Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Lenkiuosi jusu kuribingumui ir darbstumui. Tiek visko noreciau ir as ismokti ir pasidaryti, tik kaip ta para ilgesne padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 10 05, 15:18)
O stai ir mano tase  ax.gif

labai idomus sprendimas g.gif tai pirmiausia pasiuvote rankine, o paskui ja apvelet? rezultatas tikrai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
oksyte, saunuole...as ir gilintis bijau i tai kaip tu cia padarei...galva visai nedirba smile.gif
Atsakyti
Oksyte kooooks nuostabiai gražus tašiukas thumbup.gif 4u.gif super!!!!
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif
Smagu kad patinka mirksiukas.gif
QUOTE(ziogelis2 @ 2009 10 19, 14:30)
labai idomus sprendimas g.gif tai pirmiausia pasiuvote rankine, o paskui ja apvelet? rezultatas tikrai labai grazus thumbup.gif


Viskas zymiai paprasciau wink.gif. Turejau odine rankine, ja isardziau ir detales panaudojau veltai rankinei smile.gif
Atsakyti
Sveiki brangieji,

O cia mano pirmas pabandymas nuvelt dekliuka telefonui smile.gif


user posted image

user posted image

Atsakyti
Labai gražus dėkliukas wub.gif
Atsakyti
Gražus Oksyte dėkliukas, bet arba čia tokia puri vilna atrodo, ar dėkliukas ir yra gan minkštas? smile.gif man norėtųsi labiau "kietesnio", bet jei jis ir yra kietas, tai tada labai apgaulinga vilna biggrin.gif 4u.gif

O aš noriu pasirodyti savo pirmuoju veltu dubenėliu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Wasara 4u.gif
Sandra_SM, idomus dubenelis thumbup.gif

QUOTE(Sandra_SM @ 2009 10 25, 22:04)
Gražus Oksyte dėkliukas, bet arba čia tokia puri vilna atrodo, ar dėkliukas ir yra gan minkštas?  smile.gif man norėtųsi labiau "kietesnio", bet jei jis ir yra kietas, tai tada labai apgaulinga vilna  biggrin.gif  4u.gif

Aciu uz savo nuomone bigsmile.gif 4u.gif Labai vertinu, kai nuosirdziai pasako savo nuomone wub.gif

Del tvirtumo galiu garantuoti, nes cia medziagele is abeju pusiu apvelta. O del kietumo net nezinau g.gif, nes neturiu su ku paliginti blush2.gif (Sedziu dabar ciupineju ta dekliuka lotuliukas.gif ) Seip vilna lyg ir gerai isivelus, veliau karsini, tik virsutiniam sluoksniui naudojau 18 mikronu pilka sluoksna. Tai gavos maisiukas is vidaus siurkstus o is isores pakankamai minkstas. 4u.gif O ar praktiskas galesiu pasakyt tik po kurio laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 26 spalio 2009 - 09:03
Ačiū Oksyte už komplimentą, ir ačiū, kad esi puikus žmogus, kuris nebijo išgirsti ir kritikos 4u.gif nors aš nekritikavau, bet kažkaip jaučiau, kad tau galima rašyti taip, kaip galvoju smile.gif
Tavo vėlimo sugebėjimais aš net neabejoju, tad gali būti, kad čia tik toks efektas nuotraukoj ax.gif blush2.gif aš irgi galvoju sau pagaliau nusivelti dėkliuką telefonui, galvoju užtenka kankinti jį rolleyes.gif
Pranešk, kaip nešiojasi kada mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKUTES O AS NOREJAU PASITEIRAUTI. VELENT RANKINE REIKETU DIDESNIO BAMBUKINIO KILIMELIO . IS KUR GAUNAT blush2.gif
Atsakyti
[quote=Oksyte,2009 10 25, 12:42]
Sveiki brangieji,

O cia mano pirmas pabandymas nuvelt dekliuka telefonui smile.gif
dėkliukas superinis bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif spalvinis sprendimas man labai labai mielas wub.gif
Atsakyti