Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

renefelt - labai gražu wub.gif Spalvos-superinės thumbup.gif thumbup.gif
O dabar paaiškink, kas tas tencelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 02 10, 14:34)
O dabar paaiškink, kas tas tencelis  g.gif

Toks labai smagus pluoštas iš, berods, medžio masės mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif , kad ir nudaze, bet ziurisi graziai , o be to jei nesakytum tai net ir nezinotume, kad kazkas kazka nudaze biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, kam patiko.

QUOTE(ievuschka @ 2009 02 10, 15:34)
renefelt - labai gražu  wub.gif Spalvos-superinės  thumbup.gif  thumbup.gif
O dabar paaiškink, kas tas tencelis  g.gif


http://www.winghamwo.../tencel_000.jpg
http://www.winghamwo...r_vegetable.php
http://en.wikipedia.org/wiki/Tencel

Manau, bus aiskiau biggrin.gif
Siaip tai laaaaabai blizgus/zvilgus pluostas (nelyginsti ne su silku, ne su linu). Pats vienas veliasi laaabai blogai, o misiny su vilna - nuostabiai (bent jau kol kas mano tokia patirtis)
Atsakyti
Sveiki, neturiu daug patirties su vilna, taciau, kiek jau teko dirbti isimilejau sia technika, 4u.gif taciau, be abejo, kyla daug klausimu, noriu pabandyti nusivelti salikeli, taciau nzn kiek mazdaug simtu gramu reikia salikui, ir kokia vilna pirkti geriau, esu velus tik su lietuvaiciu (avyciu) vilna, taciau, gal importine geriau tinka tokiems saliams? Buciau alabai dekinga 4u.gif
Ir dar, gal zinote, kokiu bureliu, klubu, ar siaip zmoniu , kurie daro uzsiemimus su vilna? cool.gif
Papildyta:
Ir beje, kokiu graziu darbeliu pridarot, mamytes smile.gif
Atsakyti
pastininko rankine

user posted image

user posted image
Atsakyti
Smagus pavadinimas - pastininko rankine 4u.gif
O as be kritikos ne is vietos blink.gif - uzkliuvo man dekore gele. (Kaip supratau tai dalis raudono geles ziedo blush2.gif ) Kodel gi ji taip nukrito i pacia apacia? g.gif Suprasciau, jei butu daug ziedu, bet kai tik vienas.....
Bet cia tik mano pastebejimai mirksiukas.gif

O cia keletas mano paskutiniu darbeliu (kritika pageidautina):
user posted image user posted image user posted image user posted image

Vilna, silkas, linas
Atsakyti
renefelt, visi darbeliai tarsi paveikslai wub.gif Galima žiūrėti ir žiūrėti. smile.gif
Atsakyti
renefelt-tu aukštumoj ir tavo darbai-puikūs, nėra čia ką kritikuoti thumbup.gif

Čia kas-dėkliukai akiniams?
Išduok paslaptį-tos gėlytės, pvz. aguonos-dėliotos iš karšinio ar tai-kokios šilko nosinaitės, ar dar kokia kita naujovė? Ir kaip tau neįsivelia dekoras, neprapuola? juk tokį dėkliuką tai jau gerai suvelti reikia. Ar tu dekorą vėliau padėlioji, kai truputį apveli patį daikčiuką?
va, kiek klausimų ax.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Taip, cia deklai akiniams. Geles pirmuose trijuose - silko nosinaites (is vilnos fabriko), paskutiniajame - vilna. Na, o visi ten pavingiavimai - linas, silkas, tencelis, vilna, vilnoniu siulu gijos, silk tweast (jei gerai atsimenu is Doseth parduotuves). Pagrindas - karsinys. Jis maziau "sugrauzia" dekora. dekora dedu ant pavelto pagrindo. Silko nosinaitem stipriau paveltas, nei vilnai. Jos dedasi plonu sluoksniu ir greit prisivelia. Bet ir greit "susivalgo". Kiek bandziau ispudingiau ziurisi svieseenes nosinaiciu spalvos.
Atsakyti
renefelt-o kodėl man į smegenis įstrigę, kad labiau dekorą suvalgo būtent karšinys g.gif
O šilko nosinaites dedi visu storiu, kokias ir pirkai, ar dar atsluoksniuoji? Aš irgi turiu nusipirkus, dar neišbandžiau, todėl klausiu, noriu ant rankinės dekorą su jomis daryt,o kadangi rankinę jau velsiu kietai kietai, tai va ir svarbu-kada nosinaites dėliot, kad nesusivalgytų ir neprapultų.
Atsakyti
renefelt kokia kritika,čia tik pagyros gali buti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti