Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(Kerpena @ 2009 03 14, 11:26)
Kaip gerai atrodo tas dėklas dūdai  smile.gif
Tu čia jį ant pačios dūdos suformavai? Nes tokius siauru/mažus daiktus labai sunku būna tinkamai suformuoti 4u.gif


Neformaavu ant dūdos, tik pačiam gale drėgna buvau užtraukus ir biški tarp delnų patryniau.. bijojau kad dūda sušlaps, dar negros paskui. Ir taip palei užsakymą iš sostinės vežėm ta dūdą . ax.gif
Atsakyti
Tylus nedidelis komentaras del vibro masinos wink.gif Ja dirbant kavos nepagersi biggrin.gif Tik labai keistai skamba tie komentarai apie tai kad daiktas prie kurio prisilies elektrinis prietaisas tai jau nebe ranku darbas ir i ji sirdies nesudedi. Taip gali rasineti zmogus kuris mazokai reikalu su veltinio velimu turi. Aisku galiu ir klysti, bet manau kiekviena veleja,daug velianti daznokai pasvajoja apie bent jau minimalu savo darbo palengvinima wink.gif Juk ir zole pjauname elektrinemis ir visokiomis kitokios zoliapjovemis o ne dalgiais . Nebent priklausom kaip Uups minejo kitoj temoj kokioms nors sektoms,organizacijoms arba bendzinas baigesi ir elektros ner o zole verkiant nupjauti reikia tongue.gif Idomu paskaitineti atgijusias veltinio temas bet moderatore tureti atkreipti demesi ir sureaguoti kad zmogus prasosi geroko ispejimo todel kad informacijos susijusios su veltiniu nepateika jokios patirties praktikos ir pan nera.
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius. 4u.gif Tai pirmi darbai... tikiuosi kaip nors tą dekorą užveikti. Kol kas tikrai jis mane valdo , o ne aš jį.... ax.gif
Atsakyti
[quote=Lepregonija,2009 03 13, 12:32]
Kaip man mėgėjau tai labai gražu, ir spalvos tokios gyvos smile.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, aš su praktiniu klausimu, gal kuri jau patirties tokiam dalyke turi.. Nuvėliau tašę platesniu dugnu. Gal galit patarti, kaip tą dugną sutvirtinti, kad benešiojant ją neišsitemptų ir nesuplonėtų? Kažkaip nesinori, kad rankinė prarastų formą.. Ir manau, kad būtent taip po kurio laiko ir bus, jei nieko nedarysiu, nes mano kas dieną nešiojama irgi turėjo šiokį tokį išformuotą dugnelį, kurio beveik nebeliko.. g.gif
Atsakyti
O sintetine vilna nesivelia? g.gif
Atsakyti
Kas yra sintetinė? g.gif
Vilna su sintetikos priemaišom - ne schmoll.gif
Atsakyti
Gaila, mociute jos maisus turi verysad.gif
Atsakyti
Tai tu pati isbandyk. Paimk sruogele ir belekaip patrink tarp rankų su karštu vandeniu ir muilu. Pasimatys, ar kimba vilna, ar ne. O jei šlapiai nesivelia, tai gal su kamšymo adata velsis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2009 03 16, 14:30)
Mergaitės, aš su praktiniu klausimu, gal kuri jau patirties tokiam dalyke turi.. Nuvėliau tašę platesniu dugnu. Gal galit patarti, kaip tą dugną sutvirtinti, kad benešiojant ją neišsitemptų ir nesuplonėtų? Kažkaip nesinori, kad rankinė prarastų formą.. Ir manau, kad būtent taip po kurio laiko ir bus, jei nieko nedarysiu, nes mano kas dieną nešiojama irgi turėjo šiokį tokį išformuotą dugnelį, kurio beveik nebeliko..  g.gif

Veltos tokios neturėjau, tačiau esu "pasigaminus" porą nertų vašeliu. Į abi dėjau iš plastiko išpjautą dugnelį- karštais klijais klijavau prie dugno, o tada jau siuvau pamušalą.
Atsakyti
Chuliganka, turiu tokią nuorodą išsisaugojus, kaip įsiūti veltai rankinei pamušalą, tai ten dar deda tokį plastikinį tinklelį, yra angliškas aprašymas, žvilgterk čia:

Rankinės pamušalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 16 kovo 2009 - 19:57
ievuschka, aciu 4u.gif
Net nezinojau, kad reikia deti toki pakietinima g.gif Reiktu kada pabandyt koki rankinuka nuvelt rolleyes.gif
Atsakyti