Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Aciu dar karteli visoms.
QUOTE(vinipukas @ 2009 03 07, 16:44)
<...> O visą tą grozį palaipsniui dėdama sluoksnius ir išgavai ar čia kaip g.gif . Čia viską dėjai iš akies ar pagal kažkokį tai pvz.? <..>

Dejau pagal piesini. T.y. turejau piesini i ju ziurejau ir deliojau. Dejau sluoksnelis po sluokenelio. Vis prispausdama per tinkleli ir pasiziuredama kas ir kaip. netinka - sluoksneli nuimu. Tinka - einu toliau.
Atsakyti
deklai laisva forma biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 10 kovo 2009 - 21:56
Aristokrate, pagirtinas produktyvumas. Tik tiek, kad tobulėjimo net šitiek privėlus nesimato jokio.. Darbeliai nei tiesesni, nei gražesni, nei įdomesni nepasidarė. Tiesiog visi praktiškai vienodi. Gal per mažai stengiesi ir tik kepi kaip blynus, štampuoji? Suprantu, kad "laisva forma", bet vis tiek..
Galbūt per mažai širdies įdėta, dėl to man ir negražu. Nepyk už kritiką, tiesiog šį kartą negalėjau nepasidalinti savo pastebėjimais.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, prisižiūrėjau aš čia visokių grožybių ir užsikrėčiau veltinukais ax.gif Pamėginau nuvelti dėkliuką, štai kas man gavosi blush2.gif user posted image
Atsakyti
Lepregonija - spalvingas įdomus dėkliukas, bet įžiūrėti detalių praktiškai neįmanoma.
Įdėk didesnę nuotrauką mirksiukas.gif

O dėl masinės gamybos dėkliukų-sutinku su renefelt ir Chuligankos nuomonėmis drinks_cheers.gif Pati nemėgstu atmestinai ką nors daryti, ir kitais belekaip atliktais darbais nesižaviu...

Aristokratė- o tu čia ne viena vėlei? (klausiu, nes kalbi daugiskaita). Žinoma, po tokio darbo, tikrai daug atrandama ir suprantama, kur kokios klaidos, kur galima kitaip, geriau, lengviau padaryti ir pan. Linkiu ateityje pasinaudoti šia patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 03 12, 21:08)
Lepregonija -  spalvingas įdomus dėkliukas, bet įžiūrėti detalių praktiškai neįmanoma.
Įdėk didesnę nuotrauką mirksiukas.gif

O dėl masinės gamybos dėkliukų-sutinku su renefelt ir Chuligankos nuomonėmis  drinks_cheers.gif Pati nemėgstu atmestinai ką nors daryti, ir kitais belekaip atliktais darbais nesižaviu...

Aristokratė- o tu čia  ne viena vėlei? (klausiu, nes kalbi daugiskaita). Žinoma, po tokio darbo, tikrai daug atrandama ir suprantama, kur kokios klaidos, kur galima kitaip, geriau, lengviau padaryti ir pan. Linkiu ateityje pasinaudoti šia patirtim  mirksiukas.gif


tai zinoma, kad ne mirksiukas.gif biggrin.gif .

Masine kuryba buvo tam, kad zmogus galetu pasirinkti/pasigrozeti mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 12 kovo 2009 - 21:16
QUOTE(Aristokratė @ 2009 03 12, 20:56)

Darbai yra iki galo isbaigti  biggrin.gif . Velimas yra jau seniai ismoktas, veliant visada atsiranda ideju, kaip tai tobulinti  thumbup.gif


Aristokrate, man iškilo klausimas - kaip senai jau Jūs veliate? Rašote, kad vėlimas jau seniai išmoktas g.gif
Atsakyti
manau, kad ji norėjo pasakyti "buvau vėlimo kursuose" rolleyes.gif

vėlimo išmokti negalima, tik susipažinti su technologija... ir ne kiekvienai vėlėjai pavyksta rasti bendrą kalbą su vilna ax.gif

kaziuko mugėje ir SM forume tikrai nekokybiškų darbų mačiau, bet tikiuosi, kad tai praeis su patirtimi cool.gif arba iš viso praeis rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=ievuschka,2009 03 12, 22:08]
Lepregonija - spalvingas įdomus dėkliukas, bet įžiūrėti detalių praktiškai neįmanoma.
Įdėk didesnę nuotrauką mirksiukas.gif

Tikrai nuotrauka visai maža, nieko nesimato, meginu įdėti didesne, tikiuosi ne bus per didele blush2.gif user posted image
ir dar vienas broliukas dėkliukas ax.gif user posted imageuser posted image
Kadangi tai mano pirmieji pabandymai, tai labai norėčiau sužinoti savo klaidas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Visgi vėlimas gana užkrečiantis dalykas. O ir geras relaksas...Rodau savo pirmuosius dėkliukus telefonams.
1.darbas -tas ryžas, biški kreivas viršus..... blush2.gif
2. darbas -mėlynas greta ryžo.
3. darbas - dėkliukas su gumute...sėkmingai tampomas .
4. darbas - dėklas dukros dūdai...
Na pakolkas tai viskas, ką sukurpiau naktimis...
user posted image .. user posted image ..user posted image ..
Atsakyti
Kaip gerai atrodo tas dėklas dūdai smile.gif
Tu čia jį ant pačios dūdos suformavai? Nes tokius siauru/mažus daiktus labai sunku būna tinkamai suformuoti 4u.gif
Atsakyti
Kokios cia diskusijos verda blink.gif
Sutinku su tuo, kad geriau visai nedaryti, nei daryti bet kaip. As ir pati nesilieciu prie vilnos jei ta diena rankos nekyla ar nuotaikos nera, juk tai yra kuryba, o kurti reikia su ikvepimu. Buna dienu, kad tiesiog delnai niezti kaip norisi kazka padaryti, vat tada ir iseina graziausi ir mieliausi darbeliai ir tikrai ne atmestinai padaryti smile.gif
Atsakyti