Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

na, as vis dar apstulbusi nuo rankiniu grozio blush2.gif kuo toliau - tuo dailiau..ir dekorai, ir formos thumbup.gif: apie renefelt akvarelinius gabumus jau ir zodziu neberandu smile.gif nuostabu cia viskas!
Atsakyti
Renefelt, ploja.gif kai pamaciau, taip ir tebesedziu, kaip galerijoj prie paveikslo...negaliu atsiziuret. Beja, kaip idomiai atvartas darytas.... thumbup.gif
Atsakyti
renefelt nuostabi rankine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
renefelt-negaliu praeit tylomis, pasaka-o ne rankinė wub.gif
Neįsivaizduoju-kaip tu išdėlioji taip tapybiškai? ir taip, kad gėlės visai ne plokščios atrodo, visas paveikslas-tarsi trijų dimensijų thumbup.gif
Atsakyti
Renefelt, nuostabus paveikslas, bet man tas atvartas kažkodėl kliuna, nezinau, bet kelis kart atsiverčiau pažiurėt rankine ( antra karta galvoju gal mane apgavo nuojauta), bet visgi man cia jis apsunkina rankine ( tik prašau neisižeist čia mano tokia nuomonė).Šiaip viskas labai gražu, bet gal tada rankenos ne tokios reikėjo ar ka blush2.gif ax.gif .Bet gėlės tai tavo stichija, jos tokios gyvos , tikros thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 05 08, 09:25)
Kokiu puikiu dekliuku prikuret! Smagu!

O cia mano  paskutinis darbas (tik slapias velimas):
user posted image user posted image
Naudota: vilna, linas

truksta zodziu ...kaip viskas tvarkinga ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms pagyrusioms mano darba, o ypac Katinyciui uz tikslia ir motyvuota kritika
QUOTE(Katinytis @ 2009 05 09, 10:54)
<...> bet man tas atvartas kažkodėl kliuna, nezinau, bet kelis kart atsiverčiau pažiurėt rankine ( antra karta galvoju gal mane apgavo nuojauta), bet visgi man cia jis apsunkina rankine <....>
Man tas atvartas irgi per sunkus:( Ir dar ta asimetrija doh.gif man nepatinka - ji cia visai netinka suteikia svori, kurio nereikia visai. Kitos tokios tai jau nedarysiu ne uz ka tongue.gif - is klaidu mokausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renefelt: 09 gegužės 2009 - 10:48
As tik tyliai groziosi gelytem wub.gif . Kazkur interneto platybese jau buvau uztikus renefelt pamokele. Jau tada zavejausi Tavo darbeliu, o ir dabar nuo gelyciu negaliu akiu atsitraukt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 05 08, 09:25)
Kokiu puikiu dekliuku prikuret! Smagu!

O cia mano  paskutinis darbas (tik slapias velimas):
user posted image user posted image
Naudota: vilna, linas

labai jau Dosetiska ........... ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Matyt, Doseth sode sveciavausi, kai obelys zydejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renefelt: 10 gegužės 2009 - 09:02
QUOTE(renefelt @ 2009 05 10, 10:01)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Matyt, Doseth sode sveciavausi, kai obelys zydejo mirksiukas.gif

ale tikrai smile.gif

p.s. kokia grazi interpretacijos dalele thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai renefelt rankine nepakatrojamo grozio wub.gif
ir seip visu darbeliai labai grazus
Atsakyti