Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

renefelt ,ežiuoles fantastiškos. thumbup.gif thumbup.gif kaip tik vakar namie pasimerkiau biggrin.gif
Atsakyti
Labai idomu ziureti, kai esi mates zmogu wub.gif ir "ciupinejai" jo darbelius thumbup.gif
Renefelt , tase be komentaru, tiesiog labai faina wub.gif thumbup.gif
Bet ir kiti darbeliai labai idmus bigsmile.gif .

O kokia paskirtis tu puoduku g.gif cia kaip dekliukai, ar galima dar kam pritaikyt ax.gif ?
Atsakyti
Dekui visoms.
Oksyte, tie puodeliukai kaip ir be rimtos paskirties. dariau su mintimi apie viena dama, kuri nemazai ruko, o darbe negali rankoj nesiotis cigareciu pakelio mirksiukas.gif O siaip tai i veltini perkelta Donatos (http://dailiojitekstile.tinkle.lt/) ideja - isigijau jos puikiu puodeliuku Kaledoms
[COLOR=yellow] (man visada darbai is esmes pasikeicia, kai pamatau ju autoriu "gyvai". Sakyciau geriau, kai nezinai koks jis ax.gif )[COLOR=yellow]

Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 08 10, 22:39)
[COLOR=yellow] (man visada darbai is esmes pasikeicia, kai pamatau ju autoriu "gyvai". Sakyciau geriau, kai nezinai koks jis ax.gif )[COLOR=yellow]

lotuliukas.gif matai kaip idomiai cool.gif
O as tai labai dziaugios kad daug ka "gyvai" pamaciau thumbup.gif Ir darbelius apziurejau bigsmile.gif . Kaip be butu nuotrauka neatspindi viso grozio schmoll.gif , ir visiskai neperduoda tos paslaptingos veltinio silumos wub.gif (cia as sneku apie tuos darbus, kurie nestampuojami, o daromi su kaifu biggrin.gif ) ...

Atsakyti
kavos puodeliai tai superiniai:) o jie cia seip dekoratyviniai? ar kokias stiklinaites, kad laikytu siluma, galima idet?
Atsakyti
Dekui.
Ju paskirtis g.b. ivairi - kosmetine, deklas telefonui, pinigeliams ar ranktams. Kabink prie dirzo, mesk i rankine, keliones krepsi ....
Atsakyti
nu renefel rankinės thumbup.gif aš jau sakiau paveikslai, o ne rankinės..... wub.gif
gražu ale aš vis ignybsiu, o būna ežiuolių baltų???? pas mane tai tokios rausvos...labai graži spalva, man miela....
o kaip tas šiboriukas darosi??? taip ir nesupratau kai Oksytė pasakojo, matyt ne tas galvoje buvo.... unsure.gif

čia mano toks tašiukas.... hihihi.gif po Renatos reiktų slėptis, mastau.gif
bet aš drąsi lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dangek @ 2009 09 10, 08:59)
nu renefel rankinės thumbup.gif aš jau sakiau paveikslai, o ne rankinės..... wub.gif
gražu ale aš vis ignybsiu, o būna ežiuolių baltų???? pas mane tai tokios rausvos...labai graži spalva, man miela....


sure, buna.
Echinacea purpurea alba vadinasi,- 'balta rausvoji ezhiuole' biggrin.gif
nors man renatos rausva atrodo... smile.gif
user posted image


grazhios tos jusu tashes....user posted image
Atsakyti
ale tiksliai būna...vau....
dar tokios savo šabakštyne neturiu...o norėč....
na man Renatos tarp rausvos ir baltos....ta ežiuolė, dėl to ir klausiu.....

bet ne tai svarbiausiai, vis tiek ji žavi.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangek: 10 rugsėjo 2009 - 10:16
dangek, tasiukas fainas bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(dangek @ 2009 09 10, 09:59)
o kaip tas šiboriukas darosi??? taip ir nesupratau kai Oksytė pasakojo, matyt ne tas galvoje buvo.... unsure.gif

Zinok Oksyte ir pati jau neprisimena lotuliukas.gif Dariau tik ta veninteli karta cool.gif, net pati stebiosi, kaip man cia taip gavosi lotuliukas.gif .
Cia kazkada bandziau Kerpenai paaiskint, tai gal ir Tau pades mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...&p=23819878

O seip visa vasara, apart aguonu prie vilnos net neprisilieciau blink.gif . Kazkaip nebvo noro schmoll.gif . O stai pries kelias dienas dezute apveliau bigsmile.gif , tai vel toki kaifa pajutau thumbup.gif . Matyt ruduo daro savo ax.gif
Papildyta:
Stai dar radau senas nuotraukas salio is "blogos puses"

user posted image

o cia guziukai is arti smile.gif

user posted image

Gal ir nuotraukos pades truputeli mirksiukas.gif
Atsakyti
MAčiau tuos "puodukus" prieš gerus metus kažkokios užsienietės galerijoje. Ji daro tokius puodukus, tada aukštus puodukus (labiau pailgus) ir skiautines tašes, tokias dažniausiai milžiniškas. Tikiuosi, ji nepastebės lietuvių auksarankių darbelių smile.gif
Atsakyti
Sveikos brangiosios 4u.gif
Na stai padariau viena dovanele, o kur ideti parodyt net nezinau g.gif . Cia ne tai kad dekliukas, tiesiog apvelta dezute, tai gal ir cia tiktu mirksiukas.gif

zodziu mano "Netyciukas" ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti