Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Mano nuomone, reikėtų kreiptis tiesiai į renefelt. Ir turbūt visos man pritars 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 05 18, 23:34)
Doseth, gerai kai yra ka tobulinti. jei nebutu butu "kapiec":)

O cia truputi saldumo tongue.gif
user posted image user posted image



ZEMAI LENKIU GALVA!!!!IR LABAI JUSU ATSIPRASAU verysad.gif
Jezau kokia geda!!!! doh.gif JUSU rankines radau per Google paveikslelius, taip patiko kad visom draugem ir bendradarbem issiunciau paziureti....leidau sau dar paryskinti nuotraukas ir idejau i tema "Viskas apie rankines" noredama kartu su kitomis pasidziaugti kokias grazias ir vasariskas atradau internete rankines, dar pridurdama kad ieskau zmogaus kas galetu man tokia padaryti ir lauksiu rekomendaciju ..kadangi naujoke esu tai ne neitariau, kad cia yra mamyciu kurios velia pacios ir visai netycia radau sita veltinio temele.. tada neskaitydama teksto o tiesiog skubedama greitai viska permeciau akimis IR DAR NET atsimenu pamaniau, kad smagu jog kazkam ir "Mano neva ATRASTOS is Goggle" rankines taip patiko, kad jas sudejo ir sioje temoje kaip parodomasias tiesiog, nes juk veltinio tema... doh.gif O svarbiausia, KAD nu ir VEL apsizioplinau idedama skelbima ir prasydama, kad kas nors is Jusu galetu nuvelti BUTENT TOKIA rankine...pamaciusi komentara kad reiktu kreiptis i RENEFELT apsidziaugiau, susiradau Ja ir pries parasant norejau paziureti gal netycia rasiu jos darbeliu kokiu, kur nors cia forumuose..radusi tema skaiciau viska NUOSIRDZIAI nuo pat pradziu...besigrozedama jos paciais pirmaisiais darbeliais... O KAI galiausiai pamaciau, kad siu GROZYBIU SAVININKE ir yra RENEFELT ir NEGANA to dar ir forumas tas pats kur pati paskelbiau prasyma, kad kuri nors nuveltu JOS unikalu kurini, VA TADA patyriau soka ir didele geda!!!!
Mistika kazkokia sitaip apsizioplinti.. doh.gif baisu nu.. doh.gif verysad.gif

JUSU darbai pakerejo visus zinokit kam tik parodziau blush2.gif


Prasyti JUSU jau nebedrasu man dabar... verysad.gif 4u.gif

Mane guodzia tik vienas dalykas, aciu dievui kad nei viena mergina kiek skambinau ir ieskojausi per ivairius internetinius puslapius.. neapsieme velti sitos rankines nes pasirode sudetinga joms labai...nes TIKRAI BUCIAU IDEJUS CIA NUOTRAUKA IR PASIDZIAUGUSI SAVO GRAZUOLE RANKINE bei paprasiusi JUSU ivertinti ar kruopsciai padaryta, Jusu akimis.. doh.gif verysad.gif unsure.gif blink.gif



norejau atsiprasyti Viesai o ne per A.Z. tikiuosi neuzpyks VYLNOS kambarelio Gyventojos uz bereikalinga siukslynyma verysad.gif SEKMES MERGAITES unsure.gif




Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif koookios emocijos biggrin.gif
prashyk renefelt,- manau, tikrai tau nuvels tokia rankine smile.gif
juk nieko bloga taip susizhavet biggrin.gif
Atsakyti
Net israudau blush2.gif , kiek emociju! Tik va, neveliu as is juodos vilnos schmoll.gif Nezinau,kaip cia perlipti per savus pazadus g.gif
Atsakyti
naujas darbas. pakalnutes.
user posted image user posted image
Atsakyti
PASAKA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nerealu:) atrodo įspūdingai..... wub.gif
Atsakyti
renefelt turiu taves toki klausimuka,o tu i tasytes siuni pamosala ar taip ir palieki naturaliai viska vilna?
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 06 06, 22:20)
naujas darbas. pakalnutes.
user posted image user posted image

ai ai ai, nu pasaka kazkokia wub.gif wub.gif wub.gif
saunumelis thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras 4u.gif
BabyGrite, pardavimui siunu pamusalus ir uztrauktukus (arba pagal pageidavima iveliu magneta). O savo tasytes palieku be pamusalo - man taip mieliau smile.gif
Atsakyti
kaip suprast magneta??? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
magnetinis uzsegimas. Pvz http://www.rankdarbi...04e75fa6c19922e
Atsakyti