Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Naujas darbas. Nuoraukos su blicu iir be ax.gif
user posted image user posted image user posted image

Vilna, silkas, linas. Tik slapias velimas. Jokiu badymu adata ir jokiu "prefelt'u" tongue.gif

Atsiprasau,kad nuotraukos didokos. Bet,jei pasirenku "small" - tai jos labai mazos, o va "medium" kaip ir par dideles schmoll.gif
Atsakyti
renefelt, čia jau ne rankinė, o tikras paveikslas.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 03 04, 16:47)
Naujas darbas. Nuoraukos su blicu iir be ax.gif


Vilna, silkas, linas. Tik slapias velimas. Jokiu badymu adata ir jokiu "prefelt'u" tongue.gif

Atsiprasau,kad nuotraukos didokos. Bet,jei pasirenku "small" - tai jos labai mazos, o va "medium" kaip ir par dideles schmoll.gif


Galėtų būti ir didesnės mirksiukas.gif
O visos rankinės nuotrauka-tai tikrai per maža (marš didesnę įdėt mirksiukas.gif )

Aš be žodžių nuo tokio grožio ohmy.gif swoon.gif mega_shok.gif
Atsakyti
renefelt, stebuklus tveri... thumbup.gif
suprantu, kad liaupses atsibode, bet kitu zodziu kaip -stebuklas, meistriskumas, siluma, geris...nerandu... wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif Tiesiog tai buvo .....ne uzsakymas - uztat ejosi legvai ir rezultatas geras blush2.gif
Atsakyti
Nuostabi Renefelt rankine wub.gif .
Man rodos, reikia moketi akvarele lieti, kad tokį sudėtingą paveikslą iškloti.
Rankinė labai tiks romantiškai poniai ar panelei.
Įdomu kiek laiko užėmė paveikslo sudėliojimas?
Atsakyti
Oi, kokia rankinė swoon.gif Paveikslėlis "nutapytas" tobulai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vienžo - šedevras
Atsakyti
Nuostabaus grožio rankinė. Tie piešinai tokie užburiantys, reikėtų pasikabinti vietoj paveikslo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2009 03 05, 10:10)
<....>Įdomu kiek laiko užėmė paveikslo sudėliojimas?


blush2.gif ilgokai, beveik 4 valandas
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 02 24, 22:14)
ruosiames kaziukui, ideklai be jokiu "knopkiu", "lipuckiu"  biggrin.gif

norejau paklausti,gal galima aprasyma koki nors kaip nusivelti telefonuo idekliuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 03 05, 18:00)
blush2.gif ilgokai, beveik 4 valandas


Na kai rezultatas tooooks šėdėvras, manau kad vertėjo tiek laiko dirbti. Aš be žado. thumbup.gif . O visą tą grozį palaipsniui dėdama sluoksnius ir išgavai ar čia kaip g.gif . Čia viską dėjai iš akies ar pagal kažkokį tai pvz.? Atsiprašau, čia gal aš per daug klausynėju, ale labai įdomu paliko. blush2.gif
Atsakyti
renefelt bigsmile.gif bigsmile.gif nu neturiu zodziu kaip grazu clap_1.gif
Atsakyti