Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(kamejute @ 2007 09 01, 18:14)
Jowwwita, tavo baciukai super  thumbup.gif

Ačiukas, Kamejute blush2.gif . Mielai galėčiau nuvelti biggrin.gif
Atsakyti
šakės...mamytės-koks grožis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 06 rugsėjo 2007 - 15:41
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 08 02, 22:50)
sveikos... turiu uzduoti jums...  biggrin.gif issiaiskinkite kaip tos "bangeles" pritvirtintos prie rankinuko  blush2.gif user posted image


O tai aš šitą rankinę vakar mačiau ''gyvai'' Europoje tongue.gif Prisipažinkit, kuri ją turite? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 09 06, 17:06)
O tai aš šitą rankinę vakar mačiau ''gyvai'' Europoje  tongue.gif  Prisipažinkit, kuri ją turite?  bigsmile.gif


Sizikė turi padovanojo jai bonbonkė lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif rankinė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 09 06, 17:06)
O tai aš šitą rankinę vakar mačiau ''gyvai'' Europoje  tongue.gif  Prisipažinkit, kuri ją turite?  bigsmile.gif


Ooo blink.gif mane kažkas pastebėjo lotuliukas.gif aha, dar ir Lietuvos saulelė buvo kartu mirksiukas.gif Liuks rankinė, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 09 12, 14:06)
Ooo  blink.gif mane kažkas pastebėjo  lotuliukas.gif aha, dar ir Lietuvos saulelė buvo kartu  mirksiukas.gif Liuks rankinė, ar ne?  mirksiukas.gif


tave ne vakar matė, o 09.05 mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaičiau visą temą,bet vistiek nesupratau kap nuvelt mini krepseli-maišelį? na suprantu susidedi vilna veli,bet kaip lygūs kraštai gaunasi?ir kaip abi dalis sujungt?ta prasme priekį ir nugarą blush2.gif klausimai gan kvaili,bet man nesuprantami blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 09 16, 01:12)
perskaičiau visą temą,bet vistiek nesupratau kap nuvelt mini krepseli-maišelį? na suprantu susidedi vilna veli,bet kaip lygūs kraštai gaunasi?ir kaip abi dalis sujungt?ta prasme priekį ir nugarą blush2.gif  klausimai gan kvaili,bet man nesuprantami blush2.gif

sveikute,
klausimas nekvailas schmoll.gif , bet jau nemažai temų buvo kalbėta ax.gif .
berods 2 ar 3 temoj yra pamokymų ir pavyzdžių, kaip velti įvairius daiktus. 4u.gif
Nepatingėk pasiskaityti ir sėkmės veliant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jowwwita @ 2007 09 17, 22:06)
sveikute,
klausimas nekvailas schmoll.gif , bet jau nemažai temų buvo kalbėta ax.gif .
berods 2 ar 3 temoj yra pamokymų ir  pavyzdžių, kaip velti įvairius daiktus. 4u.gif
Nepatingėk pasiskaityti ir sėkmės veliant smile.gif

aciu einu skaityti drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia siaip , prie tasiuku , dekliuku pagalvojau tiks ... smile.gif

http://www.witteenge...en/de_index.asp
Atsakyti
Kaip turėtų atrodyti paprasčiausios piniginės šablonas? smile.gif
Atsakyti