Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Ievuschka,
ačiū už patarimą ir nuorodą aciuks.gif Lyg ir pamenu, kad sodo prekės kažkokių tinklelių turi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 03 16, 20:25)
ievuschka, aciu  4u.gif
Net nezinojau, kad reikia deti toki pakietinima  g.gif Reiktu kada pabandyt koki rankinuka nuvelt  rolleyes.gif


Aš nesu niekada dėjus tokio pakietinimo, vieną kartą tik į platesnį dugną dėjau kažkokį neypatingai kieto plastiko gabalą (formą žirklėmis išsikirpau). Šiaip visuomet siūdavau tik pamušalą. Bet jei dugnas-platus, manau-pakietinimas tikrai nepakenktų.

Chuliganka - nėr už ką smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norėjau paklausti, rankinei velti, kuri vilna labiau tinka - sluoksna ar karšinys?
Atsakyti
QUOTE(Blackgate @ 2009 03 17, 10:40)
Laba diena,
Norėjau paklausti, rankinei velti, kuri vilna labiau tinka - sluoksna ar karšinys?

Tinka ir tas, ir tas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnužė: 17 kovo 2009 - 14:52
Ievushka, sveikinu su puikiu straipsneliu Kraiteje 4u.gif 4u.gif
Ar as praziurejau, ar is tiesu niekur nepasigyrei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 03 17, 18:04)
Ievushka, sveikinu su puikiu straipsneliu Kraiteje  4u.gif  4u.gif
Ar as praziurejau, ar is tiesu niekur nepasigyrei? g.gif


Ai, ką jau čia... ax.gif mano temelėj skelbimų lentoj buvo pareklamuota mirksiukas.gif Tik ne Kraitėj, o "Šeimininkėj" (kovo 12d.) ir dar Delfyje tas pats straipsniukas įdėtas, tik nuotraukos senos ... (delfi)
Atsakyti
4u.gif Nuoširdžiausi sveikinimai,labai gražus straipsnis 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal žinot kur apvalių bambukinių rankenų rankinukui Vilniuje galima būtų nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackgate @ 2009 03 18, 09:59)
Laba diena,
Gal žinot kur apvalių bambukinių rankenų rankinukui Vilniuje galima būtų nusipirkti?  ax.gif


Kažkokių rankenų esu mačius Pasidaryk Pats siuvimo reikmenyse, nors dabar gerai neatsimenu ar apvalios buvo, gal pusapvalės g.gif
Atsakyti
sveikos...seniai cia besivaidenau, bet velimo nepamirstu. Ikeliu neseniai daryta savo rankine...

user posted image
Atsakyti
Silke šauniai padirbėjai thumbup.gif
Rankinė verta dėmesio wub.gif
Man tai labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Labai graži rankinė, dar viena vėlėja su dailininkės gabumais wub.gif

O rankena tuščiavidurė?
Atsakyti