Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(renefelt @ 2009 06 07, 13:46)


Renefelt, kas tave ismoke kurti tokias grozybes, gal turejai gera mokytoja?
Atsakyti
Mano mokytojas - internetas thumbup.gif ir eksperimentai mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif ,kaip ir mano mirksiukas.gif


renefelt
,pakalnutes fantastiškos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 08 birželio 2009 - 20:54
Renefelt apakt galima nuo tavo rankinių grožio, niekaip negaliu atsižiūrėt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2009 06 10, 19:58)
Renefelt apakt  galima nuo tavo rankinių grožio, niekaip negaliu atsižiūrėt wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Va-je -tau--nu nerealus grazumas clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Renefelt, tikrai nuostabu wub.gif tiesiog piesiniai is veltinio. atrodytu lyg koks atvirukas perkeltas ant rankines 4u.gif 4u.gif Esu suzaveta ir jau nebe pirma karta smile.gif
Atsakyti
aciu visoms uz grazius zodzius.
O stai mano keli paskutiniai darbeliai.
user posted image user posted image user posted image user posted image

Pirmieji du darbai - nuno su priveltom kavos pupelem ir arbuzo seklom. Akiniu deklas- sirsiu namelis - kazkoks netvarkingas sibori technikos bandymas. Na ir geles -eziuoles
Tikiuosi, negausiu pylos,kad per dideles foto?smile.gif
Atsakyti
kokie saunus darbeliai thumbup.gif bet labiausiai suzavejo piesinys ant rankines wub.gif wub.gif thumbup.gif net neisivaizduoju kaip sugebi padaryt tokius sedevrus wub.gif
Atsakyti
Aleliūja wub.gif Netekau amo....Rankinė kaip visada FANTASTIŠKA. Nėt tokių žodžių, jai apibūdinti schmoll.gif Dar puodukai labai patiko bigsmile.gif Pralinksmino smile.gif
Atsakyti
Nu šakės bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Renefelt, kiekvienu sykiu sugebi nustebint wub.gif
Atsakyti
Jeigu nebūčiau mačiuosi nė vieno Renefelt darbo "gyvai", pagalvočiau, kad čia kažkoks akių dūmimas - juk neįmanoma iš veltinio tokio nuostabaus paveiklo išgauti - klydau g.gif
Nuostabūs darbai ką ir bekalbėti, einu dar pažiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Dekui dekui! Esu pamaloninta jusu emocijomis 4u.gif
Atsakyti