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 08, 11:08)
Be galo dekoju mergaites uz tokius siltus ivertinimus  wub.gif  aciuks.gif Po to tik sparnai kyla ir norisi kurti, kurti, kurti...  wub.gif Aciu visoms  oro_buckis.gif
Aciu  4u.gif

Kadaise turejau rudu atspalviu sali, ji cia ir panaudojau  ax.gif  Medziagos spalvele istikruju labai dekinga  wub.gif bigsmile.gif O pacia tase kaip veliau, jau atrodo kazkur rasiau  mirksiukas.gif


nuvelt tai gal kaipnor nuvelciau, bet su siuvimu tikrai butu bedu , o cia taip profesionaliai atrodo liuks liuks liuks... smile.gif reik dazniau girt kad jus dazniau pamalonintumet reginukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 08, 23:25)
nuvelt tai gal kaipnor nuvelciau, bet su siuvimu tikrai butu bedu , o cia taip profesionaliai atrodo liuks liuks liuks... smile.gif reik dazniau girt kad jus dazniau pamalonintumet reginukais  4u.gif

Siut ir as nelabai moku blush2.gif , bet turiu nuostabia mama - siuveja wub.gif Tai pagelbeja kai reikai clap.gif

4u.gif
Atsakyti
Mano veltas tasiukas:
user posted image
Atsakyti
Gražios rankinės, o Oksytės paskutinė tai truksta zodziu blink.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visai numirojo cray.gif cray.gif cray.gif tasiuku temute. O as siandien kociojau savo pirmaji tasiuka . dabar dziuna ,o as kibsiu i pamsalo siuvima. ir tada jum parodisiu va kaip ok.gif
Atsakyti