Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(Litwool @ 2009 05 10, 17:11)
Tikrai renefelt rankine nepakatrojamo grozio  wub.gif
ir seip visu darbeliai labai grazus

Litwool,cia reklama daraisi su savo vilna?,kad cia pripiškinai tu zinuciu.. unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 05 08, 09:25)
Kokiu puikiu dekliuku prikuret! Smagu!

O cia mano  paskutinis darbas (tik slapias velimas):
user posted image user posted image
Naudota: vilna, linas

Kazkas nerealaus thumbup.gif thumbup.gif
o man tas atvarteles patinka ir net labai. Turbut viskas priklauso nuo skonio smile.gif
Super rankine thumbup.gif
O kaip atrodo vidus? su pamusalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELYNA PAUKŠTĖ: 10 gegužės 2009 - 21:16
QUOTE(VVeltinis_ @ 2009 05 10, 08:59)
labai jau Dosetiska ........... ax.gif


šį vardą, reikia naudoti labai atsargiai, galima ir įžeisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantukė @ 2009 05 12, 09:56)
šį vardą, reikia naudoti labai atsargiai, galima ir įžeisti  biggrin.gif

NA JAU NA JAU ax.gif
Atsakyti
Nėra čia kuo girtis labai blush2.gif parprastas darbelis palyginus su valandiniais ornamentu dėliojimais , bet visgi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2009 05 15, 10:31)
Nėra čia kuo girtis labai  blush2.gif  parprastas darbelis palyginus su valandiniais ornamentu dėliojimais , bet visgi

O kaip originalu thumbup.gif
Papildyta:
Mergaites, o jus visada su pamusalu tases darot, ar galima ir be jo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 15 gegužės 2009 - 11:12
Aš asmeniškai visada , nes visgi siuvinėjimas matytusi kitoj pusėj, o ir kažkuri yra pasakius, kad rankinė be pamušalo, kaip žmogus be apatiniu lotuliukas.gif .Bet manau galima ir be ax.gif
Atsakyti
Katinyti, ne trukme, o rezultatas dziugina stebetoju aki.
Nors niekada nebandysiu neigti posakio "ne keliones tikslas, o pati kelione yra svarbu" mirksiukas.gif
Atsakyti
Svarbiausia daryti ,kas širdžiai miela, tada ir stebėtoju akys džiugios . Tiesiog nesugebėjima ilgai dėliot ornamentu bandau kompensuoti siuvinėjimais lotuliukas.gif , bet pažiurėti i sugebančio žmogaus sudėliotus širdis džiaugiasi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Matau šaukiatės manęs biggrin.gif
Gržbyliauti nemėgstu, o teisybė kartais drasko širdi, tai patylėsiu rolleyes.gif
O renefelt turiu ką pasakyti ir žinau kad daugialis tam pritaria wub.gif tobulas piešinys, tobula forma, spalvu gama puiki. Vienu žodžiu thumbup.gif
Na šią formą pamėgo daugelis vėlėjų ir nemanau kad tai blogai, galbūt dar daugiau nežino kaip darosi rankena ax.gif ateikit ir aš parodysiu mirksiukas.gif
O dėl atlapuko, jis puikus. Tik gal pačios gėlės galėjo užbaigti jo kraštus, ir klojant atlapuką nereikia kloti storai kaip pačią rankinę. Tada ranine ir atrodys lengvesnė. Nors man ji neatrodo sunki mirksiukas.gif
Atsakyti
Doseth, gerai kai yra ka tobulinti. jei nebutu butu "kapiec":)

O cia truputi saldumo tongue.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renefelt: 18 gegužės 2009 - 21:35
Niu koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif Pasaka!!!
Atsakyti