Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

o negi tik paveikslus galima nemirtinai suvelti? cool.gif
ir kaip cia iseina, kad renefelt dekliukai nedavelti, kad jai nesuvalge to dekoro g.gif tongue.gif taigi sako zmogus - nedekit is karto, jei jau veliat kieta kazkoki tai veltini ax.gif puikiai prisivelia, nezinau kodel ievuschkai neprikibo, gal muilo kiek per daug naudoji, tai neleiddo kibt?
o siaip daug kam graziai jas panaudoja. ax.gif tiek karpytam dekorui ant iprrasto veltinio, tiek saliam ant silko, tiek broskem-gelem ir t.t. cia tik siaip paprastutis pavvyzdys salikiuko velimas su nosinaitem

as asmeniskai nededu nei labai plonai, nei labai storai, viduriukas ax.gif

o jei ir plonai dedant, tai su serveteelem galima isgauti akvarelinius spalvu perejimus subtilesnius nei su vilna (jei jau ne fakturines israiiskos siekiama) pvz pries pusantru metu daryta knygele, ziedai - is nosiniu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 20 vasario 2009 - 15:30
as norejau pasakyti, kad silko nosinaites man nepatiko... nors gal ateityje prie ju dar sugrisiu ax.gif
o kad velta, nedavelta, suvelta ar pervelta, manes nedomina. kiekviena veleja pasirenka sau priimtina vilnos rusi, dekora, suvelimo laipsni ir tt. ir tik patirtis daro darbus kokybiskesnius smile.gif
Atsakyti
user posted image
krepsys - rankine (ant lino) ir kaklo papuosalas.
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 02 09, 00:58)
Aristokratė, dekliuku kreivumas man visai netrukdo. Taciau tie balti lopineliai man napatinka i rji enetgi gadina darbeli blush2.gif Jei ju bent jau pora ant darbo butu - nieko. O dabar po viena, lyg skrisdamas paukstis kazka negero padare ant ju blush2.gif

drinks_cheers.gif nu bet koks pastabumas tamstos, ir kokia daili kritika blush2.gif kaip ir visi jusu darbai 4u.gif malonus akiai ir sirdziai

QUOTE(renefelt @ 2009 02 10, 01:09)
Mano naujausias darbas (liudna, bet nemoku nupaveiksluoti taip gerai, kad perduoti tencelio blizgesi - jis tiesiog ziba bigsmile.gif ):

bigsmile.gif fantastika. man tik rankenos nelabai blush2.gif na, kazkokiu kitokiu noreciau. nes pati rankine tokia labai laba, o va rankenoms to labumo truksta blush2.gif (cia mano subjektyvi nuomone, jokiu budu ne kritika 4u.gif )
QUOTE(renefelt @ 2009 02 18, 01:42)

O cia keletas mano paskutiniu darbeliu (kritika pageidautina):


schmoll.gif neimanoma kritikuoti. man tik smalsu - ar jie uzsegami? lipukais? ir kokio ilgio gaunasi jau suveltas? g.gif nes as pati tai akiniuote, galvoju, laikas butu susivelt sau koki grozi blush2.gif o jus veliate vienodo dydzio, tuo tarpu akinuku buna ivairiu g.gif na, vat kilo akinuotei toks klausimas - ar tame dekliuke nesimakaluoja akiniai? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2009 02 20, 19:08)
as norejau pasakyti, kad silko nosinaites man nepatiko... nors gal ateityje prie ju dar sugrisiu  ax.gif
o kad velta, nedavelta, suvelta ar pervelta, manes nedomina. kiekviena veleja pasirenka sau priimtina vilnos rusi, dekora, suvelimo laipsni ir tt. ir tik patirtis daro darbus kokybiskesnius  smile.gif


biggrin.gif as nepiktybiskai pasikabinejau prie zodziu, bet kad po tokio pasakymo galima buvo suprasti tik, kad jei su nosinaite pavyko, tai reiskias nepakankamai suvelei, nes jei butum suveles, ji butu suvalgyta ir galetum matyti tik prisikisus nosi tongue.gif
o visa kita tai aisku, sutinku, kad kiekvienas pats sau kiekviena dalyka atsirenka.

p.s. nors su nosinaitem man pavyko pirmi kartai, kad ir nepavyko isgaut ryskia faktura tuomet, prie ju grizau tik po geru metu ax.gif
Atsakyti
vat todel ir nepatinka man bendrauti forume blink.gif pasisakymus kiekvienas savaip supranta... o juokauti geriau nereikia blink.gif lotuliukas.gif

taip, taip, nosinaites nepatiko, nes negavau bent kiek norimo rezultato. as ju neprisijaukinau, todel, kad jos elgiasi kitaip nei visi mano dekorai rolleyes.gif

nors... jeigu renefelt ir toliau rodys savo grozius, manau reikes uzsispirti ir bandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mari*: 20 vasario 2009 - 18:21
Va, pažiūrėkit , kaip atrodo iš šilko nosinaičių karpyti lapeliai. Kai kurie lapeliai-iš vilnos, kai kurie-šilkiniai.Pora didesnių nuotraukų iš arčiau:
user posted image
Per vidurį žalias lapelis, aukštyn žiūrintis-šilkinis, ir gelsvas šalia.

user posted image
Virš geltono bumbuliuko žali lapeliai-vilnoniai, gelsvas-iš šilko nosinaitės kirptas.

O bendras indo vaizdelis tai gana tradiciškas (ale išmokau mini-montažą padaryt, tai vaidinu ax.gif )
user posted image

Man visai patinka tos nosinaitės, tik beprotiškai kimba prie pirštų doh.gif Kažkoks siaubas, gal su chirurginėm pirštinėm reiktų jas dėliot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 21 vasario 2009 - 19:34
man tai labai jau grazus tas krepselis wub.gif
Atsakyti
ievuschka, man jusu visi darbai tokio grazumo, kad kai bunu pikta arba liudna, tiesiog ateinu ju pasiziureti blush2.gif ir nusiraminu... aciu uz tokia galimybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2009 02 20, 18:32)
<....> man tik smalsu - ar jie uzsegami? lipukais? ir kokio ilgio gaunasi jau suveltas? g.gif nes as pati tai akiniuote, galvoju, laikas butu susivelt sau koki grozi blush2.gif o jus veliate vienodo dydzio, tuo tarpu akinuku buna ivairiu g.gif na, vat kilo akinuotei toks klausimas - ar tame dekliuke nesimakaluoja akiniai? doh.gif  lotuliukas.gif

Sie neuzsegami. Tokius daryt nusprendziai,kai mano akiniuoti draugai isbande keleta kitu dekliuku (bet tai nereiskia, kad kitaip blogai, tiesiog jiems taip labiau patiko) Dariau su uzlenkiamu dagnteliu/klapaneliu - klapaneli reikdavo kazkuom fiksuoti ir tas spaudymas (viduje esanciu akiniu) nepatiko. Dariau su "lipuckemis" (na kaip ti taisyklingai juos vadinti - nezinau) - nepatiko turgine isvaizda. Dariau su mazaisiais magneteliais - nepatiko, kad idedant akinius galimas kontaktas su metalu. Patiko vienas su tokiais itvirtinimais kaip bubutes pinigines, bet tokie itvirtinimai brangoki ir gamini brangina, kas nelabai patinka pirkejui. Na, tai tokie mano draugu pastebejimai del uzsegimo.
Dabar dydis. Po keliolikos eksperimentu su ilgesniais, siauresniais ir pan. pasirinkau si varianta. Taciau visgi linkstu prie to,kad dar reiktu truputeli ilginti. Tada akiniai tvirciau tupi viduje ir jiems taip saugiau. Zimona ypac siauriems (skaitymo) ar platiems (saules) akiniams reiktu dydi keisti. Cia tokiem labiau klasinkiniams.

Ievushka, puikus darbas! As is kart pamaciau kurie lapeliai silkiniai! Tik po to perskaiciau. Na, jei tu tikejaisi fakturos kaip su ponge silku, tokios tikrai negausi:). Pabandyk dar vienu ar dviem plooonais sluoksnius kita kart storesni plesti. Vilte minejo - per viduriuka:) (Nors as dedu ivairius ir visai ploooonycius ir visa servetele, kaip koks darbas)
O,kad kibios jos tai tiesa! Mojuoju ilgai ranka, kol nupurtau. O po to su didziausia itampa bandau atstatyti iskirpta forma. Kol prinesu ta fragmenteli iki vilnos jis niekselis (dristu taip ji pavadinti) vel, kaip dantimis isikimba mman i pirstus:)))

Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2009 02 22, 00:03)
Sie neuzsegami. Tokius daryt nusprendziai,kai mano akiniuoti draugai isbande keleta kitu dekliuku
Dabar dydis. Po keliolikos eksperimentu su ilgesniais, siauresniais ir pan. pasirinkau si varianta. Taciau visgi linkstu prie to,kad dar reiktu truputeli ilginti. Tada akiniai tvirciau tupi viduje ir jiems taip saugiau. Zimona ypac siauriems (skaitymo) ar platiems (saules) akiniams reiktu dydi keisti. Cia tokiem labiau klasinkiniams.

perskaiciusi pritariu visiems jusu draugu pastebejimams - akinius dzniausiai turiu issimit greit ir su viena ranka neretai doh.gif tai tie uzsegimai tik trukdytu (as mainau saules akinius su dioptrijomis i eilinius, esant reikalui, nes nuolat esu akiniuota)
pamaniau, gal verta vos vos susiaurinti i virsu ta dekliuka? g.gif o gal jusu tokie ir gaunas?
na, zodziu, bandysiu ir ieskosiu otimalaus varianto, aciu uz pasidalijima 4u.gif
Atsakyti
Rankinė. Kita mėnulio pusė:
user posted image user posted image user posted image user posted image

Zinau, zinau,kad truputeli krievai iskirpau skyle uzsegimui, bet gal cia pasekmes menulio drebejimo? cool.gif
Atsakyti