Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Lepregonija, aciu 4u.gif

Karosimi, nebutina naudoti kilimeli, gali drasiai velt ir su burbuline plevele. Ja gali nupirkti statybiniu medziagu parduotuveje mirksiukas.gif

QUOTE(Sandra_SM @ 2009 10 26, 12:20)
bet kažkaip jaučiau, kad tau galima rašyti taip, kaip galvoju  smile.gif 

drinks_cheers.gif Zinoma ir ne tik galima, bet ir reikia mirksiukas.gif
Man yra be galo svarbi kiekviena nuomone thumbup.gif O kai pastebima kokie netikslumai, ar klaidos bigsmile.gif tos pastabos yra dar vertingesnes, nes privercia tobuleti rolleyes.gif

O cia idedu dar viena dekliuka. Ji veliau jau su karsiniu ax.gif, tai man kazkaip paprasciau su juo, kazkaip labiau pasiduoda mano norams smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sandra-sm- puikus dubenelis thumbup.gif:
man visgi bambukinis kilimelis nepakeiciami dalykai, su burbuline nemoku, gal del to neveliu dideliu dalyku, nes vien rankom trinti iki tobulumo neiseina, su burbuline isvis tik velima pradiniame etape isivaizduoju, o kokybisko didelio bambuko dar neaptikau smile.gif
Papildyta:
Oksyte - grazus tavieji dekliukai.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 10 26, 23:37)
burbuline isvis tik velima pradiniame etape isivaizduoju


Na taip wink.gif , as ir bambukini kilimeli, veliant turini daikta, tik pradzioje isivaizduoju. Nebent daznai vartyt ta veltinuka, kad "siuliu" neatsirastu g.gif
Ai, veltinis tuo ir zavus, kad gali naudoti viska kas po ranka pakliuva lotuliukas.gif Svarbu, kad rezultatas butu geras. Yra dar labai naudingas daiktas, kai reik damust - skalbimo lenta mirksiukas.gif

Dar mergaites, kas pradedat, nepamirskit pirstiniu mirksiukas.gif Is pradziu gal nepatogu, bet po to pripranti ir gerai thumbup.gif . O muilas labai dziovina oda doh.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus bandimai prasideda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 10 27, 09:16)
Na taip wink.gif , as ir bambukini kilimeli, veliant turini daikta, tik pradzioje isivaizduoju. Nebent daznai vartyt ta veltinuka, kad "siuliu" neatsirastu  g.gif

as bambuka naudoju tik tuomet kai jau rankomis esu isgloscius tiek, kad siuliu nebeatsiras. ta prasme nuemus nuo sablono, isglostineju, patrinu. ir kociojant visada lenkiu per kita linija.
Atsakyti
O aš pradėjau naudoti vien burbulinę plėvelę, kažkaip man su ja geriau veliasi ax.gif bet kaip sakant, laikas po laiko atrandi savo instrumentus, nes ilgą laiką prieš tai vėliau su bambuku biggrin.gif
Oksyte man antrasis telefono dėkliukas labiau patinka, ypač labai labai idomi gėlės kompozicija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2009 10 26, 13:56)
SVEIKUTES O AS NOREJAU PASITEIRAUTI. VELENT RANKINE REIKETU DIDESNIO BAMBUKINIO KILIMELIO . IS KUR GAUNAT blush2.gif


asdidesniems veltiniam naudoju bambukine zaliuze (nuemiau tuos visokius gelezinius dalykus). ji nera itin patogi naudoti, bet ivyniojus keleta kartu, veliasi gerai g.gif
QUOTE(Oksyte @ 2009 10 26, 20:30)


O cia idedu dar viena dekliuka. Ji veliau jau su karsiniu  ax.gif, tai man kazkaip paprasciau su juo, kazkaip labiau pasiduoda mano norams  smile.gif 



labai dailus abu dekliukai 4u.gif man grazi ta pilka variacija, ir karoliukai (jei tik jie nekliudys naudojant dekla g.gif ) o geles raudonumas labai gyvastingas rolleyes.gif
Atsakyti
Du mėnesius dalyvavau auksarankes.com vėlimo akademijoje smile.gif Šiandien jau pristatėme savo baigiamuosius darbus, kadangi visada čia pasirodau (pasimaivau jei yra dėl ko), idedu savo pirmąjį veltą rankinuką ir kepurytę ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandra_SM @ 2009 11 02, 15:51)
Du mėnesius dalyvavau auksarankes.com vėlimo akademijoje  smile.gif Šiandien jau pristatėme savo baigiamuosius darbus, kadangi visada čia pasirodau (pasimaivau jei yra dėl ko), idedu savo pirmąjį veltą rankinuką ir kepurytę  ax.gif


apranga mergelei uogelei bigsmile.gif grazu 4u.gif
Atsakyti
liabas ieskau kas nuveltu apvalu plokscia ant ilgos rankenos pilka rankinuka derinti stiliuka noriu prie veltos beretes su kazirku 4u.gif
Papildyta:
parasykit i az
Atsakyti
http://public.fotki....kine-pilka.html

bandau parodyti savo tašiuką.
(Išbandžiau gOOtės idėją įvelti akmenukus, labai patiko procesas...)
Atsakyti
Sandra_SM, labai zaismingas komplektukas wub.gif thumbup.gif
Egluzem, saunus rankinukas thumb_yello.gif dar ir keli akmenukai palikti thumbup.gif
Atsakyti